Wyszukiwałeś:

benzyna

. Znaleziono 2009 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: benzyna

Spróbuj też wyszukać: Mercedes waneo benzyna 1 '6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2009 wszystkich):

Trzy paliwa w jednym aucie

W motoryzacji krystalizuje się nowy trend dotyczący alternatywnychźródeł napędu. Dzięki samochodom Forda i Volvo z serii Tri-Fuel,kierowca może zdecydować czy w danym momencie jazdy chce korzystać zzasilania tradycyjną benzyną, gazem lub etanolem.

 

Benzyna

Jest to jeden z głównych rodzajów paliwa używanego do zasilania silników spalinowych. Benzyna jest mieszaniną ciekłych węglowodorów parafinowych, naftenowych, aromatycznych oraz nienasyconych. Jest to ciecz bezbarwna, łatwopalna, posiadająca charakterystyczny zapach.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Układ wtrysku benzyny

Układ wtrysku benzyny jest odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego, stałego składu mieszanki paliwowo-powietrznej, jaka jest wtryskiwana do kanału ssącego.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Czy czekają nas podwyżki paliw?

Kończy się rok 2010 - rok, który w Polsce zakończył się pobiciemprzez ceny benzyny i autogazu rekordu cenowego wszechczasów. To efektpodwyżek cen na rynkach światowych oraz słabszego kursu złotówki. Ajak zapowiada się 2011 rok?

 

Olej goni benzynę

Choć średnie ceny na polskich stacjach benzynowych jeszcze tego nie wykazują,to jednak w wielu regionach Polski ziściły się już obawy wielukierowców - olej napędowy kosztuje tyle, co benzyna bezołowiowa.Warsztaty instalacji autogazowych przeżywają renesans, a wielukierowców diesli z niedowierzaniem spogląda na pylony...

 

Podwyżki cen paliw wcale nie były drastyczne

2011 rok praktycznie już za nami. Będziemy go pamiętać choćby zszalejących cen na stacjach paliwowych oraz z faktu, że po raz pierwszy cenyoleju napędowego dogoniły, a w końcu i prześcignęły ceny benzyny Pb95.Okazuje się jednak, że skala podwyżek nie była aż drastyczna.

 

Benzyna będzie tańsza!

Nie będzie podwyżek cen paliw. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższymczasie powinny się one utrzymywać na tym samym poziomie, co pod konieczeszłego roku. Jeśli te prognozy się potwierdzą, będzie to pierwszy rok odczterech lat, kiedy tendencja wzrostowa wyhamuje.

 

Wątek na forum: AUDI A4 1.8 1997 BENZYNA -GAZ (SEKWENCJA)

AUDI A4 1.8 1997 BENZYNA -GAZ (SEKWENCJA) Witam wszystkich!! mam problem z audi a4 1.8 1997 benzyna gaz sekwencja . Wiec tak auto przerywa na gazie i benzynie ( na benzynie mniej) przy zimnym silniku jest ok tylko przy rozgrzaniu zaczyna przerywac i strzelac:( wymieniłem swiece i przewody wn był...

 

Audi będzie miało swoją benzynę

Nie, nie chodzi tu o zakup pól naftowych przez koncern z Ingolstadt.Niemiecka marka nawiązała strategiczne partnerstwo z firmą GlobalBioenergies, którego efektem ma być stworzenie specjalnego paliwa Audie-benzyna.

 

Benzyna będzie drożeć

Jak oceniają eksperci z portalu e-pertol.pl, w najbliższych dniach możemyspodziewać się wzrostu cen benzyny. Z kolei analitycy BM Reflex wskazują, żeceny wszystkich paliw wzrosną w pierwszym tygodniu kwietnia średnio o 5-7gr/l.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017