Wyszukiwałeś:

biodiesel

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: biodiesel

Spróbuj też wyszukać: egr vivaro

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Elstar Oils inwestuje w biopaliwa

Elstar Oils S.A. rozpoczęła prace przygotowawcze związane z projektem budowynowych zakładów na terenie województw dolnośląskiego i lubelskiego.Powstałe zakłady zajmą się przetwórstwa rzepaku na potrzeby produkcjibiopaliw.

 

Renault Trafic i Master na biodieslu

Renault jeszcze w tym miesiącu wprowadzi do sprzedaży wersje dostawczychmodeli Trafic I Master zasilanych alternatywnym paliwem biodiesel B30. Jest topierwszy krok francuskiego producenta w realizacji planu zakładającegorozpoczęcie do 2009 roku seryjnej sprzedaży silników wysokoprężnychwykorzystujących mieszanki biopaliw.

 

Ekologia czy ściema?

Według Unii Europejskiej paliwa z odnawialnych źródeł, bez znaczeniaczy biodiesel czy etanol, są naszą przyszłością. Za tym stwierdzeniemstoją też producenci samochodów, a wraz z nimi wtórują temurolnicy. Warto jednak przyjrzeć się tej sprawie dokładniej i rozważyć kilkaaspektów.

 

Lotos będzie miał biodiesel

Lotos uruchomił w Czechowicach-Dziedzicach fabrykę, w której powstawaćbędą biokomponenty używane jako dodatek do oleju napędowego i produkcjipaliwa popularnie zwanego biodieslem.

 

Diesel czy biodiesel? Płać albo płacz

Przed właścicielami samochodów z silnikiem Diesla ciężkie czasy. Cenyoleju napędowego na stacjach paliwowych w Polsce są już wyższe niż cenybenzyny. Żeby zaoszczędzić kilkanaście groszy niektórzy jużprzestawili się na olej napędowy z domieszką bio-komponentów. Czy jestto dobre rozwiązanie? Nie jesteśmy tego tacy pewni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017