Wyszukiwałeś:

benzyna

. Znaleziono 130 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: benzyna

Spróbuj też wyszukać: Mercedes waneo benzyna 1 '6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 130 wszystkich):

Ekologiczne nowości Fiata

Poza luksusem i mocą, która będzie prezentowana przez włoskichproducentów na targach motoryzacyjnych w Paryżu, pojawi się takżeakcent ekologiczny. Dwa modele pokazywane przez Fiata będą zasilane 'zielonym'metanem.

 

Biopaliwowy Ford wjeżdża do Polski

Na naszym rynku debiutuje właśnie odnowiony Ford C-MAX, a wraz z nim wersjaFlexifuel. Będzie to zatem pierwszy samochód, jaki znalazł się w oficjalnejsprzedaży na polskim rynku, przystosowany do zasilania bioetanolem.

 

Kosztowna pomyłka

Jest środek tygodnia. W natłoku zadań ważnych i mniej ważnych podjeżdżamyna stację benzynową, żeby zatankować samochód. Zdołowani upałem ikorkami, patrzymy na tablicę z cenami paliw, które już dawnoprzekroczyły kurs Funta Szterlinga. Bez większego namysłu chwytamy za"pistolet" i tankujemy do pełna. Po chwili słowa kasjerki -"Diesel z dwójki, 280 złotych" - wyrywają nas z amoku.

 

Ford Mondeo na gaz

Choć wystawa samochodowa AMI w Lipsku nie dorównuje rangą trwającymjeszcze targom w Genewie, to i tam nie zabraknie światowych premier. Jedną znich będzie Ford Mondeo LPG, który będzie mógł być zasilanyaż trzema rodzajami paliwa - benzyną, bioetanolem oraz LPG.

 

Fiat Panda CNG: Najtańsza alternatywa

Fiat Panda to auto znane chyba większości naszych rodaków, tak więcmówienie o tym modelu jako o jakiejś ciekawostce byłoby zbytnimnadużyciem. Chyba jednak, że mowa o wersji Pandy napędzanej gazem ziemnym,która właśnie przed kilkoma dniami opuściła nasz redakcyjny parking.

 

Trzy paliwa w jednym aucie

W motoryzacji krystalizuje się nowy trend dotyczący alternatywnychźródeł napędu. Dzięki samochodom Forda i Volvo z serii Tri-Fuel,kierowca może zdecydować czy w danym momencie jazdy chce korzystać zzasilania tradycyjną benzyną, gazem lub etanolem.

 

Przeciw rakotwórczym paliwom!

Opary benzyny nie tylko zatruwają środowisko, ale również zwiększająryzyko zachorowania na raka. Być może już niedługo jednak stacje paliwbędą bardziej przyjazne dla tankujących. Parlament Europejski przyjąłwłaśnie projekt dyrektywy, zgodnie z którą stacje benzynowe będąmusiały instalować odpowiednie technologie wychwytujące niebezpieczne opary.

 

Seaty bez VAT

Seat dołączył do grona marek, w których ofercie można znaleźćmodele osobowe z homologacją ciężarową uprawniająca do 100-proc. odliczeniapodatku VAT.

 

Alfa z turbo i na gaz

Po Lancii Delta również i w ofercie Alfy Romeo MiTo pojawi się wersja zsilnikiem 1.4 Turbo LPG, czyli z systemem podwójnego zasilania silnika(LPG oraz benzyna).

 

A paliwa nadal tanieją

Na światowych giełdach od dwóch tygodni ropa naftowa porusza się wgranicach 75-80 dolarów za baryłkę. Systematycznie taniały też paliwana międzynarodowych giełdach paliwowych, to sprawiło, że ceny obniżyłyteż krajowe rafinerie, skutkiem czego są kolejne już obniżki średnich cenpaliw na polskich stacjach benzynowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017