Wyszukiwałeś:

autobusy

. Znaleziono 1349 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autobusy

Spróbuj też wyszukać: autobusy 2009 autobusy market busy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1349 wszystkich):

Autobusy skrojone na miarę

"Nasze autobusy są nowoczesne, spełniają najwyższe standardy jakościoraz normy środowiskowe. Ich sukces wynika jednak przede wszystkim z tego, żesą dostosowane do potrzeb klienta - elastyczność firmy docenili już odbiorcyz 16 państw europejskich" - firma Solaris Bus & Coach.

 

Polskie Autobusy - oby tak dalej!

W 2005 roku Autosan i Jelcz sprzedały łącznie 391 autobusów. Polscy kliencikupili 225 autobusów marki Autosan i 132 pojazdy Jelcz, 34 autobusy trafiły doklientów zagranicznych. Dobrze dla spółki rozpoczął się 2006r. W dwóchpierwszych miesiącach sprzedano o 100% więcej autobusów niż w analogicznymokresie roku ubiegłego (wzrost z 32 do 69 sztuk).

 

Autobusy made in Poland za granicę

W pierwszym kwartale 2007 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom822 szt., czyli aż o 232 szt. więcej niż przed rokiem. Cały czas podstawowymmotorem produkcji jest dynamicznie rosnący eksport oraz nieznacznie zwiększonasprzedaż na rodzimym rynku.

 

Volvo rusza z produkcją autobusów hybrydowych

Volvo Buses rozpoczyna seryjną produkcję autobusów hybrydowych Volvo7700 Hybrid oraz autobusów piętrowych Volvo B5L Hybrid. Autobushybrydowy zmniejszy zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla aż o 35%.

 

MAN Lion’s City GL - autobus przyszłości

Innowacyjny autobus przegubowy MAN Lion’s City GL rozpoczynapróbną eksploatację na ulicach węgierskiej stolicy w ramacheuropejskiego projektu badawczego „European Bus System of theFuture” (EBSF)

 

Autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. 91 autobusów Volvo, w tym 32 hybrydy, które wyjadą naulice Tromsö w północnej Norwegii, zakupiła firma Nobina.

 

Duże zamówienie na autobusy hybrydowe Volvo dla Norwegii

Volvo Buses otrzymało nowe duże zamówienie na autobusy hybrydowe dlaNorwegii. Autobusy będą produkowane w zakładach Volvo we Wrocławiu i wSäffle w Szwecji, i zostaną dostarczone pod koniec roku. Zamówenieobejmuje 91 autobusów w tym 32 hybrydy.

 

Wyróżnienia dla autobusów MAN i Neoplan

Jury renomowanej nagrody ekologicznej „ÖkoGlobe 2011“wyróżniło niskopodłogowy autobus miejski z napędem hybrydowym MANLion´s City Hybrid trzecią nagrodą w kategorii „Innowacyjnepojazdy dla transportu publicznego“, natomiast luksusowy autobus NEOPLANCityliner spotkał się z uznaniem jury i publiczności na międzynarodowychtargach pojazdów użytkowych Comtrans 2011 w Moskwie. Na tych samychtargach Autobus MAN Lion´s Regio został wyróżniony zanajwiększą efektywność. 

 

Volvo przechodzi na autobusy hybrydowe

Volvo Buses skupia się obecnie na autobusach hybrydowych dla miast w Europie.Od 2014 r. Volvo będzie oferować na rynku europejskim swoje kompletneniskopodłogowe autobusy miejskie tylko w wersji hybrydowej. Co więcej, Volvorozszerza swój asortyment modeli hybrydowych o autobusy przegubowe.

 

Volvo wprowadza hybrydowe autobusy przegubowe

Volvo Buses wchodzi w nowe obszary. Swoją ofertę miejskich autobusówposzerzy o przegubową wersję Volvo 7900 z napędem hybrydowym. Autobus tenpomieści 154 pasażerów oraz zapewni do 30% niższe zużycie paliwa wporównaniu z obecnym modelem z silnikiem diesla.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017