Wyszukiwałeś:

bagazniki

. Znaleziono 6077 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bagazniki

Spróbuj też wyszukać: bagaznik na dach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6077 wszystkich):

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

Dwa koła na czterech kołach

Na dach, na bagażnik, a może do środka? To pytanie stawia sobie każdykierowca, który zamierza przetransportować swoim samochodem rower. Wsprzedaży jest kilka produktów, które różnią sięsposobem montażu, przeznaczeniem dla konkretnego typu auta czy ceną.Przedstawiamy wady i zalety każdego z nich.

 

Test bagażników rowerowych

Przedwczoraj przybliżyliśmy wady i zalety poszczególnych typówbagażników rowerowych. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie,które modele dostępne na rynku są najlepsze, a które lepiejomijać szerokim łukiem. Niedawno test niezawodności bagażnikówrowerowych przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC.

 

Producenci boksów dachowych oszukują na pojemności

Niemiecki automobilklub ADAC w swoim najnowszym teście bagażnikówdachowych odnotował znaczące uchybienia w kwestii bezpieczeństwa. Testerzymają także zarzuty do producentów dotyczące wprowadzaniakonsumentów w błąd.

 

Wątek na forum: Chewrolet Aveo 3D. bagażnik dachowy?

Witam. Czy ktoś wie, a moze sam montował bagażnik dachowy do Chewroleta Aweo 3-drzwiowy, 2010r. Chciałabym zamontować bagażnik, a potem do niego uchwyt rowerowy. Jaki bagażnik pasuje do tego modelu? Z góry dziękuję za pomoc. gosposia

 

Zabrakło miejsca w samochodzie?

Niedługo zacznie się sezon na świąteczne wyjazdy, a przy tej okazji pewnie wwielu samochodach zabraknie miejsca na upakowanie wszystkich najbardziejpotrzebnych rzeczy. Jest jednak ratunek w postaci bagażników dachowych.

 

Wątek na forum: Peugeot 407 SW bagażnik się nie otwiera

Witam.nMam problem z otwarciem klapy bagażnika w 407 SW. Problem polega na tym, że po skończonej jeździe zamek bagażnika się nie odblokowuje. Przy wciśnięciu klameczki nie ma żadnej reakcji zamka cisza, nie otworzę bogażnka. Dopiero jak zamknę auto z pilota i otworzę, to bagażnik mogę otwierać i ...

 

Wątek na forum: Opel Insignia - bagażnik

Szukam odpowiedniego bagażnika pod moje auto - chodzi o wyjazd wakacyjny, jedziemy własnym autem, w życiu nie pomieścimy się w samym kufrze. Chcemy bagażnik na dach. Teraz pytanie - czego potrzebuję, jakieś marki i na jakie koszty się szykować? palmer

 

Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Dziś przewożąc rowery na specjalnym bagażniku mocowanym do tylnej klapynaszego samochodu, mamy problem związany z widocznością tablicrejestracyjnych. Niebawem pojawi się możliwość wyrobienia sobie trzeciejtablicy rejestracyjnej.

 

Wątek na forum: woda w bagażniku

Jak "zmusić" serwis do regulacji pokrywy bagażnika w sedanie (auto jest na gwarancji) aby woda nie wpadała do środka ? ~szczecinianin

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017