Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo

. Znaleziono 7219 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo

Spróbuj też wyszukać: KSIĄŻKA SERWISOWA SKODA OCTAVIA volvo s60 amortyzatory tylne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7219 wszystkich):

Pasy bezpieczeństwa w autokarze

Już jutro (9 maja) wchodzi w życie dyrektywa unijna, zgodnie z którąobowiązek stosowania pasów bezpieczeństwa dotyczyć będzie wszystkichpojazdów.

 

ZEUS: bezpieczeństwo zintegrowane

Na polskich uczelniach powstaje unikalny projekt integracji systemówbezpieczeństwa czterech gałęzi transportu: drogowego, kolejowego, lotniczegoi wodnego. Ten trzy letni projekt badawczy pod kryptonimem ZEUS, realizowany nazlecenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, to pierwsza tego typu koncepcjaw Europie.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

50 lat pasów bezpieczeństwa

Dokładnie 50 lat temu - 13 sierpnia w 1959 r. w salonie Volvo w Kristianstad wSzwecji pojawił się pierwszy na świecie samochód z instalowanymistandardowo trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. W następnych latach tenwynalazek Nilsa Bohlina  - trzypunktowe pasy bezpieczeństwa - wprowadziłyinne firmy motoryzacyjne.

 

O bezpieczeństwie flot

23 marca br. w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się konferencja poświęconabezpieczeństwu w ruchu drogowym aut firmowych zorganizowana przez firmę FleetMeetings sp. z o.o.

 

Rusza konkurs dla innowacji w europejskim bezpieczeństwie drogowym

Co roku, stowarzyszenie European Transport Training Association (EuroTra), wewspółpracy z Volvo Trucks, przyznaje nagrody za najlepszy produkt lubusługę, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w europejskim transporciedrogowym i branży logistycznej. Właśnie rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeńkandydatów do tegorocznej nagrody.

 

ONZ wzywa do poprawy bezpieczeństwa

Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych ogłosiło lata2011-2020 Dekadą działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jej celembędzie ustabilizowanie, a następnie zmniejszenie liczby śmiertelnychwypadków na drogach poprzez intensyfikację działań prowadzonych naszczeblu krajowym, regionalnym i globalnym.

 

Nie zapinamy pasów bezpieczeństwa

Choć przeciętny Polak wie, że prawo nakazuje zapinać w samochodach pasybezpieczeństwa, to jednak wciąż spora grupa naszych rodaków lekceważyten obowiązek. Powody są bardzo różne.

 

Pasy bezpieczeństwa mogą zaszkodzić, ale...

Temat pasów bezpieczeństwa nie raz przewijał się przez różnemedia. I choć większość kierowców decyduje się na ich zapinanie, sąwciąż tacy, którzy tego nie czynią. Dziś podchodzimy do tej kwestiinieco bardziej od strony medycznej.

 

Ważne pasy bezpieczeństwa

Jednym z ważniejszych warunków bezpiecznej podróży jestprawidłowe stosowanie pasów bezpieczeństwa oraz fotelikówsamochodowych. Statystyki pokazują, że jeżeli już dochodzi do wypadków drogowych z udziałem najmłodszych, to aż w 45% przypadkachdzieci są poszkodowane. Przyczyną są m.in. niewłaściwie zapięte pasy ifoteliki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017