Wyszukiwałeś:

autostrada

. Znaleziono 903 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada

Spróbuj też wyszukać: autostrada a4 autostrada a1 mapa samochodowa autostrady droga szybkiego ruchu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 903 wszystkich):

Będzie drożej na A4

Od 16 stycznia 2006 roku zmieni się opłata za przejazd autostradą A-4 naodcinku Katowice - Kraków. Stawka za przejazd motocyklem i samochodem osobowymwzrośnie z 5,50 zł do 6,50 zł w obu punktach poboru opłat wMysłowicach-Brzęczkowicach w Balicach.

 

Wiadoma-niewiadoma A2

Autostrada Wielkopolska w ciągu najbliższych dni przedstawi skorygowaneStudium Aktualizacji Ruchu (tzn. prognozowane natężenie ruchu) na ww. odcinkuautostrady A-2, a także propozycje harmonogramu działań na drugie półrocze2006 roku w związku z budową odcinka Świecko - Nowy Tomyśl.

 

Lubuska A2 czeka na wniosek

"Ze strony wojewody lubuskiego nie ma żadnych działań opóźniającychbudowę odcinka autostrady A2 Nowy Tomyśl-Świecko. Decyzje takie jaklokalizacja autostrady wydawane są na podstawie wniosków, podobnie jak decyzjeo zezwoleniu na budowę. (...)Jeżeli zarówno Autostrada Wielkopolska jakGDDKiA stoją na stanowisku, że można zmienić decyzje lokalizacyjne, todlaczego w tej sprawie nie wpłynął żaden wniosek" - tak brak decyzjitłumaczył wojewoda lubuski Marek Ast.

 

Kiedy autostradą A2 do Świecka?

Autostrada Wielkopolska S.A. poinformowała, że jest przygotowana do realizacjiautostrady A2 na 105-kilometrowym odcinku Nowy Tomyśl - Świecko.„Wierzymy, że jesteśmy na finiszu uzgodnień ze stroną rządowąpodstawowych kwestii, tak by móc rozpocząć budowę autostrady A2 do Świeckaw nadchodzącym roku 2007” – powiedział Andrzej Patalas, prezeszarządu spółki Autostrada Wielkopolska S.A.

 

Autostrada A2 w remoncie

Od poniedziałku, 11 czerwca jadący autostradą A2 na odcinku Konin - Wrześnianapotkają utrudnienia. Trwa modernizacja nawierzchni tej części drogi.Roboty potrwają do listopada 2008 roku. Koncesjonariusz - AutostradaWielkopolska S.A. nie zamierza zmniejszyć opłat za przejazd remontowanymodcinkiem.

 

A-4 – Droga przez mękę

Autostrada A-4 to docelowo jedna z dwóch polskich drógłączących wschód z zachodem, jednak na razie nie spełnia swojegozadania, ponieważ  istnieje tylko środkowy odcinek trasy. Autostrada A-4miała być gotowa do Euro 2012, jednak prawdopodobnie nie uda się wybudowaćodcinka do granicy z Ukrainą.

 

Autostrada Wielkopolska wybuduje A2 do granicy

Zakończyły się negocjacje prowadzone między stroną publiczną ispółką Autostrada Wielkopolska, które dotyczyły budowyautostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka. Firma ma wybudować ten odcinektrasy za blisko 1,3 mld euro. Praco powinny zakończyć się pod koniec 2011roku.

 

Autostrada A2 do remontu

Od 1 kwietnia remontowany jest  4-kilometrowy odcinek autostrady A2 zNowego Tomyśla do Poznania. Kierowcy będą poruszać się tylko jednąjezdnią ale opłaty za przejazd z autostrada pozostają bez zmian. Utrudnieniapotrwają niemal do końca roku.

 

Autostrada do stolicy

Trzy lata przed mistrzostwami Europy wiadomo, że wszystkich planowanychinwestycji w Warszawie nie uda się zrealizować, ale autostrada dotrze dostolicy.

 

Autostrada A-1 Sośnica - Bełk w prezencie przed świętami

Do użytku zostaje oddany pierwszy z siedmiu realizowanych w województwieśląskim odcinków autostrady A-1 – z Sośnicy do Bełku. Ponad15-kilometrowy odcinek ma po trzy pasy ruchu w każdym kierunku. Prace budowlanewyniosły ponad 213 mln euro. Ponadto, aby uzyskać połączenie autostrady A-1z autostradą A-4,  uruchomione zostanie drugie zadanie - węzełautostradowy Gliwice-Sośnica.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017