Wyszukiwałeś:

bankructwo

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bankructwo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

FSO czeka na decyzje UE

Wydanie przez Komisję Europejską zgody na pomoc publiczną dla FSO to warunekdalszego rozwoju zarówno dla żerańskich zakładów, jak i wszystkich firmskupionych w tzw. Grupie Kapitałowej FSO. Bez uzyskania gwarancji kredytowychna uruchomienie produkcji nowego modelu samochodu, program inwestycyjnyokreślony przez koncern ZAO ZAZ - ukraińskiego partnera FSO - może byćopóźniony.

 

Czy to koniec Jelcza?

Jelczańskie Zakłady Samochodowe mają w tej chwili około 100 mln zł długu igrozi im bankructwo. Jeszcze w tym tygodniu może zostać ogłoszonaupadłość. Jednak pomimo tego w dalszym ciągu będą jeszcze produkowaneautobusy.

 

KIG przeciwko podwyżce akcyzy na LPG

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Krajowej Izbie Gospodarczej negatywnie odnieślisię do propozycji podwyżki stawki akcyzy na autogaz. Według KIG jest to jednaz bardziej szkodliwych dla gospodarki propozycji Ministerstwa Finansów wostatnich latach.

 

Daewoo wraca do Polski

Południowokoreański, dobrze znany w naszym kraju, koncern z branżymotoryzacyjnej ponownie rozpocznie działalność w Polsce. Tym razem jednak niebędzie to produkcja samochodów. Firma zamierza zająć się wytwarzaniemczęści do samochodów.

 

GM: "Bankructwo? Nie ma takiej opcji!

Obchodzący w tym roku stulecie swojego istnienia amerykański gigantmotoryzacyjny General Motors stoi w obliczu poważnych problemówfinansowych. O bankructwie nie ma jednak, przynajmniej na razie, mowy.

 

Coraz więcej chętnych na europejskie marki GM

Lista potencjalnych inwestorów, chętnych wykupić udziały weuropejskich markach amerykańskiego koncernu General Motors ciagle rośnie.

 

Fiat ratuje Chryslera

Spadek sprzedaży, kłopoty z płynnością finansową, wizja bankructwa i brakmożliwości uzyskania kolejnej pomocy finansowej ze strony rząduamerykańskiego to główne przyczyny, które spowodowały, żeChrysler zmuszony był ogłosić niewypłacalność i wejść w alians z Fiatem.

 

Kolejne miliardy dla Chryslera

Chrysler LLC uzyskał zgodę amerykańskiego sądu upadłościowego na tzw.finansowanie transformacyjne z amerykańskich i kanadyjskich środkówpublicznych. Ma to pozwolić przetrwać koncernowi w okresie reorganizacji.

 

FSO Żerań wstrzymała produkcję aut

Taśmy montażowe FSO na Żeraniu będą nieczynne do 22 czerwca. To pierwszytak długi przestój fabryki samochodów w Polsce. Co prawda wostatnich miesiącach linie produkcyjne zatrzymywano już także w zakładachOpla w Gliwicach czy Volkswagena w Poznaniu, jednak ich przerwy trwały conajwyżej kilkanaście dni. FSO stanie na niemal półtora miesiąca.

 

Które fabryki zamknie Opel?

Dziś ostatecznie kanadyjsko-austriacko-rosyjskie konsorcjum Magna/Sbierbank mapodpisać z General Motors list intencyjny o przejęciu Opla. Elementemratowania niemieckiego koncernu mają być także zwolnienia pracowników.Jeśli o przyszłości fabryk Opla w Polsce nie będzie decydowała polityka,zakłady w dalszym ciągu powinny działać – czytamy w Rzeczpospolitej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017