Wyszukiwałeś:

autostrada X

A1 X

. Znaleziono 1027 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A1

Spróbuj też wyszukać: autostrada a1 mapa samochodowa autostrady ford mondeo zdjęcia autostrada A1rząsawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1027 wszystkich):

Autostrada A1 na półmetku

Realizacja 90-kilometrowego odcinka Autostrady A1 z Rusocina do Nowych Marzprzekroczyła półmetek. Możliwe, że jeszcze w tym roku oddany zostaniepierwszy, 27-kilometrowy fragment pasa autostrady z Rusocina do Swarożyna.Otwarcie całego północnego odcinka A1 planowane jest na koniec 2008 r.

 

GDDKiA zrywa kontrakt na budowę autostrady A1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odstąpiła od kontraktu„Budowa autostrady płatnej A1 odcinek od węzła Świerklany (bezwęzła) do granicy Państwa z Republiką Czeską w Gorzyczkach”podpisanego 18 października 2007 roku z konsorcjum Alpine Bau GmbH. Obecniestan zaawansowanie prac budowlanych na tym odcinku A1 powinien sięgać 85proc., a wynosi jedynie 50 proc. Pełną winę za rozwiązanie kontraktu iczasowe wstrzymanie prac ponosi wykonawca robót – poinformowałaGDDKiA. Drogowcy zapewniają jednak, że przedmiotowy odcinek autostrady A1będzie gotowy przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012roku.

 

Autostrada A1 Rowień – Świerklany na Śląsku na dobry początek

Jeszcze przed świętami Wielkanocnymi kierowcy mogli skorzystać z nowegoodcinka autostrady A1 do Świerklan na Śląsku. Uruchomiony fragment madługość 7 kilometrów i stanowi brakującą część kontraktu nabudowę autostrady A1 Bełk – Świerklany o łącznej długości 14,5 km.To dopiero początek, bo pod względem nowych kilometrów autostrad tenrok zapowiada się bardzo interesująco. W 2011 roku sieć autostradowa w naszymkraju powiększy się o około 230 kilometrów.

 

Nowe kilometry autostrady A1 czekają na kierowców

14 października około godziny 19 pierwsze samochody przejadą kolejnymodcinkiem autostrady A1 pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.  KoncesjonariuszGTC i Generalny Wykonawca Skanska-NDI wyprzedzili harmonogramy i trasę oddaliponad dwa miesiące wcześniej niż zapowiadali. Budowa 62 kilometrówdrogi kosztowała ponad 700 mln euro. Nowy odcinek autostrady A1 w połączeniuz oddanym wcześniej odcinkiem z Rusocina k. Gdańska do Nowych Marz k.Grudziądza będzie liczył juz ponad 150 km. Dzieki autostradowej arteriiprzejazd z Torunia do Gdańska będzie teraz możliwy w nieco ponad godzinę.Przez pierwsze 90 dni przejazd nową trasą będzie bezpłatny. Od 14 styczniaza podróż z Torunia do Trójmiasta trzeba będzie zapłacić 29,90zł.

 

Autostrada A1 coraz dłuższa

Kolejny odcinek autostrady A1 zostanie udostępniony kierowcom w najbliższyweekend (tj. 10 listopada). Nowa trasa o długości 84 kilometrówpołączy Łódź z Włocławkiem. Jednak autostradą A1 bezpośrednio zTrójmiasta do Łodzi będziemy mogli przejechać dopiero za rok. GDDKiApo wypowiedzeniu umowy ogłosiła nowy przetarg na budowę trzechodcinków między Toruniem a Kowalem. Poczekamy na nie rok. Wcześniej, bojeszcze w tym roku, powinniśmy skorzystać z „niekompletnego”odcinka A1 Świerklany – Gorzyczki prowadzącego do południowej granicy.

 

Problemowy most na autostradzie A1

Pod koniec ubiegłego roku budowa autostrady A1 na odcinku od granicy państwa zRepubliką Czeską do Świerklan została ukończona, poza jednym obiektemmostowym w ciągu autostrady w miejscowości Mszana. Do ruchu oddano10-kilometrowy odcinek autostrady A1 Gorzyczki – Mszana. Prace przymoście miały zakończyć się w sierpniu tego roku. Niestety okazuje się, żena most będziemy musieli poczekać około rok dłużej.

 

Nowy pomysł na budowę autostrady A1 Tuszyn - Pyrzowice

Na budowę autostrady A1 z Tuszyna pod Łodzią do Pyrzowic (woj. śląskie)kierowcy czekają już od kilku lat. Trasa ma powstać  w technologiibetonowej i mieć około 140 km długości. Część drogi przebiega śladem"starej gierkówki", która ma zostać wyremontowana.Prace najprawdopodobniej będą  prowadzone "pod ruchem" coutrudnia budowę i podnosi koszty realizacji. Budową trasy ma zająć się nieGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ale specspółka.

 

Autostrada A1 w budowie

Nadal trwają prace przy budowie autostrady A1 na odcinkach Kowal - Czerniewice,Stryków - Tuszyn i Gorzyczki - Świerklany. Z nowych odcinkówpowinniśmy skorzystać w przyszłym roku. Niestety przeciągają się proceduryprzygotowawcze do modernizacji odcinka prowadzącego z Tuszyna do Pyrzowic. Naten odcinek poczekamy najdłużej, bo co najmniej do 2016 roku.

 

Autostrada A1 Włocławek ? Kowal już przejezdna

Drogowcy zdążyli i przed długim weekendem majowym udostępnili do ruchu19-kilometrowy odcinek autostrady A1 od Włocławka do Kowala. Dzięki temupołączono autostradą Łódź z Gdańskiem, a podróż międzymitymi miastami skróciła się o 30 minut.

 

Coraz dłuższa autostrada A1

Od maja kierowcy mogą korzystać z ostatniego brakującego odcinka autostradyA1 w województwie kujawsko-pomorskim. Udostępnienie 19-km odcinka odWłocławka do Kowala daje możliwość podróżowania autostradąbezpośrednio z Gdańska do Łodzi. Lada dzień pod koła powinien trafićdługo oczekiwany odcinek A1 w okolicach Mszany na południu Polski. Dorealizacji zostanie jeszcze wschodnia obwodnica Łodzi i fragment A1 z Tuszynaprzez Częstochowę do Pyrzowic. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017