Wyszukiwałeś:

bezprzewodowe X

ladowanie X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezprzewodowe ladowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Połączenia telefonów z autami ustandaryzowane

Sposób łączności i interfejs telefonów komórkowych typusmartphone z samochodami ma zostać ustandaryzowany. Tak ustaliły firmy LG,Samsung oraz Nokia z koncernami Daimler, General Motors, Honda, Hyundai, Toyotaoraz Volkswagen. Kolejne firmy mają dołączyć do projektu już niebawem, wtym Panasonic i Alpine.

 

Czy będziemy mogli bezprzewodowo ładować samochody?

Technika rozwija się bardzo szybko i często nie jesteśmy w stanie nadążyćza nią. Samochody hybrydowe są co raz lepsze i co raz bardziej zaawansowanetechnicznie. Na rynku pojawiają się auta pozwalające na ładowanie swoichakumulatorów ze zwykłego gniazdka sieciowego. W Londynie rozpoczynająsię testy bezprzewodowego ładowania akumulatorów.

 

Volvo ładuje bezprzewodowo samochody

Volvo zdradza, że  rezultaty eksperymentów z przesyłaniem energiiprzez pole elektromagnetyczne są bardzo obiecujące. Dzięki temubezprzewodowe ładowanie samochodów elektrycznych jest coraz bliższe.

 

Toyota i bezprzewodowe ładowanie aut

Japoński koncern jest coraz bliżej dostarczenia na rynek seryjnej technologiibezprzewodowego ładowania akumulatorów w samochodach elektrycznych.

 

Ładowanie podczas jazdy

Volvo bardzo intensywnie testuje nowe technologie ładowania. Najpierwsprawdzano jak w praktyce zadziała technologia bezprzewodowego ładowaniamodelu C30, a teraz droga ma się zmienić w mobilną ładowarkę.

 

Hybryda Mercedesa z ładowaniem bezprzewodowym

Hybrydowe i elektryczne auta to najbliższa przyszłość motoryzacji. Nie dziwizatem, że koncerny samochodowe ciężko pracują nad rozwojem tych technologii.Daimler i BMW współpracują na przykład nad bezprzewodowym ładowaniemw tego typu pojazdach.

 

Scania testuje indukcyjne ładowanie autobusów

Eksploatacja elektrycznych pojazdów ma w tej chwili jedną, zasadniczą wadę - niewielki zasięg zmusza ich użytkowników do częstychposzukiwań stacji ładowania. Scania pracuje nad rozwiązaniem, które wprzyszłości może ułatwić użytkowanie "elektryków"

 

Volkswagen pracuje nad parkingiem przyszłości

V-Charge to system nazywany "automatycznym parkingowym", a Volkswagenwraz z kilkoma innymi firmami i organizacjami pracuje nad jego rozwojem. Możliwe, że niedługo podobne koncepcje uwolnią nas od parkingowych zmagań.

 

Angielskie drogi doładują elektryczne auta

Elektryczne samochody zaczynają szturmować drogi, ale nadal mają poważną wadę - stosunkowo niewielki zasięg. Rząd Wielkiej Brytanii chcewspomóc kierowców takich aut, rozpoczynając programelektryfikacji... dróg.

 

Skoda Phonebox - ładowanie bezprzewodowe w Octavii i Superbie

Skoda wprowadziła do swoich modeli nowy system Phonebox, który pozwalana bezprzewodowe ładowanie smartfonów w ramach standardu Qi. Tenelement oferowany jest w Skodzie Octavii i Superbie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezprzewodowe ladowanie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017