Wyszukiwałeś:

auto X

swietego X

mikolaja X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto swietego mikolaja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Czym jeździ Święty Mikołaj?

Mamy dziś dzień Świętego Mikołaja, a na dworze nie ma nawet płatkaśniegu. Przy takiej pogodzie nawet renifer z napędem na cztery kopyta niezdoła uciągnąć Świętego razem z resztą ekipy i wszystkimi prezentami. Naratunek przyszła firma GeigerCars wspomagająca starszego pana w czerwonymubranku specjalną wersją Hummera H2.

 

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

Tata Indica: Imperium kontratakuje

Pewnego pięknego popołudnia dowiedziałem się, że za parę dni będę miałdo pokonania trochę ponad tysiąc kilometrów w przeciągu niecałych 48godzin. Przyjąłem to ze spokojem, jednak do czasu. Do momentu w którymdowiedziałem się, że będę miał przyjemność pokonać tą trasęnowością prosto z Bollywood. W pierwszym momencie to zabrzmiało jak wyrokalbo przynajmniej jak rózga od Świętego Mikołaja...

 

Nowy odcinek Piątego Koła!

Już jest najnowszy odcinek Tygodnika mojeauto.pl - "Piątek Koło". Wtym wydaniu garść nowych informacji, aktualności, nowości pojawiających imających się pojawić na rynku oraz wiele innych.

 

Świąteczna ciężarówka MAN w trasie

W tym roku ponownie na widok dwóch świątecznie ozdobionychciężarówek MAN, będących w trasie od końca listopada do WigiliiBożego Narodzenia, rozbłysną nie tylko oczy dzieci na jarmarkachbożonarodzeniowych, w Wioskach Dziecięcych i przedszkolach.

 

Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym Czytelnikom składamy życzenia spokojnych, zdrowych, wesołychŚwiąt Bożego Narodzenia, aby upłynęły w miłej rodzinnej atmosferze z dalaod codziennego zgiełku i wszelkich kłopotów.

 

Świąteczny MAN w trasie

Świątecznie przystrojony ciągnik siodłowy MAN od początku grudnia aż doświąt Bożego Narodzenia podróżuje na terenie południowych Niemiec,odwiedzając przedszkola, szpitale dziecięce, wioski dziecięce SOS i inneplacówki socjalne dla dzieci. Od czasu do czasu zatrzymuje się także naświątecznych jarmarkach. Święty Mikołaj przygotował dla dzieci czekolady wkształcie ciężarówki i pluszowe maskotki.

 

Skoda Superb 2,0 TDI L&K ? prestiż z mocą 150 KM

Skoda stworzyła jedno z najładniejszych samochodów w swojej120-letniej historii. Nowy Superb z ostrymi kształtami przyciąga wzrok,zwłaszcza w topowej wersji Laurin & Klement. My auto w najwyższejkonfiguracji dostaliśmy z najsłabszym wysokoprężnym silnikiem 2,0 TDI. Czy150 KM to nie za mało w aucie o długości prawie 5 metrów?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto swietego mikolaja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017