Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo X

czynne X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo czynne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Bezpieczny WIELTON

Współczesne ciężkie środki transportu drogowego, mimo pozornej prostotystanowią nie lada wyzwanie dla ich producentów. Z jednej strony muszą onipogodzić wiele wymagań użytkowników obejmujących przede wszystkim ichdużą ładowność przy niskiej masie własnej oraz wysoką jakość. Zdrugiej, muszą spełnić wysokie wymagania w zakresie szeroko pojętegobezpieczeństwa czynnego i biernego.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Obowiązkowe ESP!

Już od listopada 2011 roku wszystkie nowe modele samochodów osobowychoraz użytkowych, rejestrowane na terenie Unii Europejskiej, będą musiałyposiadać w standardowym wyposażeniu układ stabilizacji toru jazdy ESP. Trzylata później w ESP będą musiały być wyposażone wszystkie nowepojazdy. Takie rozwiązanie przyjął właśnie Parlament Europejski.

 

MAN: naukowcy dla bezpieczeństwa

Naukowcy zaprezentowali w siedzibie MAN Nutzfahrzeuge w Monachium wyniki ich dwui półrocznej pracy naukowej dotyczącej przede wszystkim tego, jak zapomocą nowoczesnych technologii komunikacyjnych w przyszłości zwiększyćbezpieczeństwo i efektywność ruchu ulicznego.

 

Pasy nie naruszają godności - wyrok TK

Obowiązek zapinania pasów w pojazdach samochodowych jest zgodny zkonstytucja - tak orzekł wczoraj Trybunał Konstytucyjny. Tym samym kierowcynie mają co liczyć na pobłażliwość policjantów. Za niezapięciepasów bezpieczeństwa nadal grozi mandat w wysokości 100 zł i 2 punktykarne.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Zamiast pomagać zawodzą

Zachodni specjaliści biją na alarm. Najczęstsze usterki jakie dotykają nowesamochody dotyczą w głównej mierze systemów, któreodpowiadają za nasze bezpieczeństwo. Trzeba uważać na ABS, ESP, ale takżena klimatyzację i ogumienie.

 

Fakty, które chronią życie

Przez okres czterech dekad, funkcjonujący w ramach Volvo Trucks izajmujący się analizą wypadków drogowych wydział ART (AccidentResearch Team – Zespół ds. Badania Przyczyn Wypadków)zgromadził unikalny bank informacji i ekspertyz, który nie ma sobierównych w branży samochodów ciężarowych.

 

Chevrolet Cruze najbezpieczniejszy!

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP już zasługuje na słowauznania. Chevrolet Cruze uzyskał jednak najlepszy w historiicrash-testów przeprowadzanych przez Euro NCAP wynik w testach zderzeńczołowych i bocznych.

 

Fiat Doblo - bardziej rodzinnie

Jeden z liderów segmentu tzw. kombivanów wchodzi na polski rynek wnowej odsłonie i zamierza utrzymać swoją pozycję. Choć tak jak poprzednio,dostępny w dwóch wariantach - osobowej i dostawczej - to w przypadku tejpierwszej Fiat Doblo będzie chciał nawiązać bardziej wyrównanąrywalizację z typowo rodzinnymi modelami osobowymi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczenstwo czynne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017