Wyszukiwałeś:

awaria

. Znaleziono 112 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: awaria

Spróbuj też wyszukać: awaria audi a4 awaria turbina FOR EXPLORER LAMPA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 112 wszystkich):

Możliwa awaria poduszek w Audi A6

Niektóre modele Audi A6, które zostały wyprodukowane w Niemczech mogą byćwyposażone w niesprawne poduszki powietrzne. Jak informuje firma Kulczyk Tradextakich samochodów jest na naszym rynku pół tysiąca.

 

Foteliki dziecięce z awarią

Producent fotelików dziecięcych, firma Maxi Cosi musi wycofać ze sprzedażyokoło 2000 egzemplarzy siedzeń Isofix Basis Easy Fix, które dostępne są narynku od listopada 2005 roku. Powodem tej decyzji jest niepoprawne skręceniedolnych elementów siedziska.

 

Nissan X-Trail: Benzynowa awaria

Japoński producent aut Nissan z powodu defektu we wlewach paliwa musi wezwaćdo serwisu 466 tys. egzemplarzy modelu X-Trail. Najparwdopodobniej usterkadotyczy samochodów wyprodukowanych w latach 2000-2004.

 

Peugeot: 307, 406, 607, 807 do serwisu

Plaga awarii w niemieckim oddziale Peugeot. W czterech modelach francuskiejmarki: 307, 406, 607 i 807 wykryto awarię systemu sterującego zapłonem wsilniku i czujników pompujących paliwo. Łącznie awarią dotkniętychjest 6 101 samochodów.

 

210 tys. Land Cruiserów z awarią

Toyota na całym świecie wzywa do serwisu 210 tys. egzemplarzy modelu LandCruiser Prado. Powodem ogólnoświatowej akcji serwisowej jest wykrycie awariakołnierzy tylnych półosi.

 

VW: Duża fala awarii w USA

Volkswagen ogłasza akcję serwisową dla 362 tys. samochodów jakie trafiły narynek Stanów Zjednoczonych. Powodem tej decyzji jest defekt świateł stopu wmodelach Jetta i New Beetle.

 

Bentley Continental GT do naprawy

Należąca do koncernu Volkswagena, marka Bentley jest zmuszona wezwać doserwisów na całym świecie 1159 posiadaczy modelu Continental GT. W tychegzemplarz może wystąpić awaria układu chłodzącego przednichhamulców.

 

Kolor dymu prawdę ci powie

Białe, niebieskie, a w najgorszym przypadku czarne. Jeśli we wstecznymlusterku swojego samochodu zauważysz ciągnące się kłęby dymu w takichbarwach to jest niemal pewne, że z twoi autem dzieje się coś niedobrego.

 

Silniki Volvo bez chłodzenia

Awaria systemu chłodzenia silnika jest przyczyną rozpoczętej właśniekampanii serwisowej czterech modeli Volvo. Właściciele modeli V70, S80, XC60oraz XC70 będą musieli udać się do serwisów.

 

Gigatyczna akcja serwisowa Toyoty w USA

3,18 mln samochodów wyprodukowanych przez Toyotę i sprzedanych na rynkuStanów Zjednoczonych musi trafić do serwisu. Jak informuje AutomotiveNews przyczyną tak gigantycznej akcji serwisowej jest wadliwa mata podłogowa,która może doprowadzić nawet do zablokowania się pedału gazu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017