Wyszukiwałeś:

badanie X

niezawodnosci X

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: badanie niezawodnosci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Raport awaryjności Dekra 2006

Jako jedyni w Polsce prezentujemy szczegółowy raport awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką organizację Dekra,który powstał w oparciu o wyniki rzeczywistych badań technicznych ponad8 milionów samochodów.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 

Renault tłumaczy się Niemcami

"To nie my mówimy, że nasze samochody są tak niezawodne jakniemieckie. To mówią Niemcy" – to hasło nowej kampaniireklamowej Renault. Kampania prasowa w dziennikach, tygodnikach i magazynachmotoryzacyjnych ma na celu poinformowanie o bardzo dobrych wynikachsamochodów Renault w niemieckich badaniach niezawodności.

 

Dobre wyniki Fiata w dziedzinie niezawodności

Niemieckie Stowarzyszenie Nadzworu Technicznego GTÜ zaprezentowało raportna temat jakości samochodów używanych.

 

Najmniej awaryjne według TUV

Wszelkie raporty awaryjności aut używanych mają to do siebie, żeróżnie można oceniać ich wiarygodność. Z pewnością lepszespojrzenie na faktyczną niezawodność modeli daje spojrzenie na kilka takichzestawień. Dlatego do ubiegłotygodniowego raportu DEKRA 2011 prezentujemydziś wyniki najnowszego zestawienia TUV 2011.

 

Niezawodny Ducato

Fiat Ducato, to najlepiej sprzedający się samochód dostawczy w Polsceod 2007 roku, ale także auto słynące z solidności i dopracowania.Potwierdzeniem tego są wyniki najnowszego raportu niezawodnościsamochodów, opracowanego przez niemieckie Stowarzyszenie DEKRA. Wysokajakość oferowana przez Fiata Ducato pozwoliła temu modelowi kolejny już rokz rzędu „wjechać" na podium zestawienia najmniej awaryjnych autwielozadaniowych.

 

Najbardziej niezawodne auta - raport TUV 2014

Modele niemieckich producentów oraz Toyota to najwięksi zwycięzcynajnowszej edycji raportu usterkowości przygotowanego na podstawie badańtechnicznych przeprowadzonych przez specjalistów z TUV, czyliniemieckiego Urzędu Dozoru Technicznego. Najmniej usterkowym samochodemosobowym okazał się Opel Meriva.

 

Te auta Cię nie zawiodą, czyli Dekra 2014

Niemieccy specjaliści od badań technicznych z firmy Dekra opublikowali kolejnyraport awaryjności, w którym uwzględnione zostały wyniki badań naponad 15 milionach samochodów z dwóch minionych lat. Zobacz, najakie awarie i przy jakim przebiegu jest narażony Twój model.

 

Agila najbardziej niezawodnym autem Wielkiej Brytanii

Agila, znana na Wyspach Brytyjskich pod marką Vauxhall, została uznana najbardziej godnym zaufania autem na tamtejszym rynku przez firmę WarrantyDirect.

 

Ranking niezawodności aut Warranty Direct

Brytyjska firma ubezpieczeniowa Warranty Direct wraz ze znanym magazynem branżowym What Car? opracowała listę najbardziej godnych zaufania modeli imarek samochodów. Produkty japońskie zdominowały czołową dziesiątkę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "badanie niezawodnosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017