Wyszukiwałeś:

autobusy X

niskopodlogowe X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autobusy niskopodlogowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Pierwsze autobusy z Euro 5 w Polsce

Od kilku dni po ulicach Olsztyna jeździ 8 przegubowych autobusów SolarisUrbino 18. Są to pierwsze w Polsce autobusy z silnikiem Diesla spełniającenormę emisji spalin euro 5.

 

Kolejnych 37 Solarisów dla Łodzi

W środę 9 lipca w siedzibie MPK-Łódź, przedstawiciele Solaris Bus& Coach S.A. podpisali kontrakt na dostawę 37 Solarisów Urbino 18.Autobusy zostaną dostarczone do Łodzi do połowy listopada tego roku.

 

Gdynia stawia na MAN

W dniu 20.04. 2009 r. w Gdyni, miało miejsce uroczyste przekazanie 5ciu nowychautobusów miejskich MAN Lion’s City G A 23 dla PrzedsiębiorstwaKomunikacji Miejskiej w Gdyni. Są to 18-sto metrowe, niskopodłogowe autobusymiejskie, zasilane sprężonym gazem ziemnym CNG.

 

MAN: 400 autobusów dla Abu Dhabi

Departament transportu z Abu Dhabi zamówił potężną partięmiejskich i międzymiastowych autobusów MAN. Zlecenie, sięgające setekmilionów euro obejmuje łącznie 400 niskopodłogowych autobusów.

 

Scania testuje autobusy hybrydowe w Sztokholmie

Scania rozpoczyna regularne testy eksploatacyjne sześciu autobusówz napędem hybrydowym, wyposażonych w silniki zasilane etanolem w Sztokholmie.Nowe autobusy serii OmniLink w wersji 15-metrowej to kolejny krok na drodze dopoprawy jakości powietrza w stolicy Szwecji.

 

40 Solarisów dla Kielc

Solaris Bus & Coach S.A. podpisał z Zarządem Transportu Miejskiego wKielcach umowę na dostawę czterdziestu niskopodłogowych autobusów.Kontrakt dotyczy dostawy 35 Solarisów Urbino 12 i 5 SolarisówUrbino 10.

 

Solaris wyprodukuje autobusy dla Warszawy

Solaris Bus & Coach producentem autobusów i trolejbusów zBolechowa dostarczy dla Warszawy 54 niskopodłogowe autobusy marki SolarisUrbino. Zamówienie realizowane jest dla  spółkitransportowej Mobilis obsługującej linie autobusowe w Warszawie.

 

Jamniki w krakusce i z lajkonikiem

Solaris Bus & Coach dostarczył dla Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Krakowie kolejne niskopodłogowe Solarisy Urbino w ramachrealizacji dwóch zamówień z drugiej połowy 2009 roku.Obejmowały one łącznie 18 fabrycznie nowych Solarisów Urbino 12 oraz 5przegubowych, osiemnastometrowych Solarisów Urbino 18. Wszystkie pojazdysą już w stolicy Małopolski.

 

Produkcja autobusów na plusie

W 2009 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 4656 szt, o 8szt. (+0,17%) więcej niż przed rokiem - poinformowała firma JMK analizy rynkutransportowego. To dzięki rosnącemu eksportowi autobusów, któryprzy bardzo słabej koniunkturze na krajowym rynku utrzymuje na plusie całąnaszą produkcję autobusów. Liderem rynku nadal jest MAN.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autobusy niskopodlogowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017