Wyszukiwałeś:

baterie X

litowo X

jonowe X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: baterie litowo jonowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Elektryczne pudełko Mitsubishi

Japoński producent samochodów Mitsubishi w Genewie zaprezentuje najnowszykoncept zasilany energią elektryczną o nazwie EZ MIEV.

 

Hybrydowy Nissan Cabstar

Na zbliżającym się salonie pojazdów użytkowych w Hanowerze Nissanzaprezentuje model ciężarówki Cabstar wyposażoną w napęd hybrydowy.Dzięki alternatywnemu źródłu napędu samochód spala o 30 procent mniejpaliwa niż w przypadku tradycyjnych silników wysokoprężnych.

 

Chevrolet na prąd

Już sama nazwa mówi prawie wszystko. Koncepcyjny Chevrolet Volt musimieć coś wspólnego z elektrycznością i tak jest też wrzeczywistości. Auto to ma wyeliminować do minimum liczbę wizyt na stacjachbenzynowych.

 

Patent Mercedesa na hybrydę

Firma Daimler AG dokonała pewnego przełomu w produkcji akumulatorów.Koncern ze Stuttgartu jest pierwszym producentem na świecie, któremuudało się przystosować technologię litowo-jonową do wymogówprzemysłu motoryzacyjnego. Nowy akumulator pojawi się w hybrydowej S-Klasie.

 

Elektryczny pojazd dla włoskich miast

Fiat oraz grupa naukowców z Uniwersytetu w Turynie opracowali egzemplarzpojazdu elektrycznego, który już niebawem może wyruszyć napodbój włoskich aglomeracji miejskich. Phylla (z j. greckiego oznaczaliść), bo tak nazywa się ten pojazd ma 3 metry długości, waży 750 kg ijest w stanie pokonać dystans nawet do 222 kilometrów na jednym cykluładowania baterii.

 

Litowo-jonowy Nissan

Nissan zaprezentował wczoraj podczas targów CeMAT 2008 w Hannoverze nowywózek widłowy. Pewnie zastanawiacie się, co taka informacja może miećwspólnego z motoryzacją, a jeszcze konkretniej techniką? Otóżwiele. Koncept Nissana został bowiem wyposażony w nowoczesne baterielitowo-jonowe, które mają zasilać elektrycznie samochody nowejgeneracji.

 

Dwie hybrydowe beemki

BMW mocnym akcentem chce wejść w świat pojazdów hybrydowych. Nazbliżającej się wystawie samochodowej we Frankfurcie premierę mieć będąod razu dwa takie modele - BMW ActiveHybrid X6 oraz seria ActiveHybrid 7.

 

Fabryka akumulatorów do aut elektrycznych

Alians Renault-Nissan ogłosił miejsce położenia swojej przyszłej jednostkiprodukującej akumulatory. Fabryka, w której wytwarzane będąakumulatory litowo-jonowe najnowszej generacji, będzie usytuowana na tereniekompleksu przemysłowego Renault CACIA w Aveiro, około 250 km na północod Lizbony.

 

Hybryda z Maranello w Genewie

Ferrari zamierza oficjalnie przedstawić swoją technologię hybrydową podczastargów motoryzacyjnych w Genewie. Decyzja zapadła podczas konferencjiprasowej przedstawiającej nowy bolid Formuły 1.

 

Elektryczny "Vitek"

Mercedes opracował elektryczną wersję swojego popularnego transportera Vito.W przeciągu obecnego roku niemiecki producent zamierza sprzedać około 100egzemplarzy tego modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "baterie litowo jonowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017