Wyszukiwałeś:

autobus X

hybrydowy X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autobus hybrydowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Pierwszy w Polsce autobus na etanol

Słupsk jest pierwszym i w najbliższym czasie jedynym miastem w Polsce,którego władze podjęły decyzję o wprowadzeniu do obsługipasażerów komunikacji miejskiej autobusów zasilanych ekologicznympaliwem odnawialnym etanol E95. Do końca roku na ulicach Słupska kursowaćbędzie 5 takich autobusów.

 

Pierwszy autobus hybrydowy z Polski w Szwajcarii

W dniu 26 czerwca br. w miejscowości Lenzburg w Szwajcarii odbyła sięuroczystość przekazania do eksploatacji pierwszego w tym kraju autobusu znapędem hybrydowym. Autobus ten to 18-metrowy Solaris Urbino wyprodukowany wPolsce. Odbiorcą innowacyjnego pojazdu jest prywatny przewoźnik, ajednocześnie jedno z największych przedsiębiorstw komunikacji publicznej wSzwajcarii - grupa Eurobus.

 

Kolejny hybrydowy Solaris sprzedany

W piątek 4 stycznia br. firma przewozowa z Bochum, Bochum-GelsenkirchenerStraßenbahnen AG (BOGESTRA), rozpoczęła kursy pierwszym w swoim taborzeautobusem z napędem hybrydowym. Jest to wyprodukowany w Polsce Solaris Urbino18 Hybrid.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

Wiosną na ulice Warszawy wyjedzie hybrydowy Solaris Urbino Hybrid. Na raziebędzie to egzemplarz testowany przez tamtejsze Miejskie Zakłady Autobusowe.

 

Hybrydowy Solaris w Poznaniu

W poniedziałek 31 marca przedstawiciele Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu Sp. z o.o. podpisali z firmą Solaris Bus & CoachS.A. umowę na zakup autobusu z napędem hybrydowym - Solaris Urbino 18 Hybrid.Będzie to pierwszy w Polsce pojazd komunikacji publicznej z tak nowoczesnymnapędem.

 

Pierwszy hybrydowy Solaris

Na ulicach Poznania będzie jeździł pierwszy w Polsce autobus hybrydowy.

 

Podwójny przegub testowany w Monachium

Monachium jako jedno z pierwszych europejskich miast testuje autobus miejski zpodwójnym przegubem. Egzemplarz wyprodukowany przez firmę Hess undVossloh Kiepe, który właśnie odbywa jazdy próbne po stolicyBawarii został wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Hybrydowy Solaris we Francji

Francja to po Niemczech, Szwajcarii i Polsce już czwarty kraj, naktórego drogach pojawi się Solaris Urbino 18 Hybrid. Zgodnie zpodpisanym kontraktem, ten innowacyjny polski autobus z początkiem przyszłegoroku zacznie wozić mieszkańców Strasburga.

 

Pierwszy w Polsce hybrydowy autobus

Po Poznaniu jeździ już pierwszy w naszym kraju autobus komunikacji miejskiej znapędem hybrydowym. Na początku tego tygodnia do Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu trafił Solaris Urbino 18 Hybrid.

 

Pierwszy piętrowy autobus hybrydowy

Na wystawie Euro Bus Expo Show w Birmingham Volvo zaprezentowało po razpierwszy piętrowy autobus wyposażony w napęd hybrydowy. Pierwsze egzemplarzeVolvo B5L Hybrid pojawią się na już przełomie roku w Londynie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autobus hybrydowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017