Wyszukiwałeś:

autocasco

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autocasco

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Honda FCX Clarity: Ogniwa na start

Na międzynarodowym salonie samochodowym w Los Angeles Honda zaprezentowałaseryjną wersję modelu FCX Clarity, auta napędzanego ogniwami paliwowymi.Japończycy zapowiedzieli również, że pierwsze egzemplarze tego autapojawią się w sprzedaży już latem przyszłego roku.

 

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Ubezpieczenie GAP w sieciach Mitsubishi i Nissana

Ubezpieczenie strat finansowych, czyli tzw. GAP, to uzupełnienie programuubezpieczeń pakietowych dla sieci dealerskich Mitsubishi i Nissana.

 

Skody z Turbo Pakietem

Nie, nie chodzi tu tym razem o jakiś specjalny pakiet mający zwiększać mocsamochodów czeskiej marki, a o rozwiązania finansowe, w tym zawierającenowatorskie na rynku opcje.

 

Bez kluczyków nie będzie odszkodowania

Posiadanie autocasco wydaje się być odpowiednim zabezpieczeniem przed utratąauta w wyniku kradzieży. Obiecane w umowie odszkodowanie powinno, przynajmniejteoretycznie, pozwolić na wyrównanie strat. Tymczasem, wydawałoby siępewien drobiazg, brak wszystkich kompletów kluczyków lub fakt, żesą nieoryginalne, może spowodować, iż ubezpieczyciel odmówi wypłatyodszkodowania.

 

Skarżymy się na OC

W ubiegłym roku, podobnie zresztą jak we wcześniejszych latach, skargi naubezpieczenia komunikacyjne należały do najliczniejszej grupy skarg z zakresuubezpieczeń gospodarczych, jakie napłynęły do Rzecznika Ubezpieczonych.

 

Jaguary i Land Rovery z atrakcyjnym ubezpieczeniem

Polski importer marek Jaguar i Land Rover, firma JLR Polska, wprowadził nową,specjalną ofertę ubezpieczeniową na wszystkie swoje modele dostępne wsprzedaży.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Więcej dostajemy z ubezpieczeń komunikacyjnych

Jak podaje Polska Izba Ubezpieczeniowa rośnie wartość wypłaconychświadczeń z ubezpieczeń OC oraz AC, choć jednocześnie składkiubezpieczeniowe pozostają na podobnym poziomie.

 

Jak ustalane są zniżki/zwyżki ubezpieczeniowe?

Wypadki drogowe, nawet jeśli bez rannych i zabitych, i tak pociągająnajczęściej za sobą masę kłopotów. Mało jednak kto myśli w takimmomencie o jeszcze jednym. A mianowicie, co nas czeka za jakiś czas, gdybędziemy przedłużać naszą polisę ubezpieczeniową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017