Wyszukiwałeś:

autostrada X

A4 X

Szarow X

Tarnow X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A4 Szarow Tarnow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

25 mln zł za projekt odcinka A4

Ponad 25 mln zł będzie kosztować wykonanie dokumentacji projektowej orazpełnienie nadzoru autorskiego dla budowy autostrady A4 na 34 km odcinku Brzesko-Krzyż.

 

Kolejny odcinek A4 Kraków-Szarów

Urząd Wojewódzki w Krakowie przekazał krakowskiemu oddziałowi GDDKiApozwolenie na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 Kraków- Szarów. Budowablisko 20 km autostrady będzie kosztować około 500 mln złotych.

 

Autostradowe harmonogramy

Sektor transportu przygotował program budowy dróg ekspresowych i autostrad do2013 roku. "Docelowa sieć autostrad w Polsce będzie obejmowałaautostrady A1, A2, A4, A6 i A18 o wartości 53 mld zł" - poinformowałz-ca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad Jacek Bojarowicz podczasspotkania Rady ds. Autostrad .

 

A4 - najdłuższe schody Europy po remoncie

Około 163 mln euro kosztował oddawany właśnie do użytku przebudowanyodcinek autostrady A4 Wrocław - Krzywa. Dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcieosi drogowej Dolnego Śląska.

 

A-4 Szarów – Tarnów coraz bliżej

Przybliża się budowa blisko 57 km odcinka autostrady A-4 z Szarowa do Tarnowa.W Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim został w końcu złożony wniosek owydanie decyzji lokalizacyjnej dla inwestycji. Decyzja ma zostać wydana wewrześniu tego roku.

 

Pozwolenie dla autostrady A4 Szarów-Tarnów

Jest pozwolenie na budowę dla autostrady A 4 na odcinkuSzarów-Tarnów. Dokument wydany przez wojewodę małopolskiego tozielone światło dla realizacji inwestycji – budowy kolejnego odcinkaautostrady A4 biegnącej od granicy z Niemcami do granicy ukraińskiej. Kończąsię też prace budowlane na liczącym prawie 20 km odcinku A4 z Krakowa doSzarowa - ma być oddany do użytku w drugiej połowie tego roku. Na chwilęoceną autostradą A4 można dojechać od granicy z Niemcami do Krakowa.

 

Hiszpanie wybudują A4 pod Tarnowem

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunkuwschodnim. Wykonawcą 13-kilometrowej autostrady od węzła Wierzchosławice dowęzła Krzyż wraz z bezkolizyjnym węzłem w Krzyżu pod Tarnowem będziehiszpańska firma Dragados SA. Hiszpanie prace wycenili na ponad 542,8 mln złto o połowę mniej niż zakładał kosztorys. Autostrada A4 do Tarnowa powinnabyć gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Spór o A4 rozstrzygnięty

Wkrótce ruszy budowa jednego z odcinków A4 w kierunku Tarnowa.Krajowa Izba Odwoławcza (KIO) przy Prezesie Urzędu ZamówieńPublicznych wydała orzeczenie w sprawie sporu firmy Dragados z GDDKiA.Przedmiotem sporu było rozstrzygnięcie przetargu na budowę autostrady A4pomiędzy Brzeskiem a Wierzchosławicami. KIO przyznała rację GDDKiAoceniając, że komisja przetargowa słusznie wskazała jako zwycięzcówprzetargu konsorcjum firm NDI SA z Warszawy oraz SB Granit SA ze Skopje.Wykonawca będzie miał dwa lata na realizację inwestycji.

 

Plac budowy A4 w rekach wykonawców

20 i 21 stycznia 2010 roku odbyło się przekazanie placu budowy wykonawcomautostrady A4. Prace ruszą gdy tylko pozwoli pogoda. Po zakończeniu budowyoraz po dokonaniu niezbędnych odbiorów technicznych, wiosną 2012 rokukierowcy będą mogli dojechać autostradą z Krakowa do Tarnowa.

 

Umowa na kolejny odcinek autostrady A4 do Tarnowa

Jest umowa na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunku wschodnim.Wykonawcą ponad 20-kilometrowej autostrady A4 od węzła Brzesko do węzłaWierzchosławice będzie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI SA z Sopotuoraz SB Granit SA ze Skopje. Wartość kontraktu to ponad 622,5 mln zł. Budowabędzie trwała 2 lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A4 Szarow Tarnow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017