Wyszukiwałeś:

autostrada X

a4 X

krakow X

szarow X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a4 krakow szarow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Kolejny odcinek A4 Kraków-Szarów

Urząd Wojewódzki w Krakowie przekazał krakowskiemu oddziałowi GDDKiApozwolenie na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 Kraków- Szarów. Budowablisko 20 km autostrady będzie kosztować około 500 mln złotych.

 

Będzie drożej na A4

Od 16 stycznia 2006 roku zmieni się opłata za przejazd autostradą A-4 naodcinku Katowice - Kraków. Stawka za przejazd motocyklem i samochodem osobowymwzrośnie z 5,50 zł do 6,50 zł w obu punktach poboru opłat wMysłowicach-Brzęczkowicach w Balicach.

 

Są pieniądze na A4 i S7

Rząd przyjął wykaz drogowych projektów inwestycyjnych finansowanych zKrajowego Funduszu Drogowego w 2006 roku. Wynika z niego, że najważniejszeinwestycje drogowe Małopolski, jak budowa A4 oraz drogi ekspresowej S7 będąrealizowane.

 

Za dwa lata A4 do Szarowa

Już niedługo powinniśmy poznać wykonawcę autostrady A4 na odcinku Kraków -Szarów. "Jeśli cała procedura przebiegnie bez problemów, to za kilkamiesięcy podpisany zostanie kontrakt z firmą, która do końca 2008 rokuwybuduje 20 km autostrady" - informuje Magdalena Chacaga z krakowskiegooddziału GDDKiA. Realizacja inwestycji będzie finansowana z budżetu państwa.

 

A4 - najdłuższe schody Europy po remoncie

Około 163 mln euro kosztował oddawany właśnie do użytku przebudowanyodcinek autostrady A4 Wrocław - Krzywa. Dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcieosi drogowej Dolnego Śląska.

 

Otwarto oferty A4 Kraków – Szarów

Otwarto oferty złożone w przetargu na budowę autostrady A4 pomiędzy węzłem„Wielicka” a węzłem „Szarów”. Spośród 8 firm ikonsorcjów zaproszonych do II etapu przetargu, oferty złożyło 7 oferentów.Oferty oscylowały wokół kwoty 900 milionów złotych. Autostradę chcą,oprócz polskich firm, budować: Niemcy, Portugalczycy, Francuzi, Grecy,Austriacy i Hiszpanie.

 

A4 Kraków – Szarów jeszcze w październiku?

20 kilometrowy odcinek autostrady A4 na odcinku Kraków –Szarów zostanie oddana do użytku na przełomie października i listopada– zapowiada GDDKiA. Możliwe, że kierowcy skorzystają z autostradyjeszcze przed szczytem komunikacyjnym na Wszystkich świętych.

 

A4 Kraków – Szarów udostępnią jeszcze w październiku

Przed Świętem Wszystkich Świętych zostanie udostępniona dlakierowców autostrada A4 Kraków – Szarów. Uroczysteprzecięcie wstęgi dla 20 km odcinka zaplanowano na 29 października. Jednak naoficjalną decyzję o dopuszczeniu do użytkowania trzeba jeszcze poczekaćkilka dni.

 

A4 Kraków – Szarów już dostępna dla kierowców!

Autostrada A4 na odcinku Kraków – Szarów została otwarta.Kierowcy mogą korzystać z niej od środy 28 października, od godz. 20.Drogowcy chcieli oddać nowy odcinek kierowcom jak najszybciej, w związku zezbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, który co roku generujeduży ruch na drogach krajowych. Koszt budowy autostrady A4 Kraków– Szarów to 1 mld zł.

 

Hiszpanie wybudują A4 pod Tarnowem

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunkuwschodnim. Wykonawcą 13-kilometrowej autostrady od węzła Wierzchosławice dowęzła Krzyż wraz z bezkolizyjnym węzłem w Krzyżu pod Tarnowem będziehiszpańska firma Dragados SA. Hiszpanie prace wycenili na ponad 542,8 mln złto o połowę mniej niż zakładał kosztorys. Autostrada A4 do Tarnowa powinnabyć gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a4 krakow szarow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017