Wyszukiwałeś:

autogaz

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autogaz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Polska: Więcej aut zasilanych LPG

Jak wynika z raportu przedstawionego przez Polską Organizację Gazu Płynnegopolski rynek autogazu jest jednym z najprężniej rozwijających się na całymświecie. Na koniec 2005 roku w Polsce jeździło 1 770 000 samochodównapędzanych LPG.

 

Ceny gazu do góry

Autogaz w Polsce podrożał w ostatnim tygodniu, zarówno w handluhurtowym, jak i detalicznym, jego średnia cena na dystrybutorach zbliża siędo 2 zł za litr.

 

Diesel i autogaz najdroższe

Zapowiada się nam droga końcówka roku. Przynajmniej na stacjachbanzynowych, gdzie w ostatnich dniach można było zaobserwować najdroższe wtym roku ceny oleju napędowego oraz autogazu.

 

Koniec hossy na autogaz?

Ministerstwo Finansów przygotowało projekt nowej ustawy o podatkuakcyzowym, a wraz z nim chce zwiększyć stawki tego podatku na gaz ziemny. I toznacznie, bo aż o 23 grosze na litrze LPG.

 

KIG przeciwko podwyżce akcyzy na LPG

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Krajowej Izbie Gospodarczej negatywnie odnieślisię do propozycji podwyżki stawki akcyzy na autogaz. Według KIG jest to jednaz bardziej szkodliwych dla gospodarki propozycji Ministerstwa Finansów wostatnich latach.

 

Nieco mniej autogazu w 2008 r.

Miniony rok był okresem stabilizacji na polskim rynku LPG. Nieznacznie spadłasprzedaż tego rodzaju paliwa, przybyło ok. 160 tys. aut przystosowanych dozasilania LPG, a o kilka procent wzrosła średnia cena autogazu.

 

Trzy paliwa w jednym aucie

W motoryzacji krystalizuje się nowy trend dotyczący alternatywnychźródeł napędu. Dzięki samochodom Forda i Volvo z serii Tri-Fuel,kierowca może zdecydować czy w danym momencie jazdy chce korzystać zzasilania tradycyjną benzyną, gazem lub etanolem.

 

Seat Ibiza LPG: Sport i autogaz

Czy tytułowe połączenie sportu i autogazu jest w ogóle możliwe? Aszczególnie dla takiej marki jak Seat, której sztandarowym hasłemjest "auto emocion"? Sprawdziliśmy to na przykładzie modelu Ibiza ze105-konnym silnikiem benzynowym i doposażonym w seryjną instalację gazową.

 

Alfa z turbo i na gaz

Po Lancii Delta również i w ofercie Alfy Romeo MiTo pojawi się wersja zsilnikiem 1.4 Turbo LPG, czyli z systemem podwójnego zasilania silnika(LPG oraz benzyna).

 

Olej napędowy najdroższy od ponad roku!

Przeciętna cena detaliczna oleju napędowego w Polsce przebiła 4 zł/l,osiągając poziom najwyższy od przełomu października i listopada 2008.Według ekspertów rynkowych jest jednak szansa, że niedługo cenypójdą w dół.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017