Wyszukiwałeś:

bagazniki

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bagazniki

Spróbuj też wyszukać: bagaznik na dach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Renault Megane: Godny polecienia

4.5 Dobry dla rodziny z dziećmi którzyposzukują wygodnego samochodu w nadwoziu typy sedan (samochód z 1997 w tejwersji co posiadam ja można kupić już za 7-8 tyś złotych) Gorąco polecam

 

FSM 126p: Podsumowanie

4 Autko nie jest awaryjne, trzeba mu tylkopoświęcić trochę uwagi

 

FSM 126p: super bryka

4 najszybszy midel malucha biiiiiiiiiiis 700

 

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

Wiosenna kontola w Volvo

Od 20 do 21 marca 2010 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zapraszawszystkich właścicieli samochodów Volvo do udziału w „WiosennejKontroli Serwisowej 2010”. W ramach akcji klienci mogą skorzystać zatrakcyjnych rabatów na usługi serwisowe oraz części zamienne.

 

Dwa koła na czterech kołach

Na dach, na bagażnik, a może do środka? To pytanie stawia sobie każdykierowca, który zamierza przetransportować swoim samochodem rower. Wsprzedaży jest kilka produktów, które różnią sięsposobem montażu, przeznaczeniem dla konkretnego typu auta czy ceną.Przedstawiamy wady i zalety każdego z nich.

 

Test bagażników rowerowych

Przedwczoraj przybliżyliśmy wady i zalety poszczególnych typówbagażników rowerowych. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie,które modele dostępne na rynku są najlepsze, a które lepiejomijać szerokim łukiem. Niedawno test niezawodności bagażnikówrowerowych przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC.

 

Wątek na forum: Dwa koła na czterech kołach

Warto dodać, że niektóre bagażniki dachowe posiadają specjalne windy do rowerów - dzięki nim montaż rowerów na dachu nawet wysokiego SUVa jest łatwy i wygodny. Cenna uwaga o tych budżetowych bagażnikach. Kiedyś kupiłem w hipermarkecie za 70zł i po ok. 100km jazdy rower omal nie spadł z dachu.

 

Będzie trzecia tablica rejestracyjna na bagażnik rowerowy

Dziś przewożąc rowery na specjalnym bagażniku mocowanym do tylnej klapynaszego samochodu, mamy problem związany z widocznością tablicrejestracyjnych. Niebawem pojawi się możliwość wyrobienia sobie trzeciejtablicy rejestracyjnej.

 

Wątek na forum: Citroen C3 Picasso vs Kia Venga: Vany na miasto

Jestem pod wrażeniem przeprowadzonego testu i porównania gdyż jest tak banalny "jak konstrukcja cepa". marko1

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017