Wyszukiwałeś:

blokada X

kola X

. Znaleziono 4096 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: blokada na kola

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4096 wszystkich):

Wątek na forum: Ruszyły konsultacje w sprawie A4 Tarnów - Rzeszów

Ten artykuł jak zywo przypomina mi dyskusje na temat "Autostrady Berlinskiej" która swoim przebiegiem przypomina nieciekaw koleje czy tez braku wizji koncepcji polskich dróg.Autostrada zaczyna sie koło Szczecina jako A6 i po 20km staje sie droga krajową DK6 do kolejnego przystanku w Rzęśnicy gdzi...

 

Suzuki SX4: Więcej niż interesujący

Napęd na wszystkie koła to niezwykle mocna broń samochodów markiSuzuki. Nie dziwi więc, iż ten japoński producent wypuszcza coraz to nowe"czteronapędowce". Kolejnym jest Suzuki SX4, które jednak, odziwo, zostało stworzone wspólnie z Fiatem.

 

Blokada mechanizmu różnicowego

Urządzenie mechaniczne, które jest montowane w obudowie mechanizmu różnicowego. Służy ono do ograniczenia bądź też całkowitej likwidacji różnicy prędkości obrotowej pomiędzy kołami lub osiami.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wątek na forum: 4x4

Witam wszystkich! Mam pewien kłopot ( jezeli powtarzam wątek to pardonsik) ze soja nivką (rocznik 2004 zagazowana niestety 65 000 przejechane) rzecz dotyczy sprzegła oraz blokady mostów. po wymianie pompki tej pod pedałem i pompy hydraulicznej ( po nazewnictwie widac jaki ze mnie fachowiec zaró...

 

Wątek na forum: Na cztery łapy

Bardzo ciekawy temat, lecz mam wrażenie, że autor nie do końca odrobił lekcje. Raz szperą nazywa sprzęgło wiskotyczne, to znowu tej samej nazwy używa do nazwania blokady mechanizmu różnicowego. Szpera to przecież tak naprawdę samoczynna blokada mechanizmu różnicowego. Blokuje ona działanie tego m...

 

Crafter 4MOTION

Nowy Volkswagen Crafter z mocnymi i oszczędnymi czterocylindrowymi silnikamiTDI dostępny jest w salonach od połowy 2011 roku. Niebawem ofertę wzbogaciwersja 4MOTION z napędem na wszystkie koła firmy Achleitner, którabędzie mogła poruszać się także w bardzo trudnym terenie.

 

Suzuki Grand Vitara: polecam ale :)

3.75 w terenie zje i 15 ale tego sie nie liczyz tym trzeba zyc. Jak ktos chce byc w terenie to lepiej niech patrzy na vitarebo gv myje sie do niej ale to naprawde udany kompromis miedzy terenowka asamochodem rodzinnym. w miescie lekka fajna i przyje...

 

Przyczepa podkontenerowa z wywrotem

Firma KH-KIPPER zaprezentowała przyczepę podkontenerową z wywrotem,przystosowaną do współpracy z kontenerami wykonanymi według normy DINo długości roboczej 6 500 – 7 300 mm. Dopuszczalna masa całkowitaprzyczepy wynosi 18 t. Jest ona wyposażona w trzy blokady pneumatycznekontenera - dwie blokady podłużnic ramy przewożonego kontenera i jednablokada na rolkach kontenera.

 

Czy prywatne blokady na koła są legalne?

Właściciele bądź zarządcy prywatnych parkingów znaleźlisposób na obce samochody, które zostały zaparkowane na ichterenie. To blokady, które są zakładane na koła tychżepojazdów. Rzecznik Praw Obywatelskich zastanawia się jednak, czy takiedziałanie jest do końca zgodne z prawem.

 

Golf R: 300 KM i tylko 6,9 l/100 km

Początek roku to w stajni Volkswagena czas premiery najmocniejszego Golfa wgamie modelu. Pod maską Golfa R nowy silnik TSI generujący moc 300 konimechanicznych. Poza tym napęd na wszystkie koła 4Motion, progresywny układkierowniczy oraz przekładnia DSG.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "blokada na kola".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017