Wyszukiwałeś:

autokomis

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autokomis

Spróbuj też wyszukać: komis autojoker hyudai

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Sprowadzał kradzione

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali kolejną osobę,która jest odpowiedzialna za oszustwa związane z importemsamochodów z zagranicy. Auta, zanim trafiły do odbiorców, miałypodrabiane dokumenty. Niektóre z nich były kradzione za granicą.

 

Kupić tanio, sprzedać drogo

W dzisiejszych czasach kupno samochodu może być niezłym wyzwaniem. Jednakgorszą sprawą jest moment, kiedy przyjdzie nam skutecznie sprzedać naszeulubione cztery kółka pośród setek tysięcy ogłoszeń. Otokilka rad jak w sposób niedrogi sprawić by wartość samochodu urosła iprzy okazji stał się bardziej atrakcyjny.

 

LOTOS Oil - dobre, choć trudne pierwsze półrocze

Na podstawie danych przesyłanych przez członków Polskiej OrganizacjiPrzemysłu i Handlu Naftowego w porównaniu z pierwszym półroczem2008 roku sprzedaż olejów silnikowych LOTOS i Turdus wzrosła o 12%.

 

Jak autokomisy potrafią oszukiwać

Kupno samochodu, zwłaszcza używanego, może wiązać się z wieloma ryzykami.A to niewiadomy stan techniczny pojazdu. A to możliwe ryzyko dotyczące prawawłasności do auta. Teoretycznie najbezpieczniejszym miejscem na kupnosamochodu z drugiej ręki wydają się być autokomisy. Jak pokazuje jednakanaliza Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego i tam trzeba uważać naoszustwa.

 

Kupisz Suzuki w Gliwicach

Sieć Autoryzowanych Salonów i serwisów Suzuki Motor Polandnieustannie się rozwija. W czerwcu otwarto nowy punkt w Gliwicach.

 

Zobacz, jak kombinują podczas sprzedaży samochodu?

Pewnie wielu z nas się nad tym nie zastanawiało, ale geografia ma spory wpływna to, jak kupujemy samochód. Czasami praktyki stosowane na Pomorzu mogąmieć całkiem inne standardy niż te na Podkarpaciu lub odwrotnie. Zobaczcie, oco konkretnie chodzi.

 

Miesięcznik auto motor i sport - grudniowy numer już w kioskach

Dziś zapraszamy do kiosków po najnowszy numer miesięcznika auto motori sport. W grudniowej odsłonie znajdziecie m.in.  pierwszy w Polsce testOpla Astry, porównanie czterech niemieckich SUV-ów oraz wrażeniaz jazdy pierwszym, seryjnym autem na wodór – Toyota Mirai wrękach naczelnego. Zobacz co jeszcze znajdziesz w nowym numerze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018