Wyszukiwałeś:

autostrada X

A8 X

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada A8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 163 wszystkich):

Zapomniana autostrada A8?

Resort transportu przedstawiając ostatnie plany budowy dróg i autostrad do2013 roku ani słowem nie wspomniał o ponad 35 kilometrowym odcinku A8 -autostradowym obejściu Wrocławia, mimo że termin jego realizacji zostałokreślony na lata 2005-2009. Na jakim etapie są prace nad inwestycją, takoczekiwaną przez kierowców i mieszkańców stolicy Dolnego Śląska,postanowiliśmy sprawdzić w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Perspektywy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8

Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8 będzie liczyć 35,4 km. Trasa zostaniepoprowadzona nowym śladem, północno-zachodnim obrzeżem miasta.

 

Wrocławski most rekordzista w ciągu A8

Pozwolenie na budowę mostu autostradowego w ciągu autostrady A8 (AutostradowejObwodnicy Wrocławia) wraz z estakadami dojazdowymi wydał we wtorek, 4 kwietniabr. Wojewoda Dolnośląski Krzysztof Grzelczyk. Most jest przeprawą przez Odręi Ślęzę (u jej ujścia do Odry), ma ponad 1,7 km długości i pod wielomawzględami będzie rekordzistą w Polsce.

 

Umowa na kolejny odcinek AOW

Wrocławski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o podpisaniu umowy na budowę kolejnego odcinka AutostradowejObwodnicy Wrocławia. Dotyczy ona pierwszej części zadania, czyli ŁącznikaKobierzyce i początkowych 12 km autostrady A8.

 

Podpisali umowę na ostatni odcinek AOW

Wrocławski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o podpisaniu ostatniej umowy na budowę Autostradowej ObwodnicyWrocławia. Kontrakt dotyczy 13 km odcinka A8 od węzła Lotnisko wraz złącznikiem Długołęka (5,7 km).

 

Obwodnica Wrocławia bezpłatna tylko dla pojazdów lekkich

Kilka dni temu premier  Donald Tusk obiecał, że Autostradowa ObwodnicaWrocławia A8 będzie bezpłatna. W tym celu przygotowany został projektrozporządzenia, które miało przypieczętować obietnicę. Zopublikowanego przez Ministerstwo Infrastruktury projektu wynika jednak, żeobwodnica będzie bezpłatna jedynie dla pojazdów lekkich.

 

Nowe kilometry autostrady A1 czekają na kierowców

14 października około godziny 19 pierwsze samochody przejadą kolejnymodcinkiem autostrady A1 pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.  KoncesjonariuszGTC i Generalny Wykonawca Skanska-NDI wyprzedzili harmonogramy i trasę oddaliponad dwa miesiące wcześniej niż zapowiadali. Budowa 62 kilometrówdrogi kosztowała ponad 700 mln euro. Nowy odcinek autostrady A1 w połączeniuz oddanym wcześniej odcinkiem z Rusocina k. Gdańska do Nowych Marz k.Grudziądza będzie liczył juz ponad 150 km. Dzieki autostradowej arteriiprzejazd z Torunia do Gdańska będzie teraz możliwy w nieco ponad godzinę.Przez pierwsze 90 dni przejazd nową trasą będzie bezpłatny. Od 14 styczniaza podróż z Torunia do Trójmiasta trzeba będzie zapłacić 29,90zł.

 

Powstanie Nowoczesne Centrum Zarządzania Ruchem przy AOW

Wkrótce rozpocznie się budowa Centrum Zarządzania Ruchem (CZR) i ObwoduUtrzymania Autostrady A8 (OUA) czyli Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Centrumwraz z Obwodem będzie usytuowane na obszarze węzła PółnocAutostradowej Obwodnicy Wrocławia. Taka lokalizacja zapewni sprawny i łatwydostęp nie tylko do AOW, ale również do drogi ekspresowej S8 iprzyszłej drogi ekspresowej S5.

 

System SOS na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Do końca września na autostradzie A8 w ciągu Autostradowej ObwodnicyWrocławia między węzłami Południe i Psie Pole zostanie zainstalowany SystemŁączności Alarmowej SOS.

 

Nowoczesny Obwód Utrzymania Autostrady A8 i Centrum Zarządzania Ruchem

Rozpoczęła się budowa Obwodu Utrzymania Autostrady A8 (OUA) wraz znowoczesnym Centrum Zarządzania Ruchem (CZR). Centrum wraz z Obwodem będzieusytuowane na obszarze węzła Północ Autostradowej ObwodnicyWrocławia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada A8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017