Wyszukiwałeś:

auto X

swietego X

mikolaja X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto swietego mikolaja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Czym jeździ Święty Mikołaj?

Mamy dziś dzień Świętego Mikołaja, a na dworze nie ma nawet płatkaśniegu. Przy takiej pogodzie nawet renifer z napędem na cztery kopyta niezdoła uciągnąć Świętego razem z resztą ekipy i wszystkimi prezentami. Naratunek przyszła firma GeigerCars wspomagająca starszego pana w czerwonymubranku specjalną wersją Hummera H2.

 

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

Tata Indica: Imperium kontratakuje

Pewnego pięknego popołudnia dowiedziałem się, że za parę dni będę miałdo pokonania trochę ponad tysiąc kilometrów w przeciągu niecałych 48godzin. Przyjąłem to ze spokojem, jednak do czasu. Do momentu w którymdowiedziałem się, że będę miał przyjemność pokonać tą trasęnowością prosto z Bollywood. W pierwszym momencie to zabrzmiało jak wyrokalbo przynajmniej jak rózga od Świętego Mikołaja...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto swietego mikolaja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017