Wyszukiwałeś:

automatyczna X

przekladnia X

. Znaleziono 838 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: automatyczna przekladnia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 838 wszystkich):

Automat nie taki zły...

W naszym kraju ciągle pokutuje przekonanie o tym, że szeroko pojęte hasło"skrzynia automatyczna" jest rozwiązaniem stworzonym na potrzebykobiet i amatorów rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem.Ponoć nie daje poczucia panowania nad autem jak manual, ciągle się psuje, anaprawy słono kosztują. Jak to jest naprawdę i dlaczego automat w wielukwestiach wygrywa ze skrzynią mechaniczną?

 

Sportowe automaty

Skrzynie automatyczne w autach sportowych? Takie zjawisko jeszcze kilka lat temuzupełnie nie było brane na serio przez producentów. Podobnie jakmontowanie w tego typu autach silników wysokoprężnych. A jednak narynku coraz więcej jest sportowych Diesli i prawdziwych drogowychsprinterów w "automacie".

 

Automatyczny problem

Jeszcze niedawno kupno samochodu wyposażonego w skrzynię automatyczną byłoodbierane raczej jako przejaw kosztownej ekstrawagancji niż wygody. Przez wielelat pokutowała opinia, że starsze "automaty" są bardzo awaryjne.Okazuje się jednak, że częściej do serwisu trafiają nowsze rozwiązania.

 

Nowe silniki i skrzynia u Mazdy

Podczas salonu w Tokio Mazda Motor Corporation po raz pierwszy zaprezentujesilniki i automatyczną przekładnię nowej generacji. Zostanie zaprezentowanysilnik benzynowy „Mazda SKY-G” z bezpośrednim wtryskiem paliwa,ekologiczny silnik Diesla „Mazda SKY-D” oraz automatyczna skrzyniabiegów „Mazda SKY-Drive”.

 

Skrzynia manualna czy automat?

Oferta wśród skrzyń automatycznych, jako alternatywy dla tradycyjnejprzekładni manualnej, powiększa się systematycznie. Zaskoczenia nie budząjuż nawet auta segmentu B wyposażane w tego typu rozwiązanie. Sprawdźmyzatem, kiedy lepiej doinwestować w skrzynię automatyczną, a kiedy zmianębiegów powierzyć siłom mięśni.

 

Alfa Mito z innowacyjną przekładnią

Choć oficjalna premiera tej przekładni odbędzie się na wystawie w Paryżuwraz z modelem Giulietta, to już do salonów Alfy Romeo trafiadwusprzęgłowa skrzynia TCT w modelu Mito.

 

Giulietta z dwusprzęgłową przekładnią

Od tego tygodnia w salonach Alfa Romeo w Polsce klienci mogą już zamawiaćnową wersję Alfy Romeo Giulietta wyposażoną w automatyczną skrzyniębiegów z podwójnym suchym sprzęgłem "Alfa TCT".

 

Chevrolet Camaro z nową automatyczną skrzynią

Chevrolet przedstawia najnowsze Camaro ZL1, które zostanie wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, która umożliwia ręczną zmianębiegów za pomocą łopatek przy kierownicy. Czas zmiany przełożeńdzięki nowej skrzyni spadnie nawet do 60%.

 

"Automat" się ociąga? Sprawdź olej w przekładni!

Wymiana automatycznej skrzyni biegów pociąga za sobą ogromne koszty.Jednak nie zawsze jest ona konieczna. Często bowiem zdarza się, żenieprecyzyjne działanie takich przekładni wynika ze starości lub zniewystarczającej ilości oleju przekładniowego.

 

Iveco Daily z 8-biegową automatyczną przekładnią Hi-Matic

Na wystawie samochodowej w Brukseli Iveco zaprezentowało w nowym Daily8-biegową przekładnię automatyczną Hi-Matic, która ma zwiększyćkomfort oraz ekonomikę jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "automatyczna przekladnia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017