Wyszukiwałeś:

autostrada X

A1 X

. Znaleziono 321 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A1

Spróbuj też wyszukać: autostrada a1 mapa samochodowa autostrady ford mondeo zdjęcia autostrada A1rząsawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 321 wszystkich):

Oferty na A1 już złożone

9 konsorcjów złożyło wstępne oferty udziału w przetargu na budowę ieksploatację autostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice - informuje GDDKiA.Piątek, 18 listopada był ostatnim dniem składnia ofert na budowę tego ponad180 km odcinka.

 

II transza kredytu na budowę A1

MTiB poinformowało, że zostanie wypłacona II transza oraz dobiegają końcaprocedury wymagane dla zaliczkowej wypłaty przez EBI III transzy kredytu dlaGTC - koncesjonariusza a zarazem wykonawcy budowy autostrady A1.

 

Asfalt na A1

Na 7-kilometrowym odcinku Stanisławie-Swarożyn nowo budowanej autostrady A1wylewany jest już od kilku tygodni asfalt. Jest spora szansa, iż pierwszy25-kilometrowy odcinek tej drogi oddany do użytku szybciej niż pierwotnieplanowano.

 

Co z A1 Toruń-Stryków?

Autostrada A1 na odcinku Toruń-Stryków jest obecnie w fazie wykupugruntów, a w najbliższym czasie, w związku z rozpisanym w lutym br.przetargiem, nastąpi wyłonienie wykonawcy dokumentacji techniczno –budowlanej tego odcinka. Planuje się również zakończenie wykupugruntów pod autostradę oraz prowadzenie prac archeologicznych,które poprzedzają prace budowlane.

 

Przesunąć A1?

Poseł PiS Andrzej Walkowiak zaproponował zmianę trasy autostrady A–1.Według nowego pomysłu posła autostrada A1 przebiegałaby wzdłużzurbanizowanych terenów Bydgoszczy z ominięciem Grudziądza i Torunia.

 

Autostrada A1 na półmetku

Realizacja 90-kilometrowego odcinka Autostrady A1 z Rusocina do Nowych Marzprzekroczyła półmetek. Możliwe, że jeszcze w tym roku oddany zostaniepierwszy, 27-kilometrowy fragment pasa autostrady z Rusocina do Swarożyna.Otwarcie całego północnego odcinka A1 planowane jest na koniec 2008 r.

 

Akcja - budowa autostrady A-1 na Śląsku

Trwają prace przy przygotowaniu i budowie autostrady A-1 w woj. śląskim. Wgranicach woj. śląskiego autostrada A1 będzie miała długość 166,8 km. Natej trasie powstanie 20 węzłów drogowych.

 

Autostrada A1 Bełk - Świerklany

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniuwniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu na budowę autostrady A1na odcinku Bełk-Świerklany.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

GDDKiA zbuduje A1 Stryków – Pyrzowice

Autostrada A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice będzie budowana w systemietradycyjnym przez GDDKiA. Konsorcjum Autostrada Południe SA do 22 stycznia 2010roku nie zapewniło finansowania tego projektu, do czego zobowiązało się wumowie koncesyjnej z 22 stycznia 2009 roku co automatycznie oznacza, żestraciło możliwość budowy i eksploatacji tego odcinka autostrady A1. - A1 od Strykowa do Pyrzowic będzie budowana w systemie tradycyjnym przezGeneralną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zobowiązujesię, że zrobi wszystko, aby autostrada A1 Stryków - Pyrzowice zostałaudostępniona kierowcom przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w 2012 roku– informuje GDDKiA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017