Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo X

bierne X

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo bierne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Volvo wprowadza własne foteliki

Volvo wprowadza na rynek trzy nowe rodzaje fotelików dla dzieci w wiekuod 0 do 10 lat. Spełniające najbardziej surowe kryteria bezpieczeństwafoteliki będą dostępne w sprzedaży już latem br.

 

MAN: naukowcy dla bezpieczeństwa

Naukowcy zaprezentowali w siedzibie MAN Nutzfahrzeuge w Monachium wyniki ich dwui półrocznej pracy naukowej dotyczącej przede wszystkim tego, jak zapomocą nowoczesnych technologii komunikacyjnych w przyszłości zwiększyćbezpieczeństwo i efektywność ruchu ulicznego.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

50 lat pasów bezpieczeństwa

Dokładnie 50 lat temu - 13 sierpnia w 1959 r. w salonie Volvo w Kristianstad wSzwecji pojawił się pierwszy na świecie samochód z instalowanymistandardowo trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. W następnych latach tenwynalazek Nilsa Bohlina  - trzypunktowe pasy bezpieczeństwa - wprowadziłyinne firmy motoryzacyjne.

 

Dodge Journey wśród najbezpieczniejszych

Dodge Journey, rocznik modelowy 2010, został odznaczony tytułem "TopSafety Pick" za rok 2009 w klasyfikacji amerykańskiego InstytutuBezpieczeństwa Drogowego IIHS (Insurance Institute for Hihgway Safety).

 

Bezpieczeństwo bierne

Jest to zespół cech pojazdu, pozwalający na zmniejszenie skutków zaistniałego zderzenia, bądź też wypadku do wartości minimalnych. Ich zadaniem jest zmniejszenie skuktów nie tylko kierowcy, lecz także wszystkich osób uczestniczących w niebezpiecznej sytuacji na drodze.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wątek na forum: Wszystko o urządzeniach bezpieczeństwa biernego w samochodach

Witam. Szukam książek, czasopism, artykułów związanych z urządzeniami bezpieczeństwa biernego stosowanych w samochodach. A szczegółowo: - jakie wymogi stawia się takim urządzeniom, - jakie urządzenia bezpieczeństwa biernego stosuje się dla ochrony kierowcy i pasażera, a jakie dla ochrony pieszy...

 

Pasy bezpieczeństwa mogą zaszkodzić, ale...

Temat pasów bezpieczeństwa nie raz przewijał się przez różnemedia. I choć większość kierowców decyduje się na ich zapinanie, sąwciąż tacy, którzy tego nie czynią. Dziś podchodzimy do tej kwestiinieco bardziej od strony medycznej.

 

Ważne pasy bezpieczeństwa

Jednym z ważniejszych warunków bezpiecznej podróży jestprawidłowe stosowanie pasów bezpieczeństwa oraz fotelikówsamochodowych. Statystyki pokazują, że jeżeli już dochodzi do wypadków drogowych z udziałem najmłodszych, to aż w 45% przypadkachdzieci są poszkodowane. Przyczyną są m.in. niewłaściwie zapięte pasy ifoteliki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczenstwo bierne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017