Wyszukiwałeś:

autostrady

. Znaleziono 789 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrady

Spróbuj też wyszukać: autostrada a2 autostradowa obwodnica rzeszowa autostradya1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 789 wszystkich):

A4 - kilkaset metrów autostrady na dobę!

Trwają zaawansowane prace budowlane na remontowanym odcinku autostrady A-4Krzywa - Bielany Wrocławskie. Drogowcy budują dziennie kilkaset metrówbetonowej nawierzchni.

 

Autostrady tańsze pod państwowym okiem

Ministerstwo Transportu i Budownictwa zrezygnowało z wyboru prywatnychkoncesjonariuszy autostrad A2 i A4. Zarząd nad nowymi odcinkami sprawowaćbędzie GDDKiA. Przejazd przez 100 km autostrady A2 na trasie Konin - Stryków iA4 Wrocław - Katowice kosztować będzie około 10 zł dla samochodówosobowych i 25-30 zł dla ciężarowych.

 

Niepewny los bursztynowej autostrady A1

Budowa północnego odcinka autostrady A1 jest faktem zapisanym w rządowymharmonogramie, nadal jednak nie wiadomo kiedy rozpoczną się prace międzyGrudziądzem i Toruniem. "Autostrada powinna zostać oddana do użytku jaknajszybciej" - mówił prezydent Torunia otwierając konferencjępoświęconą tej inwestycji.

 

Stracona dekada autostrady A1

Wczoraj podczas konferencji prasowej NIK dokonał podsumowania i ocenywykonywaniai prac związanych z budową autostrady A1. NIK negatywnie oceniławszystkie zadania wykonane przez administrację publiczną w związku z budowąbursztynowej trasy północ - południe.

 

Remont autostrady A4 Balice - Opatkowice

GDDKiA podpisała kontrakt o wartości 132 mln zł na roboty budowlane związanez przebudową autostrady A4 na odcinku Balice - Opatkowice. Zadanie obejmujeremont ok. 16 km autostrady A4.

 

Harmonogram dla autostrady A1

Jesień 2007 - podpisanie umowy na budowę. Wiosna 2008 - rozpoczęcieinwestycji, a oddanie jej do użytku - 2010/11. Takie terminy dla autostradyspod Łodzi przez Częstochowę do Pyrzowic podało Ministerstwo Transportu.

 

Akcja - budowa autostrady A-1 na Śląsku

Trwają prace przy przygotowaniu i budowie autostrady A-1 w woj. śląskim. Wgranicach woj. śląskiego autostrada A1 będzie miała długość 166,8 km. Natej trasie powstanie 20 węzłów drogowych.

 

Pozwolenie dla autostrady A4 Szarów-Tarnów

Jest pozwolenie na budowę dla autostrady A 4 na odcinkuSzarów-Tarnów. Dokument wydany przez wojewodę małopolskiego tozielone światło dla realizacji inwestycji – budowy kolejnego odcinkaautostrady A4 biegnącej od granicy z Niemcami do granicy ukraińskiej. Kończąsię też prace budowlane na liczącym prawie 20 km odcinku A4 z Krakowa doSzarowa - ma być oddany do użytku w drugiej połowie tego roku. Na chwilęoceną autostradą A4 można dojechać od granicy z Niemcami do Krakowa.

 

Kolejny krok na drodze autostrady A4

Jest już decyzja lokalizacyjna dla autostrady A4 na odcinku Węzeł Przeworsk -Korczowa (Granica Państwa z Ukrainą)”. Ze względu na ważny interesspołeczny jakim jest budowa niezbędnej infrastruktury drogowej, niniejszejdecyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

 

GDDKiA zrywa kontrakt na budowę autostrady A1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odstąpiła od kontraktu„Budowa autostrady płatnej A1 odcinek od węzła Świerklany (bezwęzła) do granicy Państwa z Republiką Czeską w Gorzyczkach”podpisanego 18 października 2007 roku z konsorcjum Alpine Bau GmbH. Obecniestan zaawansowanie prac budowlanych na tym odcinku A1 powinien sięgać 85proc., a wynosi jedynie 50 proc. Pełną winę za rozwiązanie kontraktu iczasowe wstrzymanie prac ponosi wykonawca robót – poinformowałaGDDKiA. Drogowcy zapewniają jednak, że przedmiotowy odcinek autostrady A1będzie gotowy przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017