Wyszukiwałeś:

autostrada X

18 X

. Znaleziono 188 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: a.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a 18

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 188 wszystkich):

"Tymczasowa A-18"

Pod koniec listopada zeszłego roku rozpoczęła się dobudowa północnej nitkiautostrady A-18. Jest to stumilowy krok w życiu "tymczasowej",70-letniej trasy projektowanej w latach 30 przez rząd Niemiec.

 

A-18 nabiera kształtów

Już ponad rok trwają zaawansowane prace budowy drugiej jezdni na drodzekrajowej numer 18 na odcinku Olszyna - Golnice o długości 70 km. Dobudowywananitka północna nabiera coraz wyraźniejszych kształtów.

 

Jak powstaje betonowa autostrada A4?

Autostrady budowane od granicy niemieckiej do Wrocławia, czyli A-18 z Olszynydo Krzywej i dalej A-4 do stolicy Dolnego Śląska będą drogami betonowymi.Przyjrzyjmy się dokładniej jak wygląda proces budowy takich dróg.

 

Ruch na A-18

Jedną nitką przyszłej autostrady A-18 Olszyna - Wrocław został puszczonyruch drogowy. Oficjalne otwarcie zaplanowano na grudzień.

 

Akcja - budowa autostrady A-1 na Śląsku

Trwają prace przy przygotowaniu i budowie autostrady A-1 w woj. śląskim. Wgranicach woj. śląskiego autostrada A1 będzie miała długość 166,8 km. Natej trasie powstanie 20 węzłów drogowych.

 

Kolejna umowa na budowę A-1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę autostrady A-1, na odcinku Świerklany - Gorzyczki. Ponad 18 kmodcinek autostrady zostanie wybudowany w ciągu 26 miesięcy od datyrozpoczęcia robót.

 

Bezprawny pobór opłat?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta wszczął postępowanie mającewyjaśnić, czy spółka Autostrada Wielkopolska, będącakoncesjonariuszem autostrady A-2, mogła pobierać pełną opłatę za przejazdautostradą, na której trwały prace remontowe.

 

A-18 – Niechlubna wizytówka

Autostradę A-18, a w zasadzie drogę krajową nr 18, gdyż status autostrady matylko kilka kilometrów tej trasy, można uznać za wizytówkęPolski. Cudzoziemcy przekraczający zachodnią granicę Polski w Olszynie,wjeżdżają na spękane płyty, które przypominają lata 30. ubiegłegowieku, kiedy powstawała osiemnastka.

 

Autostradą A2 do Warszawy

Mazowiecki Urząd Wojewódzki poinformował o wydaniu decyzjiśrodowiskowej na budowę około 45 km odcinka autostrady A2 od granicywojewództwa mazowieckiego do węzła Konotopa. Jest to kolejny krok wstronę zrealizowania autostradowego połączenia Łodzi i Warszawy.

 

Autostrada A-1 Sośnica - Bełk w prezencie przed świętami

Do użytku zostaje oddany pierwszy z siedmiu realizowanych w województwieśląskim odcinków autostrady A-1 – z Sośnicy do Bełku. Ponad15-kilometrowy odcinek ma po trzy pasy ruchu w każdym kierunku. Prace budowlanewyniosły ponad 213 mln euro. Ponadto, aby uzyskać połączenie autostrady A-1z autostradą A-4,  uruchomione zostanie drugie zadanie - węzełautostradowy Gliwice-Sośnica.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a 18".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017