Wyszukiwałeś:

bokser

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bokser

Spróbuj też wyszukać: boxer exspert

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Facelifting Forestera

Wczoraj japoński koncern Subaru przekazał informację o wprowadzeniu dosprzedaży zmodernizowanej wersji swojego małego terenowca. Ostatnio takiezabiegi miały miejsce latem 2002 roku.

 

Subaru Legacy kombi: Dusza wojownika

Nowe Legacy kombi można scharakteryzować krótko: dynamika,bezpieczeństwo, uniwersalność oraz wybitne rozwiązania, które możnaodnaleźć w każdym elemencie. Stałe cechy tej marki to silnik typu bokser isymetryczny podział napędu na cztery koła.

 

Impreza po liftingu

W kwietniu informowaliśmy Państwa o planach Subaru co do nowego modelu swojegokultowego produktu. Czekając na następcę, firma prezentuje zmodyfikowanąwersję obecnego modelu.

 

Hybrydowe Subaru

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Tokio Subaru zaprezentujekoncepcyjny model B5-TPH, który wyposażony będzie w napęd hybrydowy.

 

Subaru B9 Tribeca: "Esjuvii" od Subaru

Choć Subaru B9 Tribeca w Polsce dostępne będzie najwcześniej w październikuprzyszłego roku, wysłannik mojeauto.pl miał możliwość pojeżdżenia tymmodelem, który oferowany już jest na rynku amerykańskim.

 

Pierwszy, wysokoprężny bokser

Tego jeszcze nie było. Po wielu miesiącach szumnych zapowiedzi i trzymaniaswoich fanów w niepewności Subaru w końcu się zdecydowało. Na rynekwchodzi historyczny, pierwszy  wysokoprężny silnik w układziecylindrów typu bokser. Czy ta jednostka dostarczy nie mniej emocji niżjego odpowiednik z zapłonem iskrowym?

 

Subaru Outback na nowo

Wystawa samochodowa w Nowym Jorku jest miejscem światowej premiery nie tylkonowej generacji modelu Legacy, ale i uterenowionej wersji kombi, czyli,oferowanego obecnie już jako odrębny model, Outbacka.

 

Oto nowe Legacy kombi

Subaru ujawniło oficjalnie nową wersję modelu Legacy Touring. Odświeżonawersja oferuje więcej miejsca, ciekawą stylistykę i tradycyjnie w przypadkuSubaru - napęd AWD.

 

Subaru + Toyota = 086A Project

Marka Subaru nie była dotąd kojarzona z oszczędzaniem paliwa, a raczej zemocjami jakie można czerpać siedząc za kółkiem. Myśląc ostworzeniu sportowego i oszczędnego auta koncern rozpocząłwspółpracę z Toyotą, która swoją ekologiczną filozofiewdraża skutecznie od kilku lat.

 

Tylko dla prawdziwych fanów

Porsche postanowiło zrobić miły prezent dla największych fanów modelu911. W sprzedaży pojawi się Porsche 911 Sport Classic, który trafi do250 klientów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017