Wyszukiwałeś:

bezpieczny X

przejazd X

. Znaleziono 188 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezpieczny przejazd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 188 wszystkich):

Zatrzymaj się i żyj!

Lokomotywa jadąca z prędkością 20 km/h uderzyła w auto na przejeździekolejowym przy ul. Zabranieckiej. Na szczęście wypadek był pozorowany –lokomotywa uderzyła we wrak samochodu, a w środku były manekiny.

 

AutoMapa i PKP chronią kierowców na przejazdach

Producenci AutoMapy i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wspólnieostrzegają kierowców o wszystkich przejazdach kolejowo-drogowych wramach akcji “Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!”.

 

Widoczne oznakowanie przejazdów kolejowych

3M Poland wspiera tegoroczną edycję kampanii społecznej prowadzonej przez PKPPLK SA „Bezpieczny przejazd - zatrzymaj się i żyj!". Jako partnerprowadzonych działań 3M zaproponowało podniesienie bezpieczeństwa naprzejazdach kolejowych poprzez ich bardziej widoczne oznakowanie.

 

GITD: Bezpieczne wakacje na drogach z ITD

Główny Inspektorat Transportu Drogowego zapewnia, że zbliżającewakacje będą bezpieczne. Tak jak w ubiegłych latach, Inspekcja TransportuDrogowego będą prowadzili wzmożone kontrole przewozu osób i rzeczy.

 

Z pociągiem nie wygrasz

Renault przypomina, że zderzenie pociągu z samochodem można porównaćdo uderzenia auta w aluminiową puszkę po Coca-Coli.

 

Bezpieczne rondo w Skarbimierzu

Na brzeskiej obwodnicy w Skarbimierzu zakończyła się budowa ronda. Powstałoono w miejsce jednego z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań naOpolszczyźnie.

 

Sposób na bezpieczne rondo

Ronda są uważane za bezpieczne skrzyżowania drogowe. W 2011 roku na rondachdoszło do 461 wypadków. Zginęło 14 osób, a 558 odniosło rany.To stosunkowo niewiele w ogólnej liczbie wypadków (liczonych wzależności od geometrii drogi). Jak zatem poruszać się na rondzie by ruchbył bezpieczny, sprawny i bezkolizyjny?

 

A czy Ty umiesz bezpiecznie wyprzedzać?

Wyprzedzanie to jeden z najczęściej wykonywanych manewrów na drodze.Niestety należy do najniebezpieczniejszych i często źle wykonywany możedoprowadzić do niebezpiecznej sytuacji, włącznie z wypadkiem.

 

Bezpieczniej na drodze nr 74 w świętokrzyskim

Kierowcy mogą bezpiecznie wjechać na drogę krajową nr 74 z drógpodporządkowanych w Mniowie. Od dzisiaj działa tam nowa sygnalizacjaświetlna. Zmieniona została także organizacja ruchu w obrębie 7 skrzyżowańz drogą nr 74 na kilkukilometrowym odcinku Rozgół - Mniów.

 

Zabiorą prawko za przejazd po torach?

Do ministerstwa infrastruktury trafił kolejny projekt nowelizacjiprzepisów zgłoszony przez kolejarzy. Chcą oni żeby kierowcy łamiącyprzepisy na przejazdach kolejowych tracili prawo jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezpieczny przejazd".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017