Wyszukiwałeś:

bagaznik X

dachowy X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bagaznik dachowy

Spróbuj też wyszukać: akcesoria do dodge caliber bagaznik dachowy t4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Zimowa wersja Liany

Od października br. Suzuki Motor Poland wprowadził do sprzedaży, podobnie jakod września w przypadku Ignisa, limitowaną wersję Snow White modelu SuzukiLiana.

 

Drzwi otwarte w Suzuki

W najbliższy weekend (15-16 października) Suzuki zaprasza do swoich salonówna Drzwi Otwarte. Będzie można m.in. zobaczyć dwa modele Suzuki Ignis iSuzuki Liana w limitowanej serii Snow White.

 

Ssangyong Rodius: Super siódemka

Siedmioosobowych modeli na naszym rynku można znaleźć kilka. Jednak chybażaden nie oferuje aż tak bogatej możliwości aranżacji wnętrza, jakSsangyong Rodius.

 

Ssangyong Rexton: Prawie jak terenowy

Ssangyong Rexton jest obecnie chyba najważniejszym modelem w gamiepołudniowokoreańskiej marki. Moda na SUV-y wciąż trwa, więc jest szansa,iż coraz więcej Rextonów będziemy spotykać na drogach.

 

Cadillac CTS z 720-litrowym bagażnikiem

58. edycja Konkursu Elegancji w Pebble Beach była miejscem pierwszejprezentacji Cadillaca CTS w wersji kombi. W salonach CTS Sport Wagon pojawi sięwiosną przyszłego roku.

 

Wyróżniający się Jeep Patriot

Debiutujący na 2008 Mondial de l’Automobile w Paryżu koncepcyjny JeepPatriot Back Country ma zachęcać do jeszcze większej aktywności w terenieprzy znacznie bardziej umiarkowanym spalaniu.

 

Suzuki Splash: Wyrośnięty mikrus

Miejski, zwrotny, dynamiczny, dla kobiet to najczęstsze cechy, jakimi zwykłosię charakteryzować najmniejsze samochody. Czy Suzuki Splash wpisuje się w tekanony, czy może jednak oferuje nieco więcej niż typowi przedstawicielesegmentu A?

 

Dwie limitowane serie Defendera

Latem tego roku w salonach sprzedaży Land Rovera pojawią się dwie specjalneserie modelu Defender - Fire oraz Ice. Na polskim rynku dostępnych będziejednak tylko 15 sztuk z tej serii.

 

Przygotuj się na off-road

Jedni wybierają piesze wędrówki po górach. Inni wolą wsiąśćdo swoich terenówek i sprawdzić się w najbardziej ekstremalnychwarunkach. Polscy kierowcy coraz częściej, zwłaszcza w okresie wakacyjnym,ulegają nowej modzie. Spędzają swój wolny czas na "siłowaniusię" z matką naturą.

 

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bagaznik dachowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017