Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo X

volvo X

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Bezpieczne Volvo

Cechą charakterystyczną samochodów marki Volvo jest przede wszystkimbezpieczeństwo. Lecz te szeroko rozumiane pojęcie nie ogranicza się jedyniedo zapobiegania wypadków lub ich skutków.

 

Volvo wspiera "Misia Ratownika"

Firma Volvo Polska Sp. z o.o. Oddział Samochody Ciężarowe od latwspółpracuje ze Stowarzyszeniem „Misie Ratują Dzieci”. Wtym roku, realizowany przez Stowarzyszenie projekt Misia Ratownika, polegającyna wyposażaniu pojazdów służb ratowniczych w maskotki Misia Ratownika,Volvo sponsoruje w województwie mazowieckim.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Volvo wprowadza własne foteliki

Volvo wprowadza na rynek trzy nowe rodzaje fotelików dla dzieci w wiekuod 0 do 10 lat. Spełniające najbardziej surowe kryteria bezpieczeństwafoteliki będą dostępne w sprzedaży już latem br.

 

Samochody ciężarowe Volvo w służbie na rzecz bezpieczeństwa

Volvo Trucks uczestniczy w projekcie badawczym pod nazwą euroFOT, wktóry zaangażowanych jest 28 europejskich firm i organizacji. CelemVolvo jest wprowadzenie do eksploatacji, do 2010 roku, 80 pojazdówciężarowych Volvo, wyposażonych w sprzęt monitorujący. Projektukierunkowany jest na zapewnienie bezpieczniejszego i bardziej efektywnegotransportu drogowego.

 

Fakty, które chronią życie

Przez okres czterech dekad, funkcjonujący w ramach Volvo Trucks izajmujący się analizą wypadków drogowych wydział ART (AccidentResearch Team – Zespół ds. Badania Przyczyn Wypadków)zgromadził unikalny bank informacji i ekspertyz, który nie ma sobierównych w branży samochodów ciężarowych.

 

Jeszcze bardziej emocjonujące Volvo C70

Podczas zbliżających się coraz większymi krokami targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie swoją premierę mieć będzie odnowiona wersjaVolvo C70. Ma być jeszcze bardziej wyjątkowo i bezpiecznie.

 

Volvo Trucks: wymień poduszkę powietrzną po 10 latach

Volvo Trucks po raz kolejny potwierdza, że kwestie bezpieczeństwatraktuje priorytetowo. Wielu producentów samochodów przedłużagwarancję na prawidłowe działanie poduszek powietrznych nawet do 15 lat.Volvo Trucks radzi swoim klientom, by sprawdzili sprawność modułówswoich poduszek powietrznych w wyspecjalizowanych warsztatach po upływiedziesięciu lat od kupna auta.

 

Volvo pokazało nowe S60

Nowe Volvo S60 zostanie zaprezentowane już podczas najbliższych targóww Genewie. Jego produkcja ruszy na początku lata 2010 w fabryce Volvo Cars wGhent, ale już można podziwiać pierwsze zdjęcia samochodu.

 

Volvo: Nowe stanowisko kontroli jakości podzespołów ciężarówek

W celu nadania tym podzespołom odpowiedniej wytrzymałości – by były wstanie sprostać nawet najtrudniejszym warunkom eksploatacji – bezkonieczności ich „przewymiarowywania”, Volvo Trucks wykorzystujecałkowicie nowe stanowisko do badań trwałościowych osi napędowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczenstwo volvo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017