Wyszukiwałeś:

berlinka

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: berlinka

Spróbuj też wyszukać: s22 berlingo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Do Rosji przez Grzechotki

Rozpoczyna się budowa przejścia granicznego Grzechotki - Mamonowo II napolsko-rosyjskiej granicy. Inwestycja pochłonie 131 mln zł i zakończy się wpołowie 2006 roku. Unia Europejska dofinansuje budowę kwotą 8 mln euro.

 

Ekspresowa berlinka z Elbląga

GDDKiA podpisała umowę na przebudowę drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg-Chruściel. Jest to jeden z trzech etapów przebudowy popularnie zwanej"berlinki" Elbląg - Grzechotki (granica państwa). Za okołomiesiąc ruszą prace budowlane.

 

Przebudowy na Warmii i Mazurach

W województwie warmińsko-mazurskim realizowane są projekty przebudowy trzechciągów dróg wojewódzkich o wartości 95 mln zł. Inwestycje na odcinkuBartoszyce-Kętrzyn, Miłakowo-Dobre Miasto oraz Boćwinka-Grabowo to jedne zwiększych inwestycji drogowych samorządu województwa realizowane w ramachunijnego programu ZPORR.

 

Elbląski terminal

Terminal towarowy elbląskiego portu oraz Punkt Odpraw Granicznych zostałyuroczyście oddane do użytku."Terminal tworzy dobre warunki do aktywizacjiżycia gospodarczego regionu i miasta. Daje przede wszystkim szansęumiejętnego i racjonalnego wykorzystywania dróg wodnych powiązanych z naszymmiastem" - prezydent Elbląga Henryk Słonina.

 

Ruszy kolejny etap berlinki

Podpisano kontrakt na przebudowę drogi krajowej nr 22 (popularnej berlinki) nakolejnym jej odcinku Chruściel – Maciejewo. Umowa została zawarta zfirmą Skanska na ponad 65, 7 mln zł. W ramach niniejszego projektu podpisanojuż umowy na nadzór i na odcinek Elbląg - Chruściel. Do rozstrzygnięciapozostaje przetarg na odcinek Maciejewo – Grzechotki, w którym otwartooferty. Są to kolejne etapy projektu przebudowy 50 km trasy Elbląg-Grzechotki.

 

Berlinka: Elbląg - Grzechotki umowa podpisana

GDDKiA podpisała kontrakt o wartości ponad 141 mln zł na roboty budowlane wramach projektu przebudowy drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg - Grzechotki.

 

Koniec objazdu ale nie utrudnień

W dniu 20 grudnia przywrócono ruch na drodze krajowej nr 7 na odcinku NowyDwór Gdański - Kazimierzowo. Tym samym zakończył się trwający od 29czerwca br. objazd przez Marzęcino i Kępki. Na pozostałych odcinkach krajowejsiódemki Nowy Dwór Gdański – Jazowa prace są kontynuowane.

 

Coraz lepiej wykorzystujemy środki unijne

Do końca 2006 r. zostało przekazanych na inwestycje drogowe 182 mln euro ześrodków unijnych w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport(SPOT).

 

Berlinką z Klucza do Kijewa

Zakończyła się modernizacja autostrady A-6 na odcinku węzeł Klucz - węzełKijewo. Pierwsze samochody pojawiły się na tym prawie 8 km odcinku 26września bieżącego roku, kiedy to oficjalnie oddano go do użytku. Kierowcyczekali dwa lata, żeby pojechać po nowej, asfaltowej nawierzchni.

 

S22 – połowiczny sukces

Oddany do użytku pod koniec września bieżącego roku 50-kilometrowy odcinekdrogi ekspresowej S22 to dla drogowców kolejne kilometry, jakie mogądoliczyć do puli wybudowanych tras szybkiego ruchu. Nie jest to jednakspektakularny sukces. Kierowcy mają w końcu do dyspozycji tylko jednąjezdnię, a sama droga powstała już przed II wojna światową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017