Wyszukiwałeś:

auto X

zimie X

. Znaleziono 864 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto w zimie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 864 wszystkich):

Jak szybko przygotować samochód do zimy?

Już od paru dni na naszych samochodach zaczyna pojawiać się nalot w postaciszronu. Co prawda jest już za pięć dwunasta, ale wielu kierowców zbraku czasu dopiero teraz zacznie się zastanawiać jak przygotowaćsamochód do zimy. Podpowiadamy na co zwrócić szczególnąuwagę zanim nastaną mrozy.

 

Diesel zimą

Obecne jednostki wysokoprężne są coraz bardziej zaawansowanymitechnologicznie konstrukcjami i nie ustępują już znacząco silnikombenzynowym w żadnej kwestii. Pewne problemy mogą pojawić się zimą, przywyjątkowo dużych mrozach. I choć tegoroczna zima bardziej przypomina jesień,to jednak warto dowiedzieć się, jakich podstawowych zasad powinniśmyprzestrzegać, by nie mieć kłopotów z uruchomieniem naszego diesla, gdyw końcu nastaną ujemne temperatury.

 

Łańcuchy przeciwśnieżne, czyli nie daj się zimie

Opony zimowe z kolcami to najlepsze połączenie kiedy na drodze zalega ubityśnieg i lód. W realnym świecie używać ich mogą jednak tak naprawdękierowcy ze Skandynawii. W Polsce korzystać mogą z nich kierowcy rajdowi wzawodach sportowych, dojeżdżający do odcinków specjalnych albo...rowerzyści. Alternatywnymi produktami, które poprawiają przyczepnośćauta w zimie, są w pewnym stopniu łańcuchy przeciwśnieżne, tekstylne rzepyi spraye do opon. Które z nich spisują się najlepiej?

 

Zimą szczególnie kontroluj olej

Długoterminowe prognozy pogody dla naszego kraju wskazują, że w tym rokukierowcy będą zmuszeni zmierzyć się ze śnieżną i mroźną zimą jeszczeprzed długi czas. To ważny czas, aby dokładniej przyjrzeć się stanowi olejuw silniku samochodu.

 

Wciąż jeszcze jest zima

Choć większość z nas coraz niespokojniej spogląda w kierunku nadchodzącejwiosny, to pamiętajmy, że zima jeszcze nie odpuściła na dobre i nie razmoże pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego też ważne, byśmy o tympamiętali w kontekście naszego auta i ewentualnego uzupełnianiapłynów eksploatacyjnych.

 

Idzie zima. Twój samochód jest gotowy?

Za oknami co prawda nie ma jeszcze śniegu, ale kolory zmieniają się już nacoraz bardziej białe. Do tego temperatura oscyluje już w okolicach zera ztendencją na minus. To ostatni gwizdek, by przygotować nasze auto do zimy.

 

Zima za pasem. To nam może grozić

Lada dzień w całym kraju ma rozszaleć się już zima. Czekają nas i ujemnetemperatury, i opady śniegu. To oczywiście mało ciekawy czas dlakierowców, którzy częściej niż w innych porach roku muszą sięliczyć z problemami ze swoim autem.

 

Jak przygotować auto do zimy?

Wstajesz rano, najpierw czujesz przeszywające Cię zimno, a po chwilisłyszysz, jak rzęsisty deszcz za oknem śmieje się z Ciebie, że musiszwstać, gdy słońce jeszcze smacznie śpi. Listopad pełną gębą, a tooznacza, że to ostatni dzwonek na przygotowanie auta do zimy.

 

Co po zimie warto zrobić w swoim aucie?

Pierwszy dzień wiosny za nami. I choć tegoroczna zima nie była zbytdokuczliwa, to jednak warto nasz samochód zabrać na kontrolę pozimową.Drobne z pozoru, często niewidoczne z zewnątrz usterki mogą być za jakiśczas przyczyną większych kłopotów. A za tymi chyba nikt nie przepada.

 

O tym pamiętaj przed zimą

Zima to trudny okres nie tylko dla samych kierowców, którzy musząwykazać się odpowiednią techniką jazdy, ale i dla samochodów. Śnieg,błoto pośniegowe, sól na drogach czy ujemne temperatury mogą okazaćsię zabójcze dla naszych aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto w zimie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017