Wyszukiwałeś:

badanie X

niezawodnosci X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: badanie niezawodnosci

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Japońska jakość doceniona w Chinach

Aż w czterech z pięciu badanych pod względem niezawodności segmentówsamochodów osobowych zwyciężyły japońskie marki. W piątej triumfowałGeneral Motors.

 

Raport awaryjności Dekra 2006

Jako jedyni w Polsce prezentujemy szczegółowy raport awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką organizację Dekra,który powstał w oparciu o wyniki rzeczywistych badań technicznych ponad8 milionów samochodów.

 

Najbardziej niezawodne marki i modele

Już po raz trzeci z rzędu Honda okazała się bezkonkurencyjna wśródproducentów oferujących najbardziej niezawodne auta flotowe.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Najbardziej niezawodni według ADAC

Niemiecki automobilklub ADAC opublikował najnowszy raport awaryjnościsamochodów. W rankingu ADAC 2008 najlepsze okazały się niemieckie auta,a najwięcej powodów do zadowolenia może mieć Audi.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 

Panda najbardziej niezawodna wśród maluchów

Fiat Panda okazał się najbardziej niezawodnym samochodem wśródwszystkich modeli z segmentu A i B według niemieckiego ADAC.

 

Renault tłumaczy się Niemcami

"To nie my mówimy, że nasze samochody są tak niezawodne jakniemieckie. To mówią Niemcy" – to hasło nowej kampaniireklamowej Renault. Kampania prasowa w dziennikach, tygodnikach i magazynachmotoryzacyjnych ma na celu poinformowanie o bardzo dobrych wynikachsamochodów Renault w niemieckich badaniach niezawodności.

 

Opel Corsa i Audi A6 najmniej awaryjne wg Dekry

Opel Corsa oraz Audi A6 okazały się najmniej awaryjnymi modelami w najnowszymraporcie usterkowości sporządzonym przez firmę Dekry na rok 2010.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "badanie niezawodnosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017