Wyszukiwałeś:

autostrada X

A6 X

. Znaleziono 129 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A6

Spróbuj też wyszukać: a6 s2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 129 wszystkich):

Ruszają prace na berlince

Po długim okresie oczekiwania, została podpisana umowa na budowę autostradyA6 na odcinku Klucz - Kijewo (7,73 km). Prace zlecone przez GDDKiA wykona firma Budimex - Dromex za kwotę 114 mln zł.

 

A6, S3 i obwodnice na zachodnim Pomorzu

W wakacje pojedziemy po nowej autostradzie A6 oraz obwodnicy Zieleniewa iMorzyczyna. Pod koniec roku gotowa ma być obwodnica Międzyzdrojów.Wreszcie rozpocznie się budowa najbardziej oczekiwanej S3 na południe –wynika z planów szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad na rok 2007.

 

Są pieniądze na autostradę A6. Prace ruszą w 2011 r.

Są pieniądze na budowę węzła "Tczewska" wraz z przebudowąautostrady A-6 na odcinku Kijewo - Rzęśnica i przebudową węzła"Kijewo". W tym roku będą prowadzone prace przygotowawcze, zostanąuzyskane niezbędne decyzje administracyjne dla przebudowy odcinka Kijewo– Rzęśnica i węzła "Kijewo". W przyszłym roku planowanejest rozpoczęcie robót na autostradzie A6.

 

Drogowcy ruszą z pracami na A6

GDDKiA zamierza jeszcze w tym roku rozpocząć prace związane z budową węzłaTczewska i przebudową autostrady A6 na odcinku węzeł Kijewo – węzełRzęśnica (bez węzła). Pod koniec grudnia ubiegłego roku został ogłoszonyprzetarg na przebudowę autostrady na odcinku o długości 2,2 kilometrapomiędzy węzłem Kijewo, a planowanym węzłem Tczewska.

 

Jeździmy tylko jedną jezdnią autostrady A6

Zmieniła się organizacja ruchu na autostradzie A6 pomiędzy węzłem Kijewo, awęzłem Rzęśnica. Jezdnia zachodnia w rejonie przyszłego węzła Tczewskazostała zamknięta. Ruch odbywa się w dwóch kierunkach jezdniąwschodnią (tą w kierunku Świnoujścia).Przebudowa obejmuję odcinekautostrady o długości 2,2 kilometra w rejonie przyszłego węzła Tczewska.Przetarg na budowę węzła Tczewska zostanie ogłoszony na początkuprzyszłego roku. Węzeł Tczewska powinien zostać oddany do ruchu w połowie2013 roku.

 

Węzeł Tczewska ułatwi wjazd na A6

Mieszkańcy Szczecin Dąbia i Wielgowa zyskają nową możliwośćbezkolizyjnego wjazdu na autostradę A6. Umożliwi to nowy węzeł Tczewska naautostradzie A6. Właśnie ruszył przetarg na wybór wykonawcy prac. Jakszacuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prace przy budowiewęzła powinny rozpocząć się w połowie tego roku, ich zakończenie jestzaplanowane na połowę 2013 roku.

 

Nowe nazwy węzłów na autostradzie A6

Na autostradzie A6 obowiązują nowe nazwy węzłów – zamiast„Morwowej” mamy na tablicach „Szczecin Podjuchy”.

 

Omiń korki na A6 w rejonie Szczecina

Trwa przebudowa podszczecińskiej autostrady A6 w rejonie przyszłego węzłaTczewska. Ruch odbywa się jedną jezdnią w obu kierunkach, druga jezdnia jestzamknięta i są na niej prowadzone prace. Przy wzmożonym ruchu wakacyjnym natym odcinku tworzą się korki. Jeżeli jednak będzie się przestrzegać kilkuzasad droga nad morze będzie przebiegała sprawniej.

 

Węzeł Szczecin Dąbie na A6 dla kierowców

Kierowcy podróżujący po zachodniopomorskich drogach mogą korzystać zwęzła Szczecin Dąbie (Tczewska) w ciągu autostrady A6. Jest to nowepołączenie prawobrzeżnych dzielnic Szczecina i terenów inwestycyjnychz autostradą A6.

 

Dokończą autostradę A6

GDKKiA ogłosił dwa przetargi na przebudowę autostrady A6. Na odcinku odwęzła Szczecin Dąbie do węzła Rzęśnica przedwojenne płyty betonowezastąpi asfalt. Zmodyfikowany zostanie również węzeł Kijewo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017