Wyszukiwałeś:

automatyczny X

kierowca X

. Znaleziono 3516 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: automatyczny kierowca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3516 wszystkich):

Sportowe automaty

Skrzynie automatyczne w autach sportowych? Takie zjawisko jeszcze kilka lat temuzupełnie nie było brane na serio przez producentów. Podobnie jakmontowanie w tego typu autach silników wysokoprężnych. A jednak narynku coraz więcej jest sportowych Diesli i prawdziwych drogowychsprinterów w "automacie".

 

Automatyczny problem

Jeszcze niedawno kupno samochodu wyposażonego w skrzynię automatyczną byłoodbierane raczej jako przejaw kosztownej ekstrawagancji niż wygody. Przez wielelat pokutowała opinia, że starsze "automaty" są bardzo awaryjne.Okazuje się jednak, że częściej do serwisu trafiają nowsze rozwiązania.

 

Skrzynia manualna czy automat?

Oferta wśród skrzyń automatycznych, jako alternatywy dla tradycyjnejprzekładni manualnej, powiększa się systematycznie. Zaskoczenia nie budząjuż nawet auta segmentu B wyposażane w tego typu rozwiązanie. Sprawdźmyzatem, kiedy lepiej doinwestować w skrzynię automatyczną, a kiedy zmianębiegów powierzyć siłom mięśni.

 

Rząd za okresem próbnym dla "młodych kierowców"

Na wczorajszym posiedzeniu Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy okierujących pojadami, zgodnie z którym m.in. "młodzikierowcy" zostaną objęci dwuletnim okresem próbnym, wprowadzonezostaną nowe kategorie praw jazdy, a kierowcy posiadający już prawo jazdy niestracą automatycznie uprawnień po przekroczeniu 24 punktów karnych.

 

Od LP 1620 do Actrosa: 50 lat postępu na rzecz kierowcy

Przez 50 lat technika motoryzacyjna poszła niewyobrażalnie do przodu. Mercedespostanowił sprawdzić jak zmieniło się na przestrzeni tych lat, obciążeniakierowcy samochodu ciężarowego. Na tej samej trasie obok siebie stanęły LP 1620 o mocy 200 KM z przyczepą oraz nowoczesny ciągnik siodłowyActros o mocy 440 KM a kierowców obu aut monitorowało dziesiątkiczujników.

 

"Automatyczny kierowca" Mercedesa

Wyścig na nowinki techniczne pomiędzy producentami samochodów trwa wnajlepsze. Mercedes wprowadził właśnie automatycznego kierowcę. Na raziejednak w roli testera, dzięki któremu będzie możliwe przeprowadzanieniektórych bardziej niebezpiecznych testów.

 

Mercedes testuje automatycznego kierowcę

Mercedes rozwija system zautomatyzowanego kierowania pojazdem w celachbadawczych.

 

Sportowe automaty

Skrzynie automatyczne w autach sportowych? Takie zjawisko jeszcze kilka lat temuzupełnie nie było brane na serio przez producentów. Podobnie jakmontowanie w tego typu autach silników wysokoprężnych. A jednak narynku coraz więcej jest sportowych Diesli i prawdziwych drogowychsprinterów w "automacie".

 

Surowsze kary dla pijanych kierowców i piratów drogowych

Na wczorajszym posiedzeniu rządu przyjęto szereg rozwiązań, któremają zwiększyć poziom bezpieczeństwa na naszych drogach. Surowiej będąkarani m.in. ci kierowcy, którzy zasiadają za kierownicą w stanienietrzeźwym oraz poruszają się z nadmierną prędkością.

 

Iveco Daily z 8-biegową automatyczną przekładnią Hi-Matic

Na wystawie samochodowej w Brukseli Iveco zaprezentowało w nowym Daily8-biegową przekładnię automatyczną Hi-Matic, która ma zwiększyćkomfort oraz ekonomikę jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "automatyczny kierowca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017