Wyszukiwałeś:

bezpieczny X

przejazd X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczny przejazd

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Biecz: Obwodnica już gotowa

16 października bieżącego roku oddano do użytku 5 km obwodnicę Biecza wciągu drogi krajowej nr 28 Zator – Przemyśl. Nowa droga, którakosztowała 120 mln zł, pozwoli na wyprowadzenie ruchu tranzytowego z centrummiasta.

 

Jaworzno: Trasa Śródmiejska już otwarta

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku nowy ponad 3 km odcinek TrasyŚródmiejskiej w Jaworznie. Trasa znajduje się w ciągu drogi krajowejnr 79 i została wybudowana w ramach drugiego etapu projektu Miasto Twarzą doAutostrady.

 

Zatrzymaj się i żyj!

Lokomotywa jadąca z prędkością 20 km/h uderzyła w auto na przejeździekolejowym przy ul. Zabranieckiej. Na szczęście wypadek był pozorowany –lokomotywa uderzyła we wrak samochodu, a w środku były manekiny.

 

Europejskie drogi jak wybrzeże Somalii

Informacje o porwanych przez somalijskich piratów statkach iprzetrzymywanych dla okupu marynarzach serwują niemal wszystkie serwisyinformacyjne. Tymczasem media milczą o tym, że na drogach UE równieczęsto dochodzi do napadów i kradzieży ładunków przewożonychna ciężarówkach czytamy w raporcie „Cargo Theft Report”Europolu.

 

AutoMapa i PKP chronią kierowców na przejazdach

Producenci AutoMapy i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wspólnieostrzegają kierowców o wszystkich przejazdach kolejowo-drogowych wramach akcji “Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!”.

 

Widoczne oznakowanie przejazdów kolejowych

3M Poland wspiera tegoroczną edycję kampanii społecznej prowadzonej przez PKPPLK SA „Bezpieczny przejazd - zatrzymaj się i żyj!". Jako partnerprowadzonych działań 3M zaproponowało podniesienie bezpieczeństwa naprzejazdach kolejowych poprzez ich bardziej widoczne oznakowanie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczny przejazd".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017