Wyszukiwałeś:

benzynowa

. Znaleziono 500 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: benzynowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 500 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica północna Opola – można jechać!

jechalem wczoraj ta obwodnica. oczywiscie ruch tranzytowy bedzie omijal centrum opola jednak obwodnica ma wiele brakow. od strony ulicy strzeleckiej pasy wylaczone z ruchu sa slabo oznaczone. wystarczylo "zapaskowac" te wysepki i kierowca nie gubilby sie jak na lotnisku. do tego wjazd na obw...

 

Dramatycznie spada liczba stacji benzynowych

Dramatycznie spada liczba stacji paliw w Polsce. W I kwartale 2009 r. zamkniętoprawie 200 stacji paliw. Eksperci szacują, że w ciągu najbliższej dekadymoże ubyć ich jeszcze 800 - pisze "Gazeta Prawna".

 

Wątek na forum: Następny Focus RS będzie hybrydowy

Hybryda nie jest zaprzeczeniem sportowego charakteru. Jeśli podstawą jest mocny silnik spalinowy, a silnik elektryczny też ma swoje wiadro kW to jest szybko i ekologicznie. Jednak ja czekam żeby zobaczyć co zaproponuje Ferrari w kwestii napędów hybrydowych. Mocna, wysokoobrotowa wolnossąca jedno...

 

EuroTest: Na których stacjach warto się zatrzymywać?

Podróżujesz często po Europie? Przeczytaj na których stacjachwarto się zatrzymywać. Niemiecki automobilklub ADAC w ramach europejskiegoprogramu EuroTest sprawdził 77 miejsc obsługi podróżnych (MOP), wjedenastu krajach Starego Kontynentu. Pod kątem cen, przyjaznego personelu, anawet czystości toalet.

 

Wątek na forum: Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS

170 koni co to za RS? jeszcze wersja benzynowa RS z 200 KM cos tam może i daje radę ~wiki

 

Trzycylindrowa hybryda BMW typu plug-in

Koncepty z reguły stanowią zapowiedź nowych trendów, jakie pojawiąsię w niedalekiej przyszłości. W przypadku BMW prototypowy model ConceptActive Tourer, jaki zobaczymy w Paryżu, to hybryda plug-in oraz trzycylindrowajednostka benzynowa.

 

Oto najlepsze stacje benzynowe w naszym kraju

Jury trzeciej edycji konkursu Stacja Benzynowa Roku 2014 ogłosiło wyniki nanajlepsze stacje paliwowe w naszym kraju w dziesięciu kategoriach. Wgłównej zwyciężyła stacja z sieci PKN Orlen.

 

Infiniti Q50 (w końcu) w benzynie

16, 13, 10 - tak kształtuje się liczba dostępnych wersji silnikowychodpowiednio Audi A4, BMW serii 3 oraz Mercedesa klasy C. Na tym tle dwa wariantyInfiniti Q50 wyglądały bladziutko. Wchodząca właśnie do sprzedaży odmianabenzynowa trochę zmieni te niekorzystne dla Q50 proporcje. Czy jednak na tyle,by mógł on na poważnie zagrozić niemieckiemu trio?

 

Jest nowa stacja benzynowa na A1

W Miejscu Obsługi Podróżnych Otłoczyn niedaleko Torunia naautostradzie A1 w kierunku Gdańska uruchomiona została kolejna stacjabenzynowa.

 

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców poruszających się wnajbliższych dniach drogą ekspresową S8 z Warszawy w kierunku Wrocławia. Naodcinku pomiędzy Łodzią a Wieluniem uruchomiono pierwszą stację benzynową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018