Wyszukiwałeś:

auto X

Chin X

. Znaleziono 44 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto z Chin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Tani luksus z Chin

Chiński producent samochodowy, firma Chery, który jako pierwszy zamierzawejść ze swoją ofertą na rynek amerykański, opublikował pierwszeinformacje o modelach, które wkrótce trafią do sprzedaży w USA.

 

Citroen C-Triomphe: Chiński sedan

Citroen wprowadzi na chiński rynek model C4 w wersji sedan. Auto nazywać siębędzie C Triomphe, a swoimi rozmiarami znacznie przewyższać będzie aktualniedostępne modele C4 w wersji 3- i 5-drzwiowej.

 

Jinjue: Globalny składak

Chiński producent aut - China Brilliance - wypuścił już swój pierwszyprodukt z nowej fabryki w Zhonghua. Auto o nazwie Jinjue podczas budowy wznacznej mierze oparte zostało na technologii BMW.

 

Eksport aut z Chin większy o 60%

Według chińskiej gazety "Guangzhou Daily" tegoroczny eksportsamochodów z Chin na pozostałe kontynenty świata wyniesie około 600tys. aut.

 

Fuzja po chińsku

Kto w najbliższym czasie może zagrozić konkurującym (General Motors iToyota) o miano lidera rynku motoryzacyjnego? Ford, Chrysler, a możeVolkswagen? Nic z tych rzeczy. Prawdziwy konkurent może pochodzić zzaWielkiego Muru, gdzie właśnie doszło do fuzji koncernów SAIC iNanjing.

 

Chińska Fabia

Skoda Auto wprowadza na chiński rynek drugi po Octavii Mingrui modeldostosowany do potrzeb dalekowschodnich klientów. W Państwie Środka dokupienia jest już Fabia Jingrui.

 

Kubica po GP Chin: Było niebezpiecznie

Niedzielny wyścig o Grand Prix Chin, trzecia z 17 tegorocznych eliminacjimistrzostw świata Formuły 1, rozgrywany był w trudnych warunkachatmosferycznych, przy padającym obfitym deszczu. Robert Kubica z teamuBMW-Sauber zajął w nim 13. miejsce.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Kopia Cayenne: Chiny znów w natarciu

Znów spadną gromy na motoryzację w azjatyckim wydaniu. Jeden zproducentów opublikował pierwsze zdjęcia modelu, który nawet niestara się nie udawać Porsche Cayenne.

 

Będą chińskie Fiaty

W dniu wczorajszym Fiat i chiński koncern Guangzhou Automobile Industry Group.podpisały "umowę ramową" dotyczącą produkcji samochodów isilników w nowej fabryce na terenie Chin. Produkcja ruszy w drugiejpołowie 2011 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto z Chin".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017