Wyszukiwałeś:

bezprzewodowe X

ladowanie X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bezprzewodowe ladowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Tak będziemy ładować auta elektryczne

Brak odpowiedniej infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznychto obecnie najpoważniejsza przeszkoda, która wstrzymuje ekspansję tegotypu aut na rynku. Być może rozwiązaniem będzie technologia bezprzewodowegoładowania pojazdów elektrycznych.

 

Czy będziemy mogli bezprzewodowo ładować samochody?

Technika rozwija się bardzo szybko i często nie jesteśmy w stanie nadążyćza nią. Samochody hybrydowe są co raz lepsze i co raz bardziej zaawansowanetechnicznie. Na rynku pojawiają się auta pozwalające na ładowanie swoichakumulatorów ze zwykłego gniazdka sieciowego. W Londynie rozpoczynająsię testy bezprzewodowego ładowania akumulatorów.

 

Volvo ładuje bezprzewodowo samochody

Volvo zdradza, że  rezultaty eksperymentów z przesyłaniem energiiprzez pole elektromagnetyczne są bardzo obiecujące. Dzięki temubezprzewodowe ładowanie samochodów elektrycznych jest coraz bliższe.

 

Toyota i bezprzewodowe ładowanie aut

Japoński koncern jest coraz bliżej dostarczenia na rynek seryjnej technologiibezprzewodowego ładowania akumulatorów w samochodach elektrycznych.

 

Ładowanie podczas jazdy

Volvo bardzo intensywnie testuje nowe technologie ładowania. Najpierwsprawdzano jak w praktyce zadziała technologia bezprzewodowego ładowaniamodelu C30, a teraz droga ma się zmienić w mobilną ładowarkę.

 

Hybryda Mercedesa z ładowaniem bezprzewodowym

Hybrydowe i elektryczne auta to najbliższa przyszłość motoryzacji. Nie dziwizatem, że koncerny samochodowe ciężko pracują nad rozwojem tych technologii.Daimler i BMW współpracują na przykład nad bezprzewodowym ładowaniemw tego typu pojazdach.

 

Scania testuje indukcyjne ładowanie autobusów

Eksploatacja elektrycznych pojazdów ma w tej chwili jedną, zasadniczą wadę - niewielki zasięg zmusza ich użytkowników do częstychposzukiwań stacji ładowania. Scania pracuje nad rozwiązaniem, które wprzyszłości może ułatwić użytkowanie "elektryków"

 

Volkswagen pracuje nad parkingiem przyszłości

V-Charge to system nazywany "automatycznym parkingowym", a Volkswagenwraz z kilkoma innymi firmami i organizacjami pracuje nad jego rozwojem. Możliwe, że niedługo podobne koncepcje uwolnią nas od parkingowych zmagań.

 

Angielskie drogi doładują elektryczne auta

Elektryczne samochody zaczynają szturmować drogi, ale nadal mają poważną wadę - stosunkowo niewielki zasięg. Rząd Wielkiej Brytanii chcewspomóc kierowców takich aut, rozpoczynając programelektryfikacji... dróg.

 

Skoda Phonebox - ładowanie bezprzewodowe w Octavii i Superbie

Skoda wprowadziła do swoich modeli nowy system Phonebox, który pozwalana bezprzewodowe ładowanie smartfonów w ramach standardu Qi. Tenelement oferowany jest w Skodzie Octavii i Superbie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bezprzewodowe ladowanie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017