Wyszukiwałeś:

berlinka

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: berlinka

Spróbuj też wyszukać: s22 berlingo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Wątek na forum: Ministerstwo Infrastruktury promuje SPOT

A kiedy ruszy budowa Autostrady Pomorskiej (Berlinki) ~romek

 

Wątek na forum: Budujemy drogi z Funduszu Spójności

Panowie z Ministerstwa Infrastruktury, gładzicie finansowo A2,A4 nimiłosiernie.Proszę przydzielic część fundusz na wykonanie strategicznej analizy i projektu Autostrady Pomorskiej A6 (Berlinki).Czas leci ,Autostrada ta przydałaby się już w 2012 jako njlepsze połaczenie Gdańska z granica zachodni...

 

Wątek na forum: Pakiet drogowy dla kujawsko-pomorskiego

Czy S10 bedzie modernizowane w obcnym układzie.Na łamach tego portalu potuluję modernizację DW142 starej Berlinki z budowa np rozwidlnia w rejonie Szczecinka na Bydgoszcz .Na tych stronach jakoś cichutko o zamierzeniach Ministerstwa Infrastruktury odnosnie rozwoju nowych tras z Ziem Zachodnich ...

 

Ekspresowa berlinka z Elbląga

GDDKiA podpisała umowę na przebudowę drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg-Chruściel. Jest to jeden z trzech etapów przebudowy popularnie zwanej"berlinki" Elbląg - Grzechotki (granica państwa). Za okołomiesiąc ruszą prace budowlane.

 

Ruszy kolejny etap berlinki

Podpisano kontrakt na przebudowę drogi krajowej nr 22 (popularnej berlinki) nakolejnym jej odcinku Chruściel – Maciejewo. Umowa została zawarta zfirmą Skanska na ponad 65, 7 mln zł. W ramach niniejszego projektu podpisanojuż umowy na nadzór i na odcinek Elbląg - Chruściel. Do rozstrzygnięciapozostaje przetarg na odcinek Maciejewo – Grzechotki, w którym otwartooferty. Są to kolejne etapy projektu przebudowy 50 km trasy Elbląg-Grzechotki.

 

Berlinka: Elbląg - Grzechotki umowa podpisana

GDDKiA podpisała kontrakt o wartości ponad 141 mln zł na roboty budowlane wramach projektu przebudowy drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg - Grzechotki.

 

Berlinką z Klucza do Kijewa

Zakończyła się modernizacja autostrady A-6 na odcinku węzeł Klucz - węzełKijewo. Pierwsze samochody pojawiły się na tym prawie 8 km odcinku 26września bieżącego roku, kiedy to oficjalnie oddano go do użytku. Kierowcyczekali dwa lata, żeby pojechać po nowej, asfaltowej nawierzchni.

 

Berlinka do remontu

Po świętach rozpocznie się remont odcinka drogi krajowej nr 22, popularniezwanej berlinką, w powiecie malborskim (pomorskie).

 

Remont berlinki między Chojnicami a Rytlem

Kolejny odcinek popularnej „berlinki” zostanie wyremontowany. Nowąnawierzchnię zyska jej ostatni odcinek w powiecie chojnickim (woj. pomorskie).Remont potrwa do końca października br. Koszt wyniesie 5,8 mln zł.

 

Wątek na forum: Zachodniopomorskie szykuje sie do remontu nawierzchni betonowych

Rublizzing co za historia.Płyty betonowe które wylewano w latach 30 nie nadaja sie do dzisiejszych obciążen.Frezowanie etc to wyrównanie lokalnych odkształceń uzyskanie równego ciągu.Zastanawiający jest koszt takiej operacji frezy do betonu maszyny etc .Modernizacja starj Berlinki obecnie DW 142 ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017