Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo X

volvo X

. Znaleziono 532 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 532 wszystkich):

Alkolock - alkomat w ciężarówkach Volvo

Śmierć około jednej trzeciej spośród 40 000 osób, jakiecorocznie tracą życie na drogach Unii Europejskiej, ma bezpośredni związek zalkoholem. W celu propagowania bezpiecznej jazdy i zredukowania liczbyśmiertelnych ofiar wypadków drogowych Volvo Trucks wprowadza Alcolock.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Samochody ciężarowe Volvo w służbie na rzecz bezpieczeństwa

Volvo Trucks uczestniczy w projekcie badawczym pod nazwą euroFOT, wktóry zaangażowanych jest 28 europejskich firm i organizacji. CelemVolvo jest wprowadzenie do eksploatacji, do 2010 roku, 80 pojazdówciężarowych Volvo, wyposażonych w sprzęt monitorujący. Projektukierunkowany jest na zapewnienie bezpieczniejszego i bardziej efektywnegotransportu drogowego.

 

50 lat pasów bezpieczeństwa

Dokładnie 50 lat temu - 13 sierpnia w 1959 r. w salonie Volvo w Kristianstad wSzwecji pojawił się pierwszy na świecie samochód z instalowanymistandardowo trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. W następnych latach tenwynalazek Nilsa Bohlina  - trzypunktowe pasy bezpieczeństwa - wprowadziłyinne firmy motoryzacyjne.

 

Wytrzymałe ciężarówki Volvo

50 lat temu Volvo po raz pierwszy poddało kabiny swoich ciężarówekbardzo poważnym i ciężkim testom zderzeniowym.

 

Volvo Trucks zajmuje się problemem wypadków przy skręcie w prawo

Volvo Trucks ma długie tradycje w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwaruchu drogowego. Poprzez opracowywanie nowatorskich rozwiązań, firmasystematycznie zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie ciężarowym i jegootoczeniu. Do najbardziej wrażliwych użytkowników dróg należąci, którzy znajdują się w tzw. martwym polu widzenia kierowcy pojazduciężarowego. Volvo Trucks zajmuje się tym problemem na każdym poziomie, np.za pomocą nowych technologii oraz publicznych kampanii edukacyjnych.

 

Volvo wspiera bezpieczeństwo jazdy w kolumnie

Ponad 20 procent wszystkich wypadków z udziałem samochodówciężarowych zdarza się podczas jazdy w kolumnie pojazdów lub wpodobnych okolicznościach. Dlatego właśnie Volvo Trucks opracowałorozwiązanie o nazwie Układ Wspomagania Jazdy w Kolumnie Pojazdów, AQuA(Automated Queue Assistance), który przejmując kontrolę nad pojazdempomaga kierowcy w powolnej jeździe w potoku pojazdów. Układ zostałzademonstrowany w dniach 21–22 czerwca w Geteborgu, podczas spotkaniapodsumowującego projekt HAVEit.

 

Aktywne systemy Volvo Trucks zwiększają bezpieczeństwo

Po tym, jak 26 czerwca br. w Brukseli przedstawiono pierwsze wynikipaneuropejskiego projektu badawczego euroFOT, wniosek jest oczywisty: opracowaneprzez Volvo Trucks aktywne systemy bezpieczeństwa pomagają kierowcom unikaćwypadków.

 

Volvo wykryje krawędzie jezdni i barierki

Do samochodów trafiają coraz nowocześniejsze rozwiązania, któremają dbać o bezpieczeństwo podróżujących. Mają chronić przeduderzeniem w inne auto, ale także w pieszego czy zwierzęta. Volvo niedługowprowadzi system, dzięki któremu nie najedziemy już na krawężnikioraz barierki postawione przy drogach, a tym samym nie zjedziemy z drogi.

 

Luksusowy fotelik dziecięcy w Volvo XC90

O nowym Volvo XC90 można mówić długo, a wiele zdań zaczynać siębędzie od "-naj". Volvo chce być najlepsze także w kwestiibezpieczeństwa i komfortu dzieci, stąd pomysł na Volvo Excellence Child Seat Concept.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczenstwo volvo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017