Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo X

pieszych X

. Znaleziono 89 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo pieszych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 89 wszystkich):

W trosce o pieszych

Ochrona pieszych i rowerzystów w czasie wypadku to duże wyzwanie dlaprzemysłu motoryzacyjnego. Bosch pracuje właśnie nad systemem EPP (ElectronicPedestrian Protection), które pozwala złagodzić skutki kolizji z autem.

 

Euro NCAP: Bezpieczeństwo czy marketing?

Jeszcze kiedyś, przed trzema, czterema laty, wynik pięciogwiazdkowy zaochronę podczas testów zderzeniowych Euro NCAP był marzeniem wszystkichchyba producentów wytwarzających samochody. Dziś, kiedy taki rezultatpowoli staje się normą, pojawia się pytanie, czy rzeczywiście auta stająsię tak bezpieczne, czy też może producenci nauczyli się odpowiednioprzygotowywać swoje modele.

 

Euro NCAP: będzie rewolucja

Szykują się naprawdę duże zmiany w sposobie przedstawiania wynikówtestów zderzeniowych przeprowadzanych przez instytucję Euro NCAP.Pomysłów na to, by prezentowane oceny były bardziej miarodajne, jest conajmniej kilka. Czas wprowadzenia zmian - być może już przyszły rok.

 

Radary kontra bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na drogach to bardzo istotny temat, szczególnie biorącpod uwagę falę groźnych wypadów do jakich dochodzi ostatnio w Polsce.Wszyscy wiedzą, że trzeba coś zmienić, aby było bezpieczniej. Dlaczegojednak prowadzone są tylko działania takie jak montaż nowych radarów?Czy one mogą coś zmienić?

 

Kładka zamiast obwodnicy?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała budowękładki dla pieszych nad drogą krajowa nr 8 w Augustowie. Mieszkańcy obawiająsię jednak, że może to opóźnić budowę obwodnicy miasta,której nie zastąpi warta prawie 6 mln zł kładka.

 

Accord potwierdza wysoki poziom bezpieczeństwa

Honda Accord otrzymała 5 gwiazdek według nowego systemu oceniającegoogólne bezpieczeństwo. Zastąpił on poprzedni schemat oceniania, wktórym Accord uzyskał 5 gwiazdek za ochronę dorosłych, 4 gwiazdki zaochronę dzieci oraz 3 za ochronę pieszych.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

MI w sprawie jazdy na światłach w dzień

Ministerstwo Gospodarki "staje murem" za obowiązkową jazdą zwłączonymi światłami mijania przez całą dobę. Na stronie resortu możnaprzeczytać komentarz do publikacji prasowych dotyczących jazdy na światłachdziennych.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Piesi będą bezpieczniejsi

Na ulicę wpada piłka. Za nią bez zastanowienia wybiega dziecko – tużprzed maskę zbliżającego się samochodu. Czy kierowcy uda się uniknąćwypadku?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczenstwo pieszych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017