Wyszukiwałeś:

bolid X

F1 X

. Znaleziono 720 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bolid F1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 720 wszystkich):

Wątek na forum: Bolid F1 przemknie po ulicach Warszawy

wydaje się ze organizatorom coś umknęło. Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie przejazdu bolidu F1(vide budowa bolidu zwłaszcza prześwit pod pojazdem) po ulicach jakiegokolwiek polskiego miasta.Chyba,ze na lawecie. ~jaro

 

Wielka trójka kompletna

Trzy najsilniejsze zespoły z ubiegłego sezonu Formuły 1 przedstawiły swojenowe maszyny. Po Ferrari i McLarenie przyszła kolej na team Roberta Kubicy, BMWSauber. Przedwczoraj w Monachium odbyła się oficjalna prezentacja boliduF1.08, bolidu, który w tym sezonie ma przywieźć kilka zwycięstw wGrand Prix.

 

F1: Cele BMW Sauber się nie zmieniły

Pomimo drobnych problemów z bolidem F1.08 wiara szefostwa teamu BMWSauber w sukces w zbliżającym się sezonie jest niezachwiana. Mario Theissenliczy, że Robertowi Kubicy lub Nickowi Heidfeldowi uda się wygrać choć jednezawody z cyklu Grand Prix. Nowy sezon to jednak przede wszystkim nowe nadziejedla naszego jedynego rodaka w F1.

 

Wirtualna przejażdżka po polskim torze F1

W ostatni weekend listopada miała miejsce uroczysta premiera pierwszego wPolsce wirtualnego toru Formuły 1. LG Electronics, globalny i technologicznypartner F1 – organizator ogólnopolskiego plebiscytu na najlepsząlokalizację toru F1 w Polsce, przeniósł zwycięski projekt dowirtualnej rzeczywistości.

 

Szalone bolidy F1

W Formule 1 co roku, mniej więcej o tej samej porze przychodzi taki czas, kiedyemocje kibiców i pot kierowców włożony w ekstremalnie szybkąjazdę, wyparowują z trybun i asfaltu torów wyścigowych na całymświecie. Wtedy inżynierowie i technicy zamykają się w garażach, byskonstruować jeszcze szybsze bolidy na kolejny sezon. A jak pokazuje historia"królowej motosportu", czasami ich efekty pracy bywająnaprawdę szalone.

 

F1: Team Lotus także jeździ

Team Lotus wreszcie wykonał pierwsze okrążenie instalacyjne nowego boliduT128. Mike Gascoyne, szef ekipy już zapowiada chęć nawiązania walki z ToroRosso i Sauberem.

 

F1: Jak działa dmuchana podłoga?

Sporo mówi się o dmuchanych podłogach, ale właściwie to dlaczegostały się one tak ważne w F1? Dyrektor techniczny LRGP James Allisonwyjaśnia koncepcję dmuchanej podłogi i przedstawia jej zalety.

 

Sauber przeciął bolid na pół

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wygląda bolid Formuły 1 wewnątrz najpilniej strzeżonyej konstrukcji w przemyśle motoryzacyjnym? Sauber zdradził tę odwieczną tajemnicę.

 

Renault prezentuje nowy silnik F1

Francuski producent od lat związany z „królową sportówmotorowych” właśnie zaprezentował szczegóły technicznedotyczące nowego silnika, który będzie napędzał bolidy w sezonie2014. Jednostka trafi także do mistrzowskiego zespołu Infiniti Red Bull F1Team.

 

Syn legendarnego kierowcy rajdowego dołącza do F1

Syn Carlosa Sainza, dwukrotnego mistrza  świata i zwycięzcy Rajdu Dakar w 2015 roku będzie reprezentował zespół Toro Rosso w F1. Jego partnerem będzie  17-letni, belgijski kierowca  Max Verstappen.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "bolid F1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017