Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo X

czynne X

. Znaleziono 157 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo czynne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

Bezpieczny WIELTON

Współczesne ciężkie środki transportu drogowego, mimo pozornej prostotystanowią nie lada wyzwanie dla ich producentów. Z jednej strony muszą onipogodzić wiele wymagań użytkowników obejmujących przede wszystkim ichdużą ładowność przy niskiej masie własnej oraz wysoką jakość. Zdrugiej, muszą spełnić wysokie wymagania w zakresie szeroko pojętegobezpieczeństwa czynnego i biernego.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

MAN: naukowcy dla bezpieczeństwa

Naukowcy zaprezentowali w siedzibie MAN Nutzfahrzeuge w Monachium wyniki ich dwui półrocznej pracy naukowej dotyczącej przede wszystkim tego, jak zapomocą nowoczesnych technologii komunikacyjnych w przyszłości zwiększyćbezpieczeństwo i efektywność ruchu ulicznego.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

50 lat pasów bezpieczeństwa

Dokładnie 50 lat temu - 13 sierpnia w 1959 r. w salonie Volvo w Kristianstad wSzwecji pojawił się pierwszy na świecie samochód z instalowanymistandardowo trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. W następnych latach tenwynalazek Nilsa Bohlina  - trzypunktowe pasy bezpieczeństwa - wprowadziłyinne firmy motoryzacyjne.

 

Bezpieczeństwo czynne

Jest to zespół funkcji i urządzeń w samochodzie, które przyczyniają się do znacznego obniżenia ryzyka wypadku. Są to elementy, które zapewnić mają stabilne, a zarazem efektywne hamowanie, dobre przyspieszenie i przewidywalne zachowanie na drodze, pozwalające na zapanowanie na...

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

One mogą uratować nam życie

Euro NCAP, znana europejska instytucja przeprowadzająca testy zderzeniowenowych modeli, do tej pory sprawdzała przede wszystkim bezpieczeństwo, jakiegwarantuje auto w momencie dojścia do wypadku. Teraz się to nieco zmieniło.Euro NCAP postanowiło docenić i wyróżnić także te koncerny,które podejmują wysiłki zaprojektowania i stworzenia takichsystemów, których głównych zadaniem jest niedopuszczeniedo wypadku.

 

Aktywne systemy Volvo Trucks zwiększają bezpieczeństwo

Po tym, jak 26 czerwca br. w Brukseli przedstawiono pierwsze wynikipaneuropejskiego projektu badawczego euroFOT, wniosek jest oczywisty: opracowaneprzez Volvo Trucks aktywne systemy bezpieczeństwa pomagają kierowcom unikaćwypadków.

 

Nowa Mazda6 zadba o nasze bezpieczeństwo

Przy okazji światowej premiery Mazdy6 na wystawie w Paryżu, japońskiproducent zaprezentuje technologie "i-ACTIVSENSE", czyli serięzaawansowanych systemów zwiększających poziom bezpieczeństwa podczasjazdy.

 

Auta w USA będą się z sobą komunikować

Rząd USA w celu poprawienia bezpieczeństwa na drogach inicjuje prace nad systemem wzajemnej komunikacji między samochodami. Stawka jest bardzo wysoka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczenstwo czynne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017