Wyszukiwałeś:

autobusy X

hybrydowe X

. Znaleziono 183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autobusy hybrydowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 183 wszystkich):

Volvo rusza z produkcją autobusów hybrydowych

Volvo Buses rozpoczyna seryjną produkcję autobusów hybrydowych Volvo7700 Hybrid oraz autobusów piętrowych Volvo B5L Hybrid. Autobushybrydowy zmniejszy zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla aż o 35%.

 

Autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. 91 autobusów Volvo, w tym 32 hybrydy, które wyjadą naulice Tromsö w północnej Norwegii, zakupiła firma Nobina.

 

Duże zamówienie na autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. Autobusy będą produkowane w zakładach Volvo we Wrocławiu i wSäffle w Szwecji, i zostaną dostarczone pod koniec roku. Zamówenieobejmuje 91 autobusów w tym 32 hybrydy.

 

25 autobusów hybrydowych Volvo dla Göteborga

Volvo sprzedało już w sumie 100 autobusów hybrydowych w krajachskandynawskich. Ostatnie zamówienie dotyczy 25 autobusówhybrydowych dla firmy Göteborgs Spårvägar, któraświadczy usługi z zakresu transportu publicznego z ramienia Västtrafik.

 

Volvo przechodzi na autobusy hybrydowe

Volvo Buses skupia się obecnie na autobusach hybrydowych dla miast w Europie.Od 2014 r. Volvo będzie oferować na rynku europejskim swoje kompletneniskopodłogowe autobusy miejskie tylko w wersji hybrydowej. Co więcej, Volvorozszerza swój asortyment modeli hybrydowych o autobusy przegubowe.

 

Zamówienie na 29 autobusów hybrydowych Volvo

Volvo Buses otrzymało zamówienie na 29 autobusów hybrydowych odprzewoźnika autobusowego Keolis z Göteborga w Szwecji. Zużycie paliwaprzez nowe autobusy hybrydowe oraz ich wpływ na środowisko są o prawie 40procent niższe niż w przypadku konwencjonalnych autobusów z silnikiemdiesla.

 

MAN dostarczy autobusy hybrydowe do Ingolstadt

Firma MAN Truck & Bus przekazała trzy autobusy liniowe MAN Lion’sCity Hybrid zakładom komunikacji miejskiej Stadtbus Ingolstadt GmbH. Autobusyte powstają w zakładach MAN Bus w Starachowicach oraz Sadach pod Poznaniem.

 

Volvo wprowadza hybrydowe autobusy przegubowe

Volvo Buses wchodzi w nowe obszary. Swoją ofertę miejskich autobusówposzerzy o przegubową wersję Volvo 7900 z napędem hybrydowym. Autobus tenpomieści 154 pasażerów oraz zapewni do 30% niższe zużycie paliwa wporównaniu z obecnym modelem z silnikiem diesla.

 

Hybrydowe autobusy Volvo pojadą do Inowrocławia

Dziesięć autobusów hybrydowych Volvo 7900 Hybrid już od lata będziesłużyć mieszkańcom Inowrocławia jako środek transportu publicznego.

 

Największa dostawa hybrydowych autobusów Volvo

Do Budapesztu trafiło 28 przegubowych autobusów Volvo z napędemhybrydowym. To największe dotychczas pojedyncze zamówienie, jeślichodzi o przegubowe autobusy hybrydowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autobusy hybrydowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017