Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo X

pojazdow X

uzytkowych X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo pojazdow uzytkowych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Nowości Delphi na targach

Już podczas nadchodzących targów samochodów użytkowych, które odbywaćsię będą od 20 września w Hanowerze, zobaczyć będzie można nowetechnologie zapewniające bezpieczeństwo kierowcy, zmniejszające zużyciepaliwa, a także redukujące emisje spalin.

 

Astromal rozwija działalność

Z końcem 2006 roku firma Astromal z Wilkowic rozpoczęła produkcję w nowejhali produkcyjnej. Inwestycja podyktowana była rosnącą liczba zamówień nawyroby z laminatów poliestrowo - szklanych do pojazdów komunikacji publicznej,pojazdów użytkowych oraz siedzeń pasażerskich. Obecnie firma zatrudnia ponad180 osób i zajmuje obszar około 7500 m2.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Anglia: Więcej wypadków z winy polskich ciężarówek

Wielkiej Brytanii nowe statystyki wskazały na dziesięcioprocentowy wzrostliczby wypadków spowodowanych przez ciężarówki z zagranicypodał „Daily Telegraph”. Sprawcami największej ilościwypadków są kierowcy z Polski.

 

Europejskie drogi jak wybrzeże Somalii

Informacje o porwanych przez somalijskich piratów statkach iprzetrzymywanych dla okupu marynarzach serwują niemal wszystkie serwisyinformacyjne. Tymczasem media milczą o tym, że na drogach UE równieczęsto dochodzi do napadów i kradzieży ładunków przewożonychna ciężarówkach czytamy w raporcie „Cargo Theft Report”Europolu.

 

Ciężarówki od czerwca tylko z dodatkowymi lusterkami

Do 19 czerwca wszystkie samochody ciężarowe jeżdżące w kraju musząbyć wyposażone w dodatkowe lusterka poprawiające widoczność. Tak przewidujerozporządzenie ministra infrastruktury z 4 maja 2009 r. zmieniającerozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów orazzakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. nr 75, poz. 639).

 

MAN: naukowcy dla bezpieczeństwa

Naukowcy zaprezentowali w siedzibie MAN Nutzfahrzeuge w Monachium wyniki ich dwui półrocznej pracy naukowej dotyczącej przede wszystkim tego, jak zapomocą nowoczesnych technologii komunikacyjnych w przyszłości zwiększyćbezpieczeństwo i efektywność ruchu ulicznego.

 

ZEUS: bezpieczeństwo zintegrowane

Na polskich uczelniach powstaje unikalny projekt integracji systemówbezpieczeństwa czterech gałęzi transportu: drogowego, kolejowego, lotniczegoi wodnego. Ten trzy letni projekt badawczy pod kryptonimem ZEUS, realizowany nazlecenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, to pierwsza tego typu koncepcjaw Europie.

 

Fakty, które chronią życie

Przez okres czterech dekad, funkcjonujący w ramach Volvo Trucks izajmujący się analizą wypadków drogowych wydział ART (AccidentResearch Team – Zespół ds. Badania Przyczyn Wypadków)zgromadził unikalny bank informacji i ekspertyz, który nie ma sobierównych w branży samochodów ciężarowych.

 

Max 100km/h dla mniejszych samochodów dostawczych?

Przedstawiciele międzynarodowej organizacji Transpost & Environmentwyszli z zaskakująca propozycją - chcą, aby w całej Unii Europejskiejwprowadzono ograniczenie prędkości dla mniejszych samochodówtransportowych i dostawczych (do 3,5t). Zgodnie z ich pomysłem, maksymalnaprędkość tych pojazdów nie powinna przekraczać bariery 100km/h.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczenstwo pojazdow uzytkowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017