Wyszukiwałeś:

autostrada X

A1 X

Strykow X

Tuszyn X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A1 Strykow Tuszyn

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Rusza przetarg na A1 Stryków - Tuszyn

Rozpoczęła się procedura przetargowa na wybór projektanta i wykonawcybudowy autostrady A1 na odcinku Stryków – węzeł Tuszyn.Pierwotnie odcinek ten zaplanowany był do realizacji w systemie partnerstwapubliczno-prywatnego przez Autostradę Południe S.A. Jednak problemy zfinansowaniem inwestycji przez APSA spowodowały, że odpowiedzialność zarealizację projektu przyjął Skarb Państwa. 40-kilometrowy odcinek autostradypowstanie ze środków krajowych w systemie „Projektuj iBuduj”. Będzie miał dwie jezdnie zbudowane w technologii betonowej.

 

Autostrada A1 Stryków - Tuszyn nie wcześniej niż za trzy lata

Trwa procedura przetargowa na wybór projektanta i wykonawcy budowyautostrady A1 na odcinku Stryków – węzeł Tuszyn. Jak zapowiadaGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada oddanie A1 od Strykowa doTuszyna nastąpi w drugiej połowie 2013 roku.

 

A1 Stryków - Tuszyn w 2013

Ponad miliard złotych pochłonie projekt i budowa autostrady A1 na odcinkuStryków –Tuszyn. GDDKiA wybrała już projektantów orazfirmy, które zbudują i będą nadzorować prace na 40 kilometrowymodcinku autostrady A1. Umowa z wykonawcą projektu i prac budowlanych zostaniepodpisana w styczniu. Nowym odcinkiem A1 pojedziemy nie wcześniej niż wdrugiej połowie 2013 roku.

 

Umowa na autostradę A1 Stryków – Tuszyn podpisana

Podpisano umowę na „Projekt i budowę autostrady A1 Stryków– węzeł „Tuszyn”. GDDKiA wybrała ofertę najtańszą,którą złożyło konsorcjum firm  lider Polimex-Mostostal S.A.Wykonawca wycenił prace na blisko 1,16 mld zł. Harmonogram prac przewidujewybudowanie odcinka autostrady A1 Stryków-w. Tuszyn o nawierzchnisztywnej i długości nieco ponad  37 km, do końca  III kwartału2013 r.

 

Autostrada A1 Pyrzowice-Tuszyn czeka

Do końca roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planujeogłosić procedurę wyboru partnera prywatnego do budowy ponad180-kilometrowego odcinka autostrady A1 z Pyrzowic do Tuszyna - poinformowałszef GDDKiA Lech Witecki.

 

Jest pozwolenie na budowę A1 Stryków-Tuszyn

Wydana została decyzja Wojewody Łódzkiego o pozwoleniu na budowęautostrady A1 na odcinku Stryków - Tuszyn.

 

Wątek na forum: Raport z prac na A1 Stryków - Tuszyn

CIUCIUBABKA na A1 TRWA : Polimex udaje, że buduje a GDDKiA udaje, że jest ślepa. Jeśli przez cały sezon budowlany wykonano ledwie 14% (1/7) prac ziemnych a budowy żadnego z 40 mostów nawet nie rozpoczęto, to SAME PRACE ZIEMNE potrwają w tym tempie SIEDEM LAT! Do '2020 ! Potem już tylko mosty...

 

Czeka nas zmiana wykonawcy na A1 i A4

GDDKiA poinformowała, że będzie szukać nowych wykonawców nadokończenie budowy dwóch odcinków autostrad - A1 ze Strykowa doTuszyna i A4 z Rzeszowa do Jarosława. Konsorcjum Polimex-Mostostal niepodołał tym zadaniom.

 

Oni dokończą budowę A1 Stryków-Tuszyn

W dniu wczorajszym poznaliśmy wykonawcę, który dokończy budowęautostrady A1 na odcinku ze Strykowa do węzła Tuszyn. W przetargunajkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum Budimeksu i spółkiStrabag.

 

Są umowy na całą A1 Stryków - Tuszyn

Jeden z bardziej strategicznych odcinków autostrad w naszym kraju,który łączy dwie autostrady z drogą ekspresową, w końcu doczekałsię podpisania umów. Jest więc szansa, że latem 2016 roku pojedziemyjuż całym odcinkiem autostrady A1 ze Strykowa do Tuszyna.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A1 Strykow Tuszyn".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017