Wyszukiwałeś:

auto X

Chin X

. Znaleziono 454 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto z Chin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 454 wszystkich):

Eksport aut z Chin większy o 60%

Według chińskiej gazety "Guangzhou Daily" tegoroczny eksportsamochodów z Chin na pozostałe kontynenty świata wyniesie około 600tys. aut.

 

MG odradza się w Chinach

Marka MG po krótkim zejściu ze sceny, ponownie na nią wraca. Tym razemz pomocą partnerów z Azji. Nowy model MG6 prezentowany na targach wGuangzhou będzie produkowany w Chinach oraz Wielkiej Brytanii.

 

Chiny do końca roku będą największym rynkiem

12 milionów sprzedanych samochodów w ciągu 11 miesięcy. Towyniki popytu na nowe auta w Chinach, które stają się największymrynkiem zbytu pojazdów na świecie.

 

Europejskie auta dla Chińczyków

Boom motoryzacyjny na rynku chińskim oraz towarzyszący mu kryzys wwiększości pozostałych krajów sprawiły, że Chiny w minionym rokuwysforowały się na pozycję lidera pod względem liczby sprzedanychsamochodów, a targi motoryzacyjne w Państwie Środka pretendują domiana najważniejszej imprezy motoryzacyjnej na naszym globie. Na rozpoczętejwłaśnie wystawie w Pekinie nie brak najważniejszych marek samochodowych orazlicznych światowych premier, spośród których te najciekawszepochodzą jednak ze Starego Kontynentu.

 

Dłuższy Passat z Chin

Źródła z Dalekiego Wschodu donoszą, że w Chinach rozpocznie sięprodukcja Volkswagena Passata. Samochód będzie odróżniał sięod wersji europejskiej dłuższym rozstawem osi.

 

Nowe globalne auto Nissana

Nissan pokazał wczoraj na targach w Guangzhou w Chinach model Sunny,który pod tą nazwą będzie tam sprzedawany od stycznia 2011 roku, poczym powoli będzie wchodził na rynki 170 krajów świata pod innyminazwami.

 

Volkswagen na poważnie w Chinach

Volkswagen planuje rozszerzyć swoją ofertę na chińskim rynku i poważnieumocnić tam swoją pozycję. W tym celu zastanawia się nad wprowadzeniemnowej, taniej marki, dostępnej tylko i wyłącznie w Chinach.

 

Citroen zbuduje SUVa dla Chin

Między końcem roku 2014, a początkiem 2015 francuski producent rozpocznieprodukcję dużego SUVa w Chinach. Auto będzie sprzedawane na rynkuazjatyckim.

 

Produkcja DS5 wystartowała w Chinach

Auta z linii DS w Chinach sprzedawane są jako osobna marka. Modele zoznaczeniem DS francuski producent sprzedaje w osobnych sieciach dilerskich.Teraz w Shenzhen wystartowała produkcja DS5.

 

Sukces Skody w Chinach

W Polsce gdziekolwiek spojrzymy znajdziemy jakąś Skodę. Popularność czeskiej marki w naszym kraju jest jednak niczy w porównaniu z popytem na te auta w Chinach - Skoda sprzedała tam już 1,5 miliona samochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto z Chin".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017