Wyszukiwałeś:

bezposrednia X

likwidacja X

szkody X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezposrednia likwidacja szkody

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Czy będzie łatwiejsza likwidacja szkód komunikacyjnych?

Likwidacja szkody, nawet tej nie z własnej winy, rzadko kiedy dobrze kojarzysię większości ubezpieczonym. Długie i skomplikowane procedury, wysokiekoszty procesu likwidacji to najczęściej słyszane zarzuty. Jest jednakszansa, że będzie lepiej. Ma to sprawić system bezpośredniej likwidacjiszkód komunikacyjnych z OC.

 

Szykują się spore zmiany w ubezpieczeniach

Branża ubezpieczeniowa zaakceptowała zmiany zaproponowane przez Polską IzbęUbezpieczeń, a dotyczące bezpośredniej likwidacji szkód. Nowe zasadypowinny w znacznej mierze uprościć proces likwidacji szkody z komunikacyjnegoOC.

 

Będą duże zmiany w ubezpieczeniach

Już w przyszłym roku szkoda samochodowa nie musi wiązać się wyłącznie zbólem głowy i utratą pieniędzy. Od marca będzie istniałamożliwość bezpośredniej likwidacji szkody. Komisja Nadzoru Finansówwprowadzi zaś wytyczne ujednolicające standardy wyliczania odszkodowania.

 

Dla tej opcji jesteśmy w stanie zapłacić więcej za ubezpieczenie

Niemal 70 proc. posiadaczy pojazdów jest gotowych dopłacić za opcjębezpośredniej likwidacji szkód. Z badania wynika, że zaakceptują cenęnawet o 10 proc. wyższą, bo w ten sposób zyskują możliwośćlikwidacji szkody u swojego ubezpieczyciela, a nie ubezpieczyciela sprawcy.

 

Pomoże w razie wypadku

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny przygotował bezpłatną, mobilnąaplikację "Na wypadek", która w stresującym momencie tuż powypadku drogowym pomaga zebrać niezbędne informacje - potrzebnepóźniej przy likwidacji szkody u ubezpieczyciela.

 

Bezpośrednia likwidacja szkód coraz bliżej

Już w drugim kwartale roku większość zakładów ubezpieczeniowychwprowadzi bezpośrednią likwidację szkód. Kierowcy są skłonnizapłacić nawet 10 proc. więcej, by móc korzystać z tej formyuzyskiwania odszkodowania.

 

Już w tym roku podwyżki polis OC

Mamy złe wieści dla wszystkich kierowców. Już niebawem firmyubezpieczeniowe będą podnosić ceny polis OC. To efekt wprowadzenia w tym rokubezpośredniej likwidacji szkód oraz rosnących roszczeń za szkodyosobowe.

 

Bezpośrednia likwidacja szkód - szybsze odszkodowanie, ale drożej

Od kwietnia pierwsze zakłady ubezpieczeniowe na terenie naszego kraju oferująsystem bezpośredniej likwidacji szkód. To dobra wiadomość dlakierowców, którzy szybciej będa otrzymywać odszkodowania.Możemy za to jednak więcej zapłacić.

 

Wątek na forum: Bezpośrednia likwidacja szkód - szybsze odszkodowanie, ale drożej

Co do cen OC , to byłem w CUK w kwietniu ubezpieczyć auto i właśnie pozytywnie mnie zaskoczyli, bo za OC zapłaciłem mniej niż w tamtym roku. ~Peter

 

Ubezpieczenie OC w 2016 znów podrożeje. Dlaczego?

Nie mamy dobrych wiadomości w sprawie obowiązkowych ubezpieczeń OC. Przeznajnowsze zmiany przepisów prawnych, które wymogły podniesieniejakości usług, polisy znów będą droższe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezposrednia likwidacja szkody".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017