Wyszukiwałeś:

bezpieczenstwo

. Znaleziono 740 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczenstwo

Spróbuj też wyszukać: KSIĄŻKA SERWISOWA SKODA OCTAVIA volvo s60 amortyzatory tylne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 740 wszystkich):

W fotelu kierowcy

Formuła 1 to nie tylko fascynacja szybkimi samochodami i ekscytujące wyścigi,to także niezwykle wysokie standardy bezpieczeństwa. Jednym z elementówzwiększającym bezpieczeństwo kierowcy jest jego fotel.

 

Bezpieczne Volvo

Cechą charakterystyczną samochodów marki Volvo jest przede wszystkimbezpieczeństwo. Lecz te szeroko rozumiane pojęcie nie ogranicza się jedyniedo zapobiegania wypadków lub ich skutków.

 

Bezpieczeństwo czy zabawa?

A może by tak połączyć jedno i drugie? Na taki pomysł wpadli specjaliścipracujący dla Toyoty i stworzyli symulator, który przez zagranicznemedia został określony mianem "największego Playstation naświecie". Japończycy próbują udowodnić, że poprzez zabawęmożna zwiększyć bezpieczeństwo na drogach i zmniejszyć liczebnośćśmiertelnych wypadków.

 

Radary kontra bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na drogach to bardzo istotny temat, szczególnie biorącpod uwagę falę groźnych wypadów do jakich dochodzi ostatnio w Polsce.Wszyscy wiedzą, że trzeba coś zmienić, aby było bezpieczniej. Dlaczegojednak prowadzone są tylko działania takie jak montaż nowych radarów?Czy one mogą coś zmienić?

 

Nawigacja jednak nie rozprasza?

Koncentracja kierowców ma ogromny wpływ na bezpieczeństwopodróży. Coraz większy ruch na ulicach oraz trudne warunkiatmosferyczne bez wątpienia nie ułatwiają prowadzenia pojazdu. Liczne opiniePolicji oraz kierowców wykazują, iż urządzenia GPS pozytywniewpływają na zachowania podczas podróży.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

Goodyear OptiGrip najlepiej wspiera bezpieczeństwo

Opona Goodyear OptiGrip z technologią SmartWear zwyciężyła w konkursie nanajlepszy produkt wspierający bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 

ZEUS: bezpieczeństwo zintegrowane

Na polskich uczelniach powstaje unikalny projekt integracji systemówbezpieczeństwa czterech gałęzi transportu: drogowego, kolejowego, lotniczegoi wodnego. Ten trzy letni projekt badawczy pod kryptonimem ZEUS, realizowany nazlecenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, to pierwsza tego typu koncepcjaw Europie.

 

Ludzi nie naprawia się tak łatwo...

Do 30 sierpnia 2009 r. potrwa akcja pomocy ofiarom wypadków drogowychzorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa RuchuDrogowego "Droga i Bezpieczeństwo". Jej celem jest zebranieśrodków finansowych na pomoc ofiarom wypadków, które czekadługie i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017