Wyszukiwałeś:

autostrada X

A2 X

. Znaleziono 888 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A2

Spróbuj też wyszukać: droga 7 droga ekspresowa S8 droga krajowa 25

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 888 wszystkich):

GDDKIA - "nie trzeba zrywać asfaltu na autostradzie A2"

GDDKiA podała wyniki kontroli przeprowadzonej na autostradzie A2 w związku zdoniesieniami o złej jakości materiałów budowlanych wykorzystanych przybudowie tej trasy.

 

Kiedy autostradą A2 do Świecka?

Autostrada Wielkopolska S.A. poinformowała, że jest przygotowana do realizacjiautostrady A2 na 105-kilometrowym odcinku Nowy Tomyśl - Świecko.„Wierzymy, że jesteśmy na finiszu uzgodnień ze stroną rządowąpodstawowych kwestii, tak by móc rozpocząć budowę autostrady A2 do Świeckaw nadchodzącym roku 2007” – powiedział Andrzej Patalas, prezeszarządu spółki Autostrada Wielkopolska S.A.

 

Autostrada A2 - pierwsze łopaty wbite

Rozpoczęła się budowa środkowego odcinka autostrady A2 Stryków– Konotopa w województwie mazowieckim. Według zapewnień, kierowcyskorzystają z całej A2 od Strykowa do Konotopy w maju 2012 r.

 

Autostrada A2 z Łodzi do Warszawy ma być gotowa na EURO 2012

Budowa autostrady A2 z Łodzi do Warszawy na terenie województwałódzkiego oficjalnie rozpoczęta. - Autostrada A2 ma połączyć dwabardzo ważne miasta w Polsce - stolicę i Łódź. Tak naprawdę jest tojednak droga do Europy. Autostrada A2 ma służyć kibicom, którzy będąprzyjeżdżać do stolicy na otwarcie mistrzostw Europy w 2012 roku - zapewniłminister Cezary Grabarczyk. Budowa całej trasy wyniesie ponad 3,2 mld zł.

 

Autostradą A2 wygodnie i szybko do Europy!

- Będzie to najdłuższa w Polsce i najnowocześniejsza trasa autostradowaspełniająca marzenia Polaków o swobodnym dostępie do sieci autostradeuropejskich. (...) Termin oddania autostrady do użytku wynikający z umowy zrządem to maj 2012 r., ale my stajemy na głowie, żeby kierowcy moglipodróżować do Świecka już pod koniec tego roku – zapowiadałAndrzej Patalas, prezes zarządu Autostrada Wielkopolska S.A. II. Wykonawcasłowa dotrzymał. Już od czwartku 1 grudnia do ruchu oddany zostanie odcinekautostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka o długości 105,9 km. Dodatkowooznacza to, że przez pierwsze sześć miesięcy nowym odcinkiempodróżowac bedziemy bezpłatnie.

 

Porozumienie dotyczące prac na odcinku C autostrady A2

Dolnośląskie Surowce Skalne, w celu przyśpieszenia prac przy budowie odcinkaC autostrady A2 od Strykowa do Konotopy zdecydowały o przekazaniu prac owartości 155 mln zł netto partnerowi z konsorcjum, firmie Boegl a Krysl.

 

Ruszyła autostrada A2!

Kierowcy mogą już jeździć 7-kilometrowym, położonym najbliżej Warszawyodcinkiem autostrady A2 pomiędzy Warszawą (Konotopa) a Pruszkowem. To pierwszyna Mazowszu odcinek autostrady. Został on zbudowany przez konsorcjum zBudimexem na czele. Droga została udostępniona natychmiast po pozytywnejopinii komisji odbiorowej. Otwarcia kolejnych odcinków spodziewane są wnajbliższych dniach.

 

Autostrada A2 przed Euro 2012

Wszystko wskazuje na to, że autostrada A2 Łódź - Warszawa zostanieudostępniona dla kierowców przed mistrzostwami Euro 2012. Na najbardziejkrytycznym odcinku C, firma Bogl a Krysl wykonała już 100% podbudowybitumicznej oraz 100% warstwy wiążącej. Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad informowała ostatnio, że możliwe jest dopuszczenieruchu samochodów po samej warstwie wiążącej.

 

Autostrada A2 będzie droższa

Od najbliższego poniedziałku (12 stycznia br.), od godz. 6:00 zmianie ulegnąstawki opłaty za przejazd autostradą A2 na odcinku Nowy Tomyśl - Konin. Bezzmian pozostaje natomiast koszt przejazdu autostradą A2 na odcinku Świecko– Nowy Tomyśl.

 

Od jutra drożej na autostradzie A2

We wtorek, 1 marca, zmieniają się stawki za przejazd płatnymi odcinkamiautostrady A2. Nowy cennik obowiązuje między Nowym Tomyślem, a Koninem.Kierowcy zapłacą o kilka złotych więcej niż dotychczas.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017