Wyszukiwałeś:

autostrada X

a18 X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a18

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Drogi za 120 mld zł

Minister Transportu Jerzy Polaczek poinformował o przygotowywaniu wieloletniegoprogramu inwestycyjnego. Powiedział, że rząd przewiduje wydanie na inwestycjedrogowe około 120 mld złotych do 2013 roku.

 

Ruch na A-18

Jedną nitką przyszłej autostrady A-18 Olszyna - Wrocław został puszczonyruch drogowy. Oficjalne otwarcie zaplanowano na grudzień.

 

Znamy wykonawców A4 Zgorzelec - Krzyżowa

Wykonawców ponad 50 km odcinka A4 do granicy zachodniej mieliśmy poznaćjeszcze jesienią ubiegłego roku, jednak z powodu protestów i unieważnieniaprzetargów procedura ta trwała kilkanaście miesięcy. Zaledwie kilka dni temuGDDKiA wybrała 2 firmy, które zbudują autostradę A4 na odcinkuZgorzelec-Krzyżowa.

 

UE da pieniądze na dolnośląskie drogi

Są pieniądze na budowę drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Warszawy. Zdodatkowej unijnej dotacji sfinansowana będzie też budowa autostrady A18,będącej przedłużeniem do Berlina A4, oraz być może trasa S3 z Legnicy doLubawki.

 

1 marca nie ruszy budowa A4 do granicy

Budowa 51- kilometrowego odcinka autostrady A4 prowadzącego do granicy zNiemcami nie ruszy 1 marca jak zakładano. Wojewoda dolnośląski nie wydałbowiem pozwolenia na budowę i nakazał GDDKiA uzupełnić dokumentację. Kosztinwestycji to 245 mln euro, trasa ma powstać w ciągu 19 miesięcy odrozpoczęcia prac.

 

A-18 – Niechlubna wizytówka

Autostradę A-18, a w zasadzie drogę krajową nr 18, gdyż status autostrady matylko kilka kilometrów tej trasy, można uznać za wizytówkęPolski. Cudzoziemcy przekraczający zachodnią granicę Polski w Olszynie,wjeżdżają na spękane płyty, które przypominają lata 30. ubiegłegowieku, kiedy powstawała osiemnastka.

 

A4 Zgorzelec - Krzyżowa już w listopadzie?

Początkowy odcinek autostrady A4 ze Zgorzelca do Krzyżowej zgodnie z planem mazostać oddany do użytku już w listopadzie bieżącego roku. Problem polegajednak na tym, że w czasie realizacji inwestycji pojawiły się liczne problemypowodujące opóźnienia. Aktualny stan zaawansowania prac teoretyczniepozwala drogowcom zmieścić się w czasie. Czy aby na pewno?

 

Kto wybuduje polskie autostrady?

Chińczycy, Słoweńcy, a nawet hindusi walczą o drogowe kontrakty w Polsce. Dolipca do wygrania będą kolejne przetargi na budowę 140 km tras, m.in. A18 dogranicy z Niemcami.

 

A18...od krajowki do autostrady

29 czerwca 2009 r. ogłoszony został przetarg ograniczony na przebudowępołudniowej jezdni drogi krajowej nr 18. Zakres zadania obejmuje dostosowaniedrogi krajowej nr 18 do parametrów autostrady poprzez przebudowę jezdnipołudniowej (rozebranie istniejącej i budowa nowej, betonowej nawierzchnijezdni).

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a18".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017