Wyszukiwałeś:

bagaznik X

hak X

. Znaleziono 43 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bagaznik na hak

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Honda City: ocena średnia

4.25 Jeżdżę Hondą City od roku, ogólniewrażenie jest pozytywne, jeśli chodzi o ekonomikę i wyposażenie. Najbardziejniedopracowany jest bagażnik,głównie chodzi mi o delikatne blachy i brakmożliwości zamontowania haka holowniczego. Prawdą jest,że nie ...

 

Volvo V70: 850TDI było lepsze

3.5 Kiedyś przez dwa lata jeździłem 850TDI z96roku wygodniej jechało wygodniej się siedziało i silnik jak piękniechodził pomimo że popychacze grały jak nie wiem bo miało już 300tys km to wśrodku jakoś tak ciszej i mniej wibracji. A z tymi serwisa...

 

Dwa koła na czterech kołach

Na dach, na bagażnik, a może do środka? To pytanie stawia sobie każdykierowca, który zamierza przetransportować swoim samochodem rower. Wsprzedaży jest kilka produktów, które różnią sięsposobem montażu, przeznaczeniem dla konkretnego typu auta czy ceną.Przedstawiamy wady i zalety każdego z nich.

 

Test bagażników rowerowych

Przedwczoraj przybliżyliśmy wady i zalety poszczególnych typówbagażników rowerowych. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie,które modele dostępne na rynku są najlepsze, a które lepiejomijać szerokim łukiem. Niedawno test niezawodności bagażnikówrowerowych przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC.

 

Jak przewieźć rower?

Zarówno kalendarz, jak i pogoda na zewnątrz jednoznacznie wskazują, żewiosnę możemy uznać już oficjalnie za rozpoczętą. A wraz z niąrozpoczął się sezon na grille, krótkie spódniczki orazwycieczki rowerowe. By jednak móc w pełni cieszyć się z tychostatnich, niezbędna może okazać się umiejętność ich właściwegotransportu.

 

Wątek na forum: Okresowo odłącza się cała elektryka z tyłu auta.

Witam, ok 3 miesięcy temu zakupiłem Peugeota 407 SW 2,0HDI 2006. Jakoś 2 miesiące temu nagle pojawił się problem a mianowicie odłączyła się cała elektryka z tyłu auta.. tj. światła (kierunkowskazy, stopu, cofania, podświetlanie tablicy), podgrzewanie szyby oraz klapa bagażnika. Auto odstawił...

 

Zabrakło miejsca w samochodzie?

Niedługo zacznie się sezon na świąteczne wyjazdy, a przy tej okazji pewnie wwielu samochodach zabraknie miejsca na upakowanie wszystkich najbardziejpotrzebnych rzeczy. Jest jednak ratunek w postaci bagażników dachowych.

 

Jak bezpiecznie przewozić rowery

Majowe słońce, dni wolne od pracy i perspektywa spędzonego czasu poza miastem na rowerowych wycieczkach to plan idealny. Przeszkodzić może nam jednak  transport rowerów. Temat niby prosty, ale jak wszystkowymaga poświęcenia czasu, by zwrócić uwagę na ważne detale. Dziśdoradzamy jak bezproblemowo poradzić sobie z transportem rowerów.

 

Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Dziś przewożąc rowery na specjalnym bagażniku mocowanym do tylnej klapynaszego samochodu, mamy problem związany z widocznością tablicrejestracyjnych. Niebawem pojawi się możliwość wyrobienia sobie trzeciejtablicy rejestracyjnej.

 

Wątek na forum: Hak do holowania przód

Witam prosze o pomoc mam pytanie odnośnie gdzie w yarisie znajde hak do zcholowania auta,mówie o haku który się wkręca na przodzie czy możecie pomóc ~zdesperowany

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bagaznik na hak".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017