Wyszukiwałeś:

bieznikowanie X

opon X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bieznikowanie opon

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Goodyear - największy kontrakt w Europie

Goodyear Dunlop Tires Europe, spółka wchodząca w skład koncernu GoodyearTire & Rubber Company, podpisała kontrakt na dostawy opon i usługi dlamiędzynarodowej firmy, wynajmującej ciężarówki TIP Trailer Services.

 

KABAT - nowe rynki, nowe produkty

Firma Kabat z Budzynia to jeden z czołowych producentów dętek i ochraniaczy wPolsce, z sukcesem podbijający rynki europejskie. Nowe rynki zbytu pojawiająsię jak grzyby po deszczu - w listopadzie 2005 r. rozpoczęto dostawy na rynekwłoski, w kwietniu br. na Białoruś, a w maju do Bośni i Hercegowiny.

 

Nowe opony Pirelli

Pirelli zaprezentowało nowe opony do samochodów ciężarowych - AmarantoFH88 i TH88. Nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby sprostały wyzwaniomdługich tras pokonywanych ze średnimi prędkościami. Amaranto FH88 i TH88zastąpią dotychczasowe opony FH55 i TH65. Opona FH88 – dedykowana jestna oś kierowaną charakteryzuje się żebrowanym wzorem bieżnika, a opona TH88z szerokim bieżnikiem przeznaczona jest na oś napędową.

 

Technologia Goodyear Retread

Nowy standard bieżnikowania opon Goodyear pozwala korzystać ze wszystkichzalet Technologii Max oferowanej w nowych oponach. TreadMax to najnowsza liniaproduktów bieżnikowanych dla opon z generacji Max Technology. Nowyprodukt łączy w sobie właściwości opon z rodziny technologii Goodyear Max woponach bieżnikowanych, oferując parametry równe tym, jakie znajdziemyw nowej oponie z technologią Max. Wprowadzając TreadMax, Goodyear ustanawianowy standard dla branży opon do samochodów ciężarowych.  

 

Continental: Dwie nowe gamy opon

Continental stawia na bezpieczeństwo oraz ekonomię transportu drogowego.Koncern rozpoczyna produkcję dwóch nowych opon serii 2 Gamy R i L.Obydwa modele, przeznaczone są do transportu szosowego w ruchu regionalnym idługodystansowym, będące zupełnie nowymi konstrukcjami, wyposażone są wnowoczesne rozwiązania do codziennego użytku w trudnych warunkach.

 

Nowy standard bieżnikowania od Goodyeara

Goodyear proponuje nową linię produktów bieżnikowanych dla opon zgeneracji Max Technology. TreadMax bo tak nazywa się nowy produkt, dajeużytkownikom opony bieżnikowane, pod względem parametrów,niezawodności i wyglądu równe nowym oponom.

 

Branża transportowa nagradza Michelin

10.000 przedstawicieli branży transportowej z Wielkiej Brytanii i Niemiecprzyznało oponom Michelin w pierwszym półroczu 2009 roku trzyprestiżowe wyróżnienia: Motor Transport Award za innowacyjność wprodukcji opon ciężarowych, Best Tire Brand 2009 w głosowaniu 8.000niemieckich transportowców za jakość, niskie koszty i bezpieczeństwooraz Image Award 2009 od przedstawicieli 99 firm transportowych w Niemczech.

 

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Serwisy ogumienia Opon Lan Landowscy w Toruniu przy ulicy Św. Jakuba 1oraz w Inowrocławiu przy ulicy Transportowej 7 zostały oficjalnie włączonedo ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów samochodowych Euromaster.

 

Sztuka hamowania

Krótka droga hamowania oznacza bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkażelaznych zasad, których przestrzeganie ma niebagatelny wpływ naszybkie i skuteczne zatrzymanie w sytuacji zagrożenia na drodze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bieznikowanie opon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017