Wyszukiwałeś:

autostrada X

a4 X

Jaroslaw X

Korczowa X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a4 Jaroslaw Korczowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Ogłoszono przetarg na budowę A4

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o ogłoszeniu przetargu na budowę autostrady A4 RzeszówKorczowa na odcinku Jarosław (węzeł Wierzbna) – Korczowa(granica państwa). Inwestycja będzie realizowana w systemie Projektuj i Buduj.

 

Kolejny przetarg na budowę A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nabudowę kolejnego odcinka autostrady A4. Tym razem potencjalni wykonawcy będąubiegać się o realizację krótkiego fragmentu trasy od węzłaRzeszów Centralny do węzła Rzeszów Wschód.

 

Przetargi w pełni: A4 Jarosław-Korczowa i S19 Stobierna-Rzeszów

Minął już termin składania wniosków przez firmy, które chcąbudować drogę ekspresową S19 pomiędzy Stobierną a Rzeszowem orazzaprojektować i budować autostradę A4 pomiędzy Jarosławiem a Korczową. Jakdobrze pójdzie umowy z wykonawcami zostaną podpisane w IV kwartale br.

 

GDDKiA: kluczowe odcinki A2 i A4 przed EURO 2012

Kluczowe, planowane dzisiaj odcinki tras A2 i A4 będą gotowenajpóźniej w maju 2012 roku, tak aby kibice jadący na MistrzostwaEuropy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 mogli z nich w pełni korzystać –obiecuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Przetarg na A4 Tarnów-Rzeszów ogłoszony!

GDDKiA w Rzeszowie ogłosiła dziś, tj. 25 czerwca dwa przetargi na budowęponad 68-kilometrowego odcinka autostrady A4 Tarnów-Rzeszów (odwęzła Krzyż do węzła Dębica Pustynia i od węzła Dębica Pustynia dowęzła Rzeszów Zachód). Termin składania wniosków przezfirmy wykonawcze mija 28 lipca 2009 r.

 

Kolejny krok na drodze autostrady A4

Jest już decyzja lokalizacyjna dla autostrady A4 na odcinku Węzeł Przeworsk -Korczowa (Granica Państwa z Ukrainą)”. Ze względu na ważny interesspołeczny jakim jest budowa niezbędnej infrastruktury drogowej, niniejszejdecyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

 

Wybrano oferty dla A4 do granicy

Wybrano najkorzystniejsze oferty w postępowaniu przetargowym na zaprojektowaniei wykonanie autostrady A4 na odcinkach Jarosław (W.Wierzbna)-Radymno iRadymno-Korczowa (gr. państwa) – poinformowała GDDKiA Oddział wRzeszowie. Autostrada ma być gotowa przed mistrzostwami EURO 2012.

 

Autostrada A4 do wschodniej granicy bez zastrzeżeń

Prezes Urzędu Zamówień Publicznych zakończył kontrolę uprzedniącałego postępowania przetargowego na realizację dwóch odcinkówautostrady A4 Jarosław (W.Wierzbna)-Radymno i Radymno-Korczowa (gr. państwa).Prezes UZP nie miał żadnych zastrzeżeń do przeprowadzonego postępowaniaprzetargowego. Oznacza to, iż najprawdopodobniej w ostatnim tygodniupaździernika br. podpisane zostaną umowy z wykonawcami.

 

Rusza pierwsza autostrada na Podkarpaciu!

29 października br. podpisana została pierwsza umowa na realizację autostradyA4 na odcinku Jarosław (W. Wierzbna) - Radymno. Budowa 25 km odcinka wyniesieponad 969 mln zł i potrwa do kwietnia 2012 roku.

 

Umowa na kolejne kilometry A4 do granicy z Ukrainą

Ostatni odcinek autostrady A4 do granicy z Ukrainą powstanie do kwietnia 2012roku – zapewnia GDDKiA, która podpisała właśnie umowęwykonawcą odcinka Radymno-Korczowa (gr. państwa). Wartość umowy to 818,5 mlnzł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a4 Jaroslaw Korczowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017