Wyszukiwałeś:

autostrada X

A4 X

. Znaleziono 1127 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A4

Spróbuj też wyszukać: autostrada a4 utrudnienia autostrada a1 autostrada a4 mapa samochodowa autostrady

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1127 wszystkich):

Pozwolenie dla autostrady A4 Szarów-Tarnów

Jest pozwolenie na budowę dla autostrady A 4 na odcinkuSzarów-Tarnów. Dokument wydany przez wojewodę małopolskiego tozielone światło dla realizacji inwestycji – budowy kolejnego odcinkaautostrady A4 biegnącej od granicy z Niemcami do granicy ukraińskiej. Kończąsię też prace budowlane na liczącym prawie 20 km odcinku A4 z Krakowa doSzarowa - ma być oddany do użytku w drugiej połowie tego roku. Na chwilęoceną autostradą A4 można dojechać od granicy z Niemcami do Krakowa.

 

Autostrada A4 Tarnów - Dębica za dwa lata

Podpisana została umowa na budowę ponad 34 km odcinka autostrady A4 od Tarnowa(w. Krzyż) do Dębicy (w. Dębica Pustynia). Prace rozpoczną sięniezwłocznie po podpisaniu umowy. Nowa autostrada ma być gotowa w czerwcu 2012roku. Podpisana umowa jest przedostatnią umową na budowę odcinka autostradyA4. Na wybór wykonawcy i podpisanie umowy na realizację czeka jeszcze41-kilometrowy odcinek Rzeszów - Jarosław.

 

Autostradę A4 Rzeszów-Jarosław oficjalnie można budować

Autostrada A4 między Rzeszowem (węzeł Rzeszów Wschód) aJarosławiem (węzeł Wierzbna) posiada już komplet dokumentówpotrzebnych do rozpoczęcia budowy. Wojewoda Podkarpacki wydał pozwolenie nabudowę, które ma rygor natychmiastowej wykonalności. Wykonawca, firmaPolimex Mostostal, wybuduje 41 km trasy za 2,1 mld zł. Plac budowy zostałprzekazany wykonawcy 21 października.

 

Cała autostrada A4 na Podkarpaciu w budowie

Już cała autostrada A4 na Podkarpaciu może być budowana. WojewodaPodkarpacki wydał ostatnią wymaganą decyzję zezwalającą na realizacjęautostrady dla ponad 4-kilometrowej sekcji odcinka autostrady A4Radymno-Korczowa, przy granicy z Ukrainą. Dla pierwszej sekcji liczącej 16,8km decyzję ZRID wydano 13 grudnia 2010r. Prace są już tam prowadzone.

 

Zabraknie 21 kilometrów autostrady A4?

Pod znakiem zapytania stoi kolejna autostradowa inwestycja. Tym razem sprawadotyczy jednego z trzech odcinków autostrady A4 w Małopolsce. Wykonawcaodcinka A4 Brzesko-Wierzchosławice przesłał do krakowskiego oddziału GDDKiApismo, w którym poinformował o zamiarze zaprzestania budowy.Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok. Jeżeli przez najbliższe dnistrony nie dojdą do porozumienia kierowcy nie skorzystają z autostrady A4Kraków-Tarnów przed Euro 2012.

 

Ogłoszono przetarg na kontynuację budowy autostrady A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nakontynuację budowy 21 km odcinka autostrady A4 Brzesko –Wierzchosławice. Odcinek A4 Brzesko-Wierzchosławice to środkowy odcinekpowstającej autostrady A4 w woj. małopolskim. W lutym z budowy tego odcinkawycofało sie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI i SB Granit. Terazotwarcie ofert przewidziane jest na 19 sierpnia.

 

Autostrada A4 latem do remontu

O planowanym remoncie na opolskim odcinku autostrady A4 już informowaliśmy.Okazuje się, że GDDKiA planuje prace remontowe również w innychwojewództwach, przez które przebiega ta droga.

 

Ruszył remont na autostradzie A4. Bedą korki!

Dzisiaj ruszył remont opolskiego odcinka autostrady A4. W związku z pracami,które potrwają aż do czerwca, można się spodziewać sporychkorków. Ruch w obu kierunkach będzie się odbywał jedną jezdnią.

 

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Na początku września oddano do ruchu wiadukt na autostradzie A4 na odcinku odwęzła Rzeszów Wschód do węzła Jarosław Zachód.

 

Autostrada A4 ? oddano do użytku węzeł Rudno

Już od kilku dni kierowcy mogą korzystać z nowego węzła Rudno naautostradzie A4 pomiędzy Katowicami a Krakowem. Rozbudowa umożliwia terazwjazd na autostradę w obu kierunkach, a także zapewnia bezpośredni zjazd zdrogi szybkiego ruchu do gmin Alwernia, Krzeszowice i Spytkowice.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017