Wyszukiwałeś:

autostrady X

autostrada X

a1 X

kujawsko-pomorskie X

. Znaleziono 137 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrady autostrada a1 kujawsko-pomorskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 137 wszystkich):

Autostrada A1 będzie na czas

Odcinek autostrady z Nowych Marz do Torunia będzie gotowy w obiecanym terminie.Taką deklarację złożył resort transportu. Z przedstawionego harmonogramuwynika, że do sierpnia przyszłego roku powstanie projekt budowlany, a przetargna wykonawcę budowy ogłoszony będzie w styczniu 2008 r. Zakończenierealizacji przewidziane jest na jesień 2010 roku.

 

A1 Grudziądz -Toruń pierwsze projekty

Ruszą prace projektowe przy kolejnym odcinku A1. GDDKiA podpisała umowy naopracowanie materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, projektubudowlanego i projektu wykonawczego, dokumentacji przetargowej i kosztorysuinwestorskiego a także pełnienie nadzoru autorskiego dla autostrady A1 naodcinku Nowe Marzy - Czerniewice.

 

Asfalt na A1

Na 7-kilometrowym odcinku Stanisławie-Swarożyn nowo budowanej autostrady A1wylewany jest już od kilku tygodni asfalt. Jest spora szansa, iż pierwszy25-kilometrowy odcinek tej drogi oddany do użytku szybciej niż pierwotnieplanowano.

 

Budowa kolejnych odcinków autostrady A1 rusza z miejsca

9 lipca 2010 roku zostały podpisane umowy na budowę 2 odcinkówautostrady A1: Kowal - Sójki i Kotliska - Piątek. Inwestycje te mająbyć ukończone do końca kwietnia 2012 r. W tym tygodniu rozpocznie się budowaodcinków autostrady A1, zlokalizowanych na terenie województwkujawsko-pomorskiego i łódzkiego, na których realizację umowyzostały podpisane w czerwcu br.

 

Autostrada A1: 957 metrów mostu w 15 miesiecy

17 listopada br. odbyło się próbne obciążenie mostu MA-145 na Wiślepod Toruniem w ciagu powstającej autostrady A1. Obiekt jest już niemal gotowyi wkrótce nowa nitka mostu zostanie oddana do ruchu!

 

A1 mobilizuje do inwestycji na drogach wojewódzkich

Dzięki inwestycji - budowa autostrady A1 Grudziądz - Toruń - przebudowanychzostało także kilka fragmentów dróg wojewódzkich wkujawsko-pomorskim.  Po  opracowaniu projektu  powinny ruszyćteż prace na DW nr 548 łączącej się z węzłem autostradowym w Lisewie.

 

Autostrada A1 coraz dłuższa

Kolejny odcinek autostrady A1 zostanie udostępniony kierowcom w najbliższyweekend (tj. 10 listopada). Nowa trasa o długości 84 kilometrówpołączy Łódź z Włocławkiem. Jednak autostradą A1 bezpośrednio zTrójmiasta do Łodzi będziemy mogli przejechać dopiero za rok. GDDKiApo wypowiedzeniu umowy ogłosiła nowy przetarg na budowę trzechodcinków między Toruniem a Kowalem. Poczekamy na nie rok. Wcześniej, bojeszcze w tym roku, powinniśmy skorzystać z „niekompletnego”odcinka A1 Świerklany – Gorzyczki prowadzącego do południowej granicy.

 

Wiemy, kiedy otworzą kolejny odcinek A1

Już wiosną kierowcy będą mogli skorzystać z kolejnego, 19-kilometrowegoodcinka autostrady A1, od węzła Włocławek Zachód do węzła Kowal.Tym samym stanie się możliwe dojechanie autostradą nad polskie morze odStrykowa.

 

A1 Włocławek - Kowal na finiszu

Trwają prace przy budowie ostatniego odcinka autostrady A1 wkujawsko-pomorskim. - Na budowie pracuje ponad 700 osób i 300 maszynbudowlanych. Roboty prowadzone przez całą dobę i siedem dni w tygodniu -podkreślaja GDDKiA. Odcinek ma być udostepniony kierowcom w przyszłymkwartale tego roku.

 

Autostrada A1 Włocławek ? Kowal już przejezdna

Drogowcy zdążyli i przed długim weekendem majowym udostępnili do ruchu19-kilometrowy odcinek autostrady A1 od Włocławka do Kowala. Dzięki temupołączono autostradą Łódź z Gdańskiem, a podróż międzymitymi miastami skróciła się o 30 minut.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018