Wyszukiwałeś:

autostrada X

A4 X

. Znaleziono 375 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A4

Spróbuj też wyszukać: autostrada a4 utrudnienia autostrada a1 autostrada a4 mapa samochodowa autostrady

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 375 wszystkich):

Autostrada A4 - zdążyć na czas

Dzisiaj tj. 24 lipca GDDKiA otworzyła oferty w przetargu na budowę ponad 50 kmodcinka autostrady A4 Zgorzelec-Krzyżowa. Pierwotnie wykonawcę mieliśmypoznać jeszcze jesienią ubiegłego roku jednak z powodu protestów termin tenzmieniany był sześciokrotnie.

 

A4 - najdłuższe schody Europy po remoncie

Około 163 mln euro kosztował oddawany właśnie do użytku przebudowanyodcinek autostrady A4 Wrocław - Krzywa. Dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcieosi drogowej Dolnego Śląska.

 

Znamy wykonawców A4 Zgorzelec - Krzyżowa

Wykonawców ponad 50 km odcinka A4 do granicy zachodniej mieliśmy poznaćjeszcze jesienią ubiegłego roku, jednak z powodu protestów i unieważnieniaprzetargów procedura ta trwała kilkanaście miesięcy. Zaledwie kilka dni temuGDDKiA wybrała 2 firmy, które zbudują autostradę A4 na odcinkuZgorzelec-Krzyżowa.

 

Bezpłatna A4

Autostrada A4 z Katowic do Wrocławia przez najbliższe lata będzie bezpłatna- wynika z planów GDDKiA. Do 2010 roku opłaty od samochodów osobowych będąpobierane tylko na 61 km odcinku między Krakowem a Katowicami. Opłaty nadalszych odcinkach A4 próbowano wprowadzić od dawna i bezskutecznie.

 

1 marca nie ruszy budowa A4 do granicy

Budowa 51- kilometrowego odcinka autostrady A4 prowadzącego do granicy zNiemcami nie ruszy 1 marca jak zakładano. Wojewoda dolnośląski nie wydałbowiem pozwolenia na budowę i nakazał GDDKiA uzupełnić dokumentację. Kosztinwestycji to 245 mln euro, trasa ma powstać w ciągu 19 miesięcy odrozpoczęcia prac.

 

Zielone światło dla A4 Zgorzelec – Bolesławiec

Pozwolenie na budowę 45-kilometrowego odcinka autostrady A4Zgorzelec-Bolesławiec podpisał we wtorek, 27 marca, Wojewoda dolnośląskiKrzysztof Grzelczyk. Wojewoda wydał decyzję po wniesieniu poprawek iuzupełnieniu dokumentacji, ponieważ w trakcie prac nad projektem zmieniłysię wytyczne dotyczące ochrony środowiska – nowe wymogi Programu Natura2000, który objął zasięgiem Bory Dolnośląskie.

 

A4 Zgorzelec - Krzyżowa już w listopadzie?

Początkowy odcinek autostrady A4 ze Zgorzelca do Krzyżowej zgodnie z planem mazostać oddany do użytku już w listopadzie bieżącego roku. Problem polegajednak na tym, że w czasie realizacji inwestycji pojawiły się liczne problemypowodujące opóźnienia. Aktualny stan zaawansowania prac teoretyczniepozwala drogowcom zmieścić się w czasie. Czy aby na pewno?

 

Utrudnienia na A4 jeszcze przez rok

Kierowcy podróżujący autostradą A4 z Katowic do Krakowa jeszcze przezprawie rok będą musieli liczyć się z utrudnieniami związanymi z remontemtej trasy. Zakończenie prac modernizacyjnych na 61 km odcinku A4,którego koncesjonariuszem jest firma Stalexport Autostrada Małopolska,planowane jest na koniec 2009 roku.

 

A4 Kraków – Szarów już dostępna dla kierowców!

Autostrada A4 na odcinku Kraków – Szarów została otwarta.Kierowcy mogą korzystać z niej od środy 28 października, od godz. 20.Drogowcy chcieli oddać nowy odcinek kierowcom jak najszybciej, w związku zezbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, który co roku generujeduży ruch na drogach krajowych. Koszt budowy autostrady A4 Kraków– Szarów to 1 mld zł.

 

Hiszpanie wybudują A4 pod Tarnowem

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunkuwschodnim. Wykonawcą 13-kilometrowej autostrady od węzła Wierzchosławice dowęzła Krzyż wraz z bezkolizyjnym węzłem w Krzyżu pod Tarnowem będziehiszpańska firma Dragados SA. Hiszpanie prace wycenili na ponad 542,8 mln złto o połowę mniej niż zakładał kosztorys. Autostrada A4 do Tarnowa powinnabyć gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017