Wyszukiwałeś:

autostrada X

a18 X

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a18

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

A4 - najdłuższe schody Europy po remoncie

Około 163 mln euro kosztował oddawany właśnie do użytku przebudowanyodcinek autostrady A4 Wrocław - Krzywa. Dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcieosi drogowej Dolnego Śląska.

 

Ruch na A-18

Jedną nitką przyszłej autostrady A-18 Olszyna - Wrocław został puszczonyruch drogowy. Oficjalne otwarcie zaplanowano na grudzień.

 

UE da pieniądze na dolnośląskie drogi

Są pieniądze na budowę drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Warszawy. Zdodatkowej unijnej dotacji sfinansowana będzie też budowa autostrady A18,będącej przedłużeniem do Berlina A4, oraz być może trasa S3 z Legnicy doLubawki.

 

1 marca nie ruszy budowa A4 do granicy

Budowa 51- kilometrowego odcinka autostrady A4 prowadzącego do granicy zNiemcami nie ruszy 1 marca jak zakładano. Wojewoda dolnośląski nie wydałbowiem pozwolenia na budowę i nakazał GDDKiA uzupełnić dokumentację. Kosztinwestycji to 245 mln euro, trasa ma powstać w ciągu 19 miesięcy odrozpoczęcia prac.

 

A4 Zgorzelec - Krzyżowa już w listopadzie?

Początkowy odcinek autostrady A4 ze Zgorzelca do Krzyżowej zgodnie z planem mazostać oddany do użytku już w listopadzie bieżącego roku. Problem polegajednak na tym, że w czasie realizacji inwestycji pojawiły się liczne problemypowodujące opóźnienia. Aktualny stan zaawansowania prac teoretyczniepozwala drogowcom zmieścić się w czasie. Czy aby na pewno?

 

Kto wybuduje polskie autostrady?

Chińczycy, Słoweńcy, a nawet hindusi walczą o drogowe kontrakty w Polsce. Dolipca do wygrania będą kolejne przetargi na budowę 140 km tras, m.in. A18 dogranicy z Niemcami.

 

A18...od krajowki do autostrady

29 czerwca 2009 r. ogłoszony został przetarg ograniczony na przebudowępołudniowej jezdni drogi krajowej nr 18. Zakres zadania obejmuje dostosowaniedrogi krajowej nr 18 do parametrów autostrady poprzez przebudowę jezdnipołudniowej (rozebranie istniejącej i budowa nowej, betonowej nawierzchnijezdni).

 

Drogowe potyczki z naturą

Według obliczeń resortu infrastruktury do Mistrzostw Europy w piłce nożnejma powstać około tysiąca  nowych kilometrów drógekspresowych, a największe efekty podpisywanych obecnie kontraktówdrogowych będą widoczne na przełomie lat 2011 i 2012. Niestety, nad planamibudowy niektórych dróg ekspresowych i autostrad po raz kolejnyzawisły czarne chmury.

 

Autostrada A18 w kolejce po pieniądze

Pod koniec 2011 roku uzyskano Zgodę na Realizacje Inwestycji Drogowej dlaautostrady A18. Teraz drogowcy czekają na pieniądze na realizacje inwestycji.W związku ze znacznymi kosztami tej inwestycji rozważana jest realizacjazadania wariantowo.

 

Miliony na rozbudowę dróg dojazdowych do autostrady A18

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął decyzję o przyznaniudofinansowania na realizację projektów: „Rozbudowa drogiwojewódzkiej  nr 295 na odcinku Nowogród Bobrzański –Żagań m. Pożarów”  oraz „Rozbudowa drogi nr 296relacja Iłowa- Ruszów” w ramach Lubuskiego Regionalnego ProgramuOperacyjnego na lata 2007-2013. Są to drogi dojazdowe do węzła autostradyA18.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a18".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017